2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ya bu göğüs kalkanlarını nasıl kullanacaz ben pek anlayamadım. Aventinkinden aldım 2şer tane çıktı . İkisini birden sütyenini içine mi koyacaz ? Gecelikten de belli olmaz mı bunlar komik durmasın ? Kullananlardan yardım....

valla biri süt topluyor ebrucum anladığım kadarıyla ilk emzirmeden sonra
koyucaz diye biliyorum ve evettt çok komik duruyor ama yara olmasınlarda ben koyarım.
südyenin içine koyulacak ama ikisi birden değil..ama ben de tam anlamamışım
gerçekten gidip bi inceleyeyim bakayım...

iki şeymaa ikinizde hoşgeldinizzz:)))))

hosbulduk cancagzım...

merhaba canım hoşgeldiniz , dün pisicik anlatıyordu öyle böyle ağrı değil diye.... hiç adet ağrısı gibi değil v.s. diye ama herkeste farklı da olabilir bilmiyorum. Yaşamadım herhalde yaşamayacam da :)) Allah yardımcınız olsun ben 4 gün sonra sezercik yaşayacam...

canım benım..Allah yardımcımız olsun... ınan bazen ben bıle dusunuyorum sezercık olmayı... dayanamıyorum cok sıcak... ınan her yerım pıstı uyuyamıyorum cok bunaldım.... bıde sıkıntıdan sıvılcelerım cktı... doktor sen normal doguramıcaksın hadı gel sezeryana dese gıdıcem yanı....

kıslar ya 3 oldu 10 dk da bir kasıldım çok.

biraz yatayım bakalım geçer inşallah. off çok canım yanıyoo yaa.

gelince yazarım görüşürüzz..

epidural oturmamış demek ne demek cnm.biçok ameliyat epiduralle yapılıyor.
sana fikir vereyim ben olsam şöyle yapardım hastanenin anestezi uzmanlarından
en tecrübeli olanı seçerdim ücretii neyse verir ona yaptırırdım.yani kendi fikrim
tabii suni sancı var işin sonunda...hastane yeniyse anestezistlerde yeni olacak
diye bir kaide yok ki cnm.başka yerde görev yapmış oraya gelmiştir.araştır derim
ben hastanenin halkla ilikiler bölümüyle konuşş anlat derdini yardımcı olurlar...

benimde aklımdan geçmiyor değil yani.sonuçta çekeceğim boşuna bi sancıda olabilir.açıkçası canım bu epidural işleri ciddi işler ve hastane orta kalite bi hastane güvenemiyorum.bi acıbadem veya hisar ne biliyim işte böyle dünya standartlarında bi hastane olsa gözümü kırpmam.canım hayırlısı artık ne diyim.bi tek ben değilim suni sancı alacak olan dayanabildiğim kadar dayanırım baktım dayanamıyorum sezeryana aldırırım ne yapayım sounda ölüm yok ya.

birkaçgündür yoktum geçmiş almışbaşını gitmiş okumaya fırsatım ypok.herkesin iyi olduğunu bebekler için gün saydığını sağlıklı olduğunu öğrendim ya yeter bana:)

bizde iyiyiz çok şükür kızımla.yarın kontrolüm var.geçen hafta drumuz bekleyeceğiz demişti.bu lez ne der bilmiyorum çok sancı vs hissetmiyorum sadece oturup kalklkmak adım atmak esnasında çatı kemiklerim çooook sızlıyor.

hııhh bende yazmştm ama kisme görmedi beni:KK43:

Şeymalara kocaman bi hoş geldnnnnn
Evi toparlıorm bnde arada da size bakıorm:)
Şimdi camı sileyim sora bakarm yine size

off bu günlük pedler de alerji yapıyor bana ama kullanmadan da
olmuyor ki..bir de akıntımı sumu anlamadım gitti 3 gün falan oldu
nemli oluo pedim sızıntı felan yapmasın biyerlerden dr.suyuna da bakmadı
usg ye sokmadı daha doğrusu bu geçtiğimiz cuma en son geçen p.tesi
girmiştim.ne yapıo acaba oğlum 8-9 gün oldu bişeyler ters gitse haberimiz
olmayacak cumaya da daha iki gün var...

kız cıgdem saglık ocagı yakın degılmı canım... ben 2 gune bı gıdıyorum saglık ocagına hem tansıyonumu olcturuyorum hemde bebegın kalp atıslarını dınlıyorum...aklıma bısey takılırsa ebelerle konusyorum...

ya aslında bundan sonra doktorlar bızı haftalık cagırmaları gerekmıyomu...

merhaba kizlar
ben eylul annesiyim ama gorunen o ki agustos annesi olacam:=)erken dogum rizikom var:=)33+4guluk hamileyim,
soyl ebakayim dedim,
aranizda dogu yapan arkadasimiz varsa gozu aydin olsun,
saglikli zamanli dogumlar kizlar,,,

kız sen bi doktora git bence böyle tıpasız mıpasız 2 hafta normal mi? o tıpa sounuçta mikroplardan korumak için değil mi.günlerdir 2 cm açıklıkla geziyosun.akıntın sadece su gibiyse sızıntı olabilir yaw senin adına ben meraklandım şimdi.en azından ara bi sor doktoruna

kız cıgdem saglık ocagı yakın degılmı canım... ben 2 gune bı gıdıyorum saglık ocagına hem tansıyonumu olcturuyorum hemde bebegın kalp atıslarını dınlıyorum...aklıma bısey takılırsa ebelerle konusyorum...

ya aslında bundan sonra doktorlar bızı haftalık cagırmaları gerekmıyomu...

canım çağırdı çağırdı da usg yle bakmadı ki takmış aşağıya hep alttan bakıp
duruyor p.tesi gittim baktı ozaman usg ile sonra cuma gel dedi gittim sadece alttan muayene
etti sonra yine cuma gel dedi o da işte bu cuma bakalım ilk defa muayenehanesine
gidicem.s.oc.gitsem de ne olacak ki hareketleri yerinde tosunun ama suyu nu falan
merak ettim ben allah korusun kordon dolanması falan usg yle bakılması gerekmiyormu.

ebrucum yaa ben de anlayamadım bu kalkanlara bakıp duruyorum.
sadece süt toplayıcı olanı takıcaz heralde diğeri ne işe yarıyor anlamadım.
bu arada bunlarda sterilize edilecekti unutmuşum...

Selam kızlarr..Doğum yapmış tüm anneleri tebrik ederim.Sağlıklı huzurlu mutluluk dolusu bir hayat yaşasınlar bebişleriyle beraber..Doğum yapmayanlara da sabır ve bir avazda kurtulmalarını dilerimm...

merhaba kizlar
ben eylul annesiyim ama gorunen o ki agustos annesi olacam:=)erken dogum rizikom var:=)33+4guluk hamileyim,
soyl ebakayim dedim,
aranizda dogu yapan arkadasimiz varsa gozu aydin olsun,
saglikli zamanli dogumlar kizlar,,,

hoşgeldin canım
valla o işler hiç belli olmuyo bebişlerin keyfine bağlıyız baksana
bizim bebeklerin keyfi yerinde bi kaç hafta önce gelmeye yeltenenler vazgeçti zamanı dolup da gelmeyenler de var.erkenden gelenler var.sıramızı bekliyoruz :)
inş sende doğru vakitte sağlıkla doğurursun bebişini.

X