2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar ben birazdan çıkıcam kontrolüm var oradan da kayınvalideme gidip bağlılıklarımızı bildircez :)çiğdemle ilgili haber alırsanız lütfen bana da özelden yazın çünkü bazen çok kaynatıyorsunuz tüm geçmişi okuyamıyorum gece nasılsa uyuyamıyorum o zaman ayrıntıları yazar çiğdemin haberini alırım
bu arada çiğdemi de çok kıskandım beni de bu kadar merak eden olacak mı acaba

defnecim benim baya sancım var,hissediyor musun desen fazla değil,günde 5,6 kez anlıyorum sancımın olduğunu ama geçiyorlar,ve öle korkutacak kadar değil,ama nst de de gördüğüme göre çok gecikmez benimki gibi.iki kez 100 ü gördüm.sıfırlar da var 50lerde,ama en çok 30,40 .ama en garibi nst ye kısmetse doğum yapacağım çatalda girdim:)odalar doluymuş.

dün ekleyecektim çekindim açıkçası ama eklerim bebişlerin fotolarını
görmek için aslında haklısını ben de 40 ı çıkmadan koyamazdım heralde..
helaa heee:roflol:ya hastaneye sık sık gittiğimiz için bu aralar ondan girmek
istemiyorum oralarda...
bak sen nie çekindin kız:) ama bitek bebişlerin resmi için ekleyeceksen ben sana özel yollim kaydirigubbakcemile

ayy canım yaaa.senin bebikler büyüdü bile biz hala bekliyoruz...senağlama
valla büyüdülermiki?:nazar:

tamam canım..:))

kızlar ben birazdan çıkıcam kontrolüm var oradan da kayınvalideme gidip bağlılıklarımızı bildircez :)çiğdemle ilgili haber alırsanız lütfen bana da özelden yazın çünkü bazen çok kaynatıyorsunuz tüm geçmişi okuyamıyorum gece nasılsa uyuyamıyorum o zaman ayrıntıları yazar çiğdemin haberini alırım
bu arada çiğdemi de çok kıskandım beni de bu kadar merak eden olacak mı acaba

hakkaten ya benide böle merak etmişmiydiniz kızlar doğru söleyin he kaydirigubbakcemile3

benim haberimi fahriye direk haber verir size diğerleri doğurdu çünkü çoğu.
nurcan
didem
hatice
sümeyra doğurucak
serpil çok sık girmiyor
fahriye kesin haber verir size...:)))

Kısss bide yanıma not düşmüşsün çok sık girmiyo diye, giriyorum valla okuyorum ama, benide kimse merak etmiycek bu yüzden, doğursam o kim diycekler, yaa üfffff
bilmiyorumkismile

canım maasallah oğlusuna tombıs tombıs ...
allah analı babalı buyutsun insallah omru uzun olsun ..
suyum geldı demıssın ya canım nasıl yanı barız cok mu gelıyooo anlayamazsak dıye korkuyorum...
insallah acılarında tez vakıtte gecwer

canım teşekkürler...
önce nişan geldi,pembe renkli ondan yarım saat sonra da suyum geldi..anlamaman imkansız tatlım.bayağ bayağ bacaklarından bi anda akıyor..:emir_bebek:

merhabalarrr

bugun doktor kontrolumuz vardi,2900gr olmus kızımız :emir_bebek:

catı muayenemiz de yapıldı,genismis ahat dogurursun dedi doktor,ama gunde 2 saat yurumen lazim dediii:ecrin_bebek:

nstye de girdim sancı felan cıkmadı henuz herhalde bu hafta dogurmam diye dusunuyorum zemuszemus

kızlar bende çıkıyorum bir duş alıp dışarı çıkıcam inşallah akşama kadar bir haber gelir ...

kızlar herkes bişeye alınıyoo valla benkaçırıyorummm herhalde

dilşat ticker yapsana kendine kaçtasın ne oldu ntsde

merhabalarrr

bugun doktor kontrolumuz vardi,2900gr olmus kızımız :emir_bebek:

catı muayenemiz de yapıldı,genismis ahat dogurursun dedi doktor,ama gunde 2 saat yurumen lazim dediii:ecrin_bebek:

nstye de girdim sancı felan cıkmadı henuz herhalde bu hafta dogurmam diye dusunuyorum zemuszemus

oh maş. büyümüş kuzzcuk. bende cumaa gidicemm merak ediyorummmm

X