2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

1 cm açılmam vardıc anım evet sancılarım arttıkça kandi kendime ıkındım ne demek yardımcı olmuşsam ne mutlu bana:1hug:

epidural oturmamış demek ne demek cnm.biçok ameliyat epiduralle yapılıyor.
sana fikir vereyim ben olsam şöyle yapardım hastanenin anestezi uzmanlarından
en tecrübeli olanı seçerdim ücretii neyse verir ona yaptırırdım.yani kendi fikrim
tabii suni sancı var işin sonunda...hastane yeniyse anestezistlerde yeni olacak
diye bir kaide yok ki cnm.başka yerde görev yapmış oraya gelmiştir.araştır derim
ben hastanenin halkla ilikiler bölümüyle konuşş anlat derdini yardımcı olurlar...

canım hastanedende doktorlardanda çok memnun kaldım evet bu konuda haklısın ama zaten bebeğin kalp atışlarındaki problem yüzünden anestezi yapamayacaklarmışta bana ebe sonradan söyledi ki allahtan açılmam çabuk oldu inşallah sizinde çabuk olur

bu çayı içmenin bir sakıncası yoksa ben de başlayayım sordun mu dr.a falan?
yani doğumdan önce içilebiliyor muymuş?
ay evet bozayı çok duydum ben de eşime söyleyeyim temin etsin biryerlerden..
en azından doğurduğum gün...

epidurali sık sık uygulayan başarılı birini bulmak lazım. Bu iş tehlikeli çünkü .... İğneyi düzgün yapamazsa dayanılmaz baş ağrıları oluyormuş allah korusun.

5 gün önceden içmek çok faydalıymış. Benim hiç süt falan gelmedi daha. bazı arkadaşların maşallah şakır şakırmış diye yazmışlardı .

Boza alalım birkaç şişe hem şekerli besleyici de , hem de şakır şakır getiriyormuş sütü.

Soğuk suya yaptım humana çayını içiyorum şimdi tadı güzelmiş beğendim.

aa ben ilk defa duydum bunu bebeğin kalp atışlarında yavaşlama
olunca epid.yapılmıyor muymuş?????:1shok:inşallah canım...

neyse annişler benim oğluş uyandı açıkmışta emzireyim yine gelmeye çalışacağımmm

birşey olmaz bence laluzcum hatta daha iyi olur çünkü benim çatı
muayenesinden sonra kanamam ve karın ağrılarım çok oldu
bence doğumu tetikliyor gerçi ben de daha tetikleyemedi ama...

Ya bu göğüs kalkanlarını nasıl kullanacaz ben pek anlayamadım. Aventinkinden aldım 2şer tane çıktı . İkisini birden sütyenini içine mi koyacaz ? Gecelikten de belli olmaz mı bunlar komik durmasın ? Kullananlardan yardım....

epidurali sık sık uygulayan başarılı birini bulmak lazım. Bu iş tehlikeli çünkü .... İğneyi düzgün yapamazsa dayanılmaz baş ağrıları oluyormuş allah korusun.

evet haklısın yan etkileri olabiliyormuş boyun tutulması baş ağrısı falan..
ama dediğim gibi hastanede en iyisini bulabilrise yaptırsın sultan arkadaş...

hoşgeldin şeymacımopuyorumnanaktan

bugün muhabbet koyu valla baksana benim selamımı bile almadılar farketmediler bile

hosbulduk seymacım... heyyy bızde burdayız..:):)): kızlar ya 2 gundur belımden karnıma kasıklarıma adet agrısı gıbı agrılar gırmeye basladı ama sıddetlı degıl... ıns. bebişim yavas yavas gelıyo olsun ya

sultancım istanbul içindesin.eğer durumun varsa ve istersen nezih berksoyla bi konuş
bak netten arattır nezih berksoy diye adam epiduralin uzmanı konuş her hastaneye
geliyor ben iletişime geçmiştim bir ara onunla ama sonradan vazgeçtim hastanenin
baş anestezisti ile konuştuk...tabi epidurale karar verirsen...

merhaba canım hoşgeldiniz , dün pisicik anlatıyordu öyle böyle ağrı değil diye.... hiç adet ağrısı gibi değil v.s. diye ama herkeste farklı da olabilir bilmiyorum. Yaşamadım herhalde yaşamayacam da :)) Allah yardımcınız olsun ben 4 gün sonra sezercik yaşayacam...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…