2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

çamaşırlarımı serdim bulaşığımı yıkadım geldim.
iyi alışkanlık oldu bende bu otur-kalk iş yapmak

zeynebim uynamadan ben yanına yataım biraz,belim fen ağrıyo yatınca geçer
uğrarım yine
hayırlı haberler bkliyoruz bakalım doğuracaklardan

üffff hakikaten yavvvmafoldumben

ayyy cnm benim olur inşallah tekrar benim k.kardeşiminde olmuyor
oluyor aslında 1 düşük 1 dışgebelik ama aylardır da kalamıyor çok zor...
pek bir bilgim yok ki bu konuda çok şükür allaha fazla uğraştırmadı bizi
tosun.allah yardımcın olsun inşallah ennn yakkınn zamanda göbişinde
olur meleğinnzemuszemuszemuszemus

allah yardımcın olsun rabbim bir avazda kurtarsın inşallah...

aaa SOHO demin aklımdaydın kız özlem yok mu daha bişey??
hadi sen doğurda barİ sıranı ver bana baksana gurbette doğuruyor.

üffff hakikaten yavvvmafoldumben

benimde göbeğim küçüldü sanki önde sipsivri bi yer var o kadar üstü boş altı boş. sancı diyecek bişy de yok sadece kasılmalarım var.23 günde bişiyler değişir mi dersin? hiç doğuramıycak gibi hissediyorum kendimi

geçmiş olsun bende asspirin nerde acaba bu aralar görünmüyor diyordum..

CNM BNM ÇOK AMA ÇOK SEVİNDİM,HANGİ HASTANE DE DOĞUM YAPACAKSIN.ALLAH ŞİMDİDEN ANALI BABALI BÜYÜTSÜN KUŞUM,RESİMLERİNİ GÖRMEM LAZIM.SEN VE Bİ KAÇ KİŞİ İLE İRTİBAI KOPARMAK İSTEMİYORUM,BURADAN MAİL ADRESİ VERMEK YASAK DİYE BİLİYORUM,NASIL YAPSAK :))

kızlarr erdem hastanesinden selamlarrr.geçmişi okuyamadım.size bi selam vereyim dualarınıza ve iyi dileklerinize ihtiyacım var..şu an bi elimde serum bi elimde netbook:smiley-cool:sancılar daha okadar yoğun değil.10.30 da başladı verilmeye.açıklığım yok şimdilik saat 3 e kadar bekliyicez hiç açılma olmazsa sezeryana giricem.

ayy istemem miii şeymaaa ama zamanındaa gelsin kuzummm. sancıyla gitmek istemiyorumm. cuma dra gidicemmm ondan sonraa her an gelsinnnnn. heyecann bastııııı

kafam karıştı ya ben mi fransız kaldım yoksa sancıyla gitmek istemiyorum derken? sen sezeryan mı istiyorsun?

çok sağol canım. acıbadem sen de ordaydın değil mi eskiden. özelden yazarız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…