2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

cuma günü melekler korusunda ipek doğum yapıo kızını kucağına alıo:) film gereği tabii ki ama asıl kk'da ağustos annelerinin topicinde kim gerçekten doğuracak o duyguyu tadacak, yavrusunu kucağına alacak? Merak ettim doğrusu:)

Hepimiz doğuruomuşuz bide nihahahaaadelikafadulden

Nese ben kaçar mutfak camımı silecem evi süpürecem off çok sıcakkk

hoşgeldin cnm sana da mı sunni sancı vereceklerbilmiyorumkismile

cnm bence 120 tl ye çok iyi yine. valla biz salon takımıza yağtırdık salın takımım beyazdı. 800 tl ye pazarlıkla bir 3lü bir 2 li bir tekli yani düşün.biraz büyük ama yiende iyi bence.

canım bende yarın suni sancı alıcam büyük ihtimal.tatlım gittiğinde hiç açılman varmıydı yoksa hiç açılma olmadan mı suni sancı verdiler?ıkınma hissin olmadığı halde kuvvetli sancılarda ıkndın doğrumu anlamışım?
kafam o kadar karışıkki anlatamam.ne olur beni mazür gör..:çok üzgünüm:

canım ama ıkın demeden ıkınmam diye düşünüyorum ben de haksızmıyım?
onların talimatlarına uymak gerekmiyor mu?nurcan otursak şöööyle bi
karşılıklı sorsak soracaklarımızı yaa sen bi öğretsen şu normal doğumu
bize.valla anestezi dedik anestezi dedik şansına bak tatlım olmadı gitti.
çatır çatır tam normal doğurduneyvahedigeldismile

nurcancım sen yıldız tabyada doğ.yapmıştın demi?

evet canım orada doğum yaptım

nurcan hoşgeldin cnm nasılsın? dikişlerin ne durumda? bebişimiz nasıl iyidir inşallah?

esracım inşallah güzelhaberlerle gelirsin tatlım.

iii demetim ne olsun takılıyoruz oğluşumla evde dikişlerim iyi çok şükür zamanında sancı yaptı baya ama geçti oğluşuma gelincede uyuyor teyzesi uyansın banyo yapacak kerata:asigim:

hoşgeldin cnm sana da mı sunni sancı vereceklerbilmiyorumkismile

evet tatlım malesef.suyumuz çook azalmış.riskli durumdayım.hiç açılma yokken suni sancının pek faydası olmuyormuş.eğer hiç açılmam yoksa suni sancıyı kabul etmek istemiyorum.sezeryanda istemiyorum.çok zor durumdayım yani.

kız zaten gelmiyor bebekte hemen ıkınmanla sen yattığın yerden ıkınacaksın açılman olduğunda sana doğal ıkınma hali geliyor ebede o zaman ıkın biraz yatarken diyor sonrada doğum odasına alıyor asıl ıkınmayı orada öğretiyorlar sana merak etmee :))kaydirigubbakcemile5

cnm bence 120 tl ye çok iyi yine. valla biz salon takımıza yağtırdık salın takımım beyazdı. 800 tl ye pazarlıkla bir 3lü bir 2 li bir tekli yani düşün.biraz büyük ama yiende iyi bence.

canım biraz daha katsam güzel bi koltuk alınır mutfağa e sizin içinde aynı
şey geçerli 800 tl ye bi takım alırdınız yani tamam herşey güzel hoşta
mutfağın rengini bozmayayım diye düşünüp yaptırıyorum örtüyü ama 120
tl de çok be canım...bence...bilmiyorum yine belki indirim yaparlarsa biraz
gen de yaptırabiliriz tek 1 koltuk sonuçta...

ben geldimmmm
aslında biraz oldu geleli de geçmiş okuduk.
ahhh hallisnacıma nasıl üzüldüm yarabbim sabır versin dayanma gücü versin.arkadaşlar herkes haticenin gıyabında adını vererek dua etsin belki dualarımız ulaşır da açılması çabuk olur.bitkin düşmüştür canım benim.içim gitti kıyamam ona yaa.ben de diyorum arıyorum arıyorum neden ulaşamıyorum.ben çoktan kızını kucağına almıştır diyodum.

Ben de dünden beri humana çayı içmeye başladım. Günde 3 bardak yazıyor ama ben daha emzirmediğimden 1 bardak yeter diye düşündüm bitmesin doğurana kadar :))

Bu arada unutmadan söyleyeyim ; Boza da bu süt işinde bir numara faydalıymış. Arkadaşımın kardeşi süt gelmeyince doktor hemen boza içirmeye başlayın demiş. Ve hemen faydasını görmüşler. Maşallah kaç ay şakır şakır emzirmiş oğlunu tosun gibi olmuş bebiş.

Yazın satıyorlar mı bir bakalım markete gittiğimizde alayım birkaç şişe bulunsun dolapta ...

epiduralle suni sancı verirlerse o kadar acıyı hissetmiyormuşsun. Ama suni sancı kendi başına çok kötüymüş annem demişti.

Allah yardımcın olsun , bebişin için hangisi iyiyse o olsun inşallah.

AMA HALI DUVARDAN DUVARA YAA.. Ühüüü

üffff gurbet allah yardımcın olsun yıkamaya ver iyi bir yere onların özel deterjanları
falan da oluyor konuş bi şirketle ver.
benim hiç duvardan duvara halım yok aksine evlenirken dedim heryerim boşluklu
olacak parkelere para harca dedim eşimekaydirigubbakcemile3parkeler iyi olsun
halılar küçük çünkü ben temizlik yapmak istediğimde mesela vileda ile fırt fırt
heryere sokabileyim o sopayı öyle istedim öyle de oldu valla halılarım hep küçük
küçük kaldırması kolay toplaması kolay...

merhaba kızlar ya benim doktor 37 haftada gel alttan muayene edeyim demişti ama ben 38 haftada gitmeyi düşünüyorum sizce bir sorun olurmu yani çatı muayenesini 38 haftada yapabilir mi yoksa 37 demi yapılıyor.... Blue"]

kızlar ya bir sorum daha olacak bebiş odasını ne kadar havalandırdınız ya 10 gün oldu hala koku var ya eşylarını yerleştirmek istiyorum ama kokuyor ya....

nurcancım ben sana hep söyleyecek oldum ama çekindim yaa
bu yıldız tabyayı hiç iyi anlatmadılar ciddiyetsiz diye doktorları
konusunda bişey duymadım ama nette dünya kadar kötü yorum okudum
biliyor musun hani daha önce söyleyemedim sana.bize yakınsayılır yıldız
tabya.hastane araştırıyordum bir ara hatta pelin bilir fotokolik..y.tabya
hakkında hep kötü yorumlar vardı sen anestezi uzmanının olmamasına
ya dahemen gelmemesine karşın birşey söylemedin mi?ben olsam çok
öfkelenirdim yani belki tercihim farklı olacaktı derdim.veee şimdi birazdan
benim hastaneyi arayıp kıa sorucam böyle böyle olma ihtimali var mı gece gelirsem
falan diye.hem senin gündüzdü de yavv nasıl olmaz acil ameliyat falan olsa gerçi
c.tesiydi ama olsun kızmadın mı bu duruma:uhm:

epiduralle suni sancı verirlerse o kadar acıyı hissetmiyormuşsun. Ama suni sancı kendi başına çok kötüymüş annem demişti.

Allah yardımcın olsun , bebişin için hangisi iyiyse o olsun inşallah.

hastane yeni sayılır epidural daha oturmamış malesef.yoksa zaten hiiç düşünmeden epidural derim.baştanda sormadım epidural varmı diye.bu saattens onra hastane değiştirmek daha zor.biliyorum çok zor zamanlar yaşacağım sonunu düşünerek rahatlamaya çalışıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…