2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar ben kontrole gidiyorum gel bakalım dedi tabi ki...bende başka bişi beklemiyodum zaten...gelince yazarım,bakarsınız gelmem :))hiç sanmıyorum tabi,neyse öpüyorum hepinizi ve bebiklerinizi opuyorumnanaktan

kızlar ben kontrole gidiyorum gel bakalım dedi tabi ki...bende başka bişi beklemiyodum zaten...gelince yazarım,bakarsınız gelmem :))hiç sanmıyorum tabi,neyse öpüyorum hepinizi ve bebiklerinizi opuyorumnanaktan

hemoroidin varsa belki ondan da olmuş olabilir. Allah yardımcın olsun

Bak çisem 2 haftadır tıpasız dolaşıyor hemen olmayabilir daha vaktin var gibi senin....

kanala giriyormuş ya belki kanala girmiştir kuzucuk. Eee az kaldı arkadaşım herşey olabilir , inşallah herşey yolunda gider.

inş. inş. okadar istiyorum ki şuan bunu yarın kontrolüm var bakalım ne diyecek dr umuz sevinçli bir haber verir umarım...

Kızlar ya.. Uhu uhu... Hıc cay sevmedıgım halde, bı cay yaptım kendıne.. Fıncanımı aldım tv ızlıyım dedım, anaaa elım carptı hoop cay bembeyaz pelus halıya. Of ya,nasıl temızlıcem sımdı yaa

öffff canım sıkıldı köşe takımını bozmuştuk yarısını mutfağa yarısını
bebek odasında bıraktık.koltuk lila rengi mutfak bordo-gri bordo örtü diktireyim
dedim ölçü almaya geldiler 120 tl diyor yavvv bir koltuğa.gönderdim adamı biz
size haber veririz dedim.öfff canım sıkıldı çok paraa bir örtü için....

ayy hadi hayırlısı ile git gel canım....

şekerli şekersiz hemen suya bas bence , ben de pek başarılı değilimdir leke konusunda ama suya bas sen

valla benim de bazen sezeryana aklım kaymıyor değilbilmiyorumkismile

nurcan hoşgeldin cnm halisna sancı çekiyordu haala açılması azmış.
cnm sorucam unutuyorum sana sancıyı verdiklerinden kaç saatte doğurdun???

bordo rengi güzel topla polarlar satıyorlar pazarda metreyle al üstüne at sıkıştır 20 liraya bitirirsin :))

herkese selam kızlar.nasılsınız?ben iyi olmaya çalışıyorum.kendimi kurbanlık koyun gibi hissediyorum.bi ağlıyorum bi sinirleniyorum kendi kendime.yarını düşündükçe içinden çıkamıyorum.ne zormuş böyle.inşallah normal doğum isteyenlerin sancısı kendiliğinden geliverir.

nurcan hoşgeldin cnm nasılsın? dikişlerin ne durumda? bebişimiz nasıl iyidir inşallah?

esracım inşallah güzelhaberlerle gelirsin tatlım.

bordo rengi güzel topla polarlar satıyorlar pazarda metreyle al üstüne at sıkıştır 20 liraya bitirirsin :))

evet düşündüm ama lila rengi heryerden görünüyor her yeri kumaş koltuğun kolu
da var aklıma gelmedi değil aslındaama giydirme örtü gerekli yani çok güel olur o zaman hiçbiryeri görünmez.başka yere de bakıcaz bakalım.işçiliği çokmuş ondan o kdar
pahalıimiş norm.çekyatlara 70tl.falan tutyor...

hadi yaaa çok üzüldüm valla allah yardımcısı olsun ben saat 1 de suni sancıya bağladılar saat 18:54 oğluşum doğdu ama saat 16:30 kadar çok iyi geçti ben 2 saat sancı çektim ama şunuda ekleyeyim benim açılmamım çabuk olmasının sebebi ıkınmam gelmemesine ragmen sancım arttığında kendi kendime ıkınma talimatı yaptım 2 saatte 4 cm açılmam oldu sizede tavsiye ederimm

cnm allah kolaylık sabır güç versin.:1hug:

cnm basurun varsa o da olabilir,ama bende ilk doğumda gelen kan bir kere değildi,2-3 kere az az geldi
çok hoşmuş cnm iyi günlerde kullanın

hayırlı haberlerini bekliyoruz cnm

Haticecim Allah yardımcın olsun cnm,inş açılman hemen olur da hoopp diye kolayca doğururusun cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…