2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

herkese merhaba güzel anneler nasılsınız bakalım
biz kızımla bu sabah çok uyumuşuz ama gece uyku falan yoktu sıcaktan
bu haftayıda atlatsam artık haftaya doğursam yaaa

selam kıslar ben geldim.
yerleri vileda ile sildim toz aldım banyoyu ovdum anam öldüm yahuuuu...
ay çok kaynatmşsınız azcık okum geliyorum

yasemeenn bir tansiyon aleti almadın telef oluyorsun eczane yollarında , daha çok tansiyonun fırlıycak bu kilo bu sıcakta....

Ayyy Çiçekçikkkk bugün doğum yapacakkkkk şimdi ne yapıyordur acabaaa Allah yardımcısı olsun. Bir listeye bakim bugün kimler var başka doğum yapacak.

canım aslında bi taraftan diyorum hem az kaldı ondan,hem de o zmana ben hiç dışarı çıkmam yani eşim çıkarmaz beni evde iki dk mutfağa gireyim napıyosun diye geliyor arkamdan....ona göre hiç bişi yapmıycam ben...e nasıl doğurcam böyle bu bahane ve zorunlulukla dışarı çıkmış oluyorum....

kızlar yaa ben iki gündür baya ağırlaştım artık belki hareketsizlikten oluyodur,ya da tansiyon ilacı kullanmaya başladım onun yanetkisi mi acaba???bi de oğlum artık daha aşağıda hareketleri felan kanala girdimi acaba çok merak ediyorum,bazen inanılmaz baskı yapıyo şeyime doğru...inş çok bekletmez 10 gün sonra gelsin allahım nolurr...tabi sağlıklı bi şekilde...:Saruboceq:

ben yine fransız kaldım olaylara noldu kibilmiyorumkismilekafamçokkarıştı

olay benimle ilgili canım.. ben bundan 4 ay önce bnm herifi kapı önüne koymuştum da şimdi barıştık onu sordu arkadaşlar durum bu yani.mutlu sonun üzerine gelen güzel dileklere yetiştin sen :)

herkese merhaba güzel anneler nasılsınız bakalım
biz kızımla bu sabah çok uyumuşuz ama gece uyku falan yoktu sıcaktan
bu haftayıda atlatsam artık haftaya doğursam yaaa

hoşgeldiinnn opuyorumnanaktan

ya ben ne yapayım Meralciimm 40. haftamdayımm :)

peki kızlar göğsünde hiçir belirti olmayan var mı benim sadece uçlar hassaslaştı o kadar

hoşgeldiinnn opuyorumnanaktan

ya ben ne yapayım Meralciimm 40. haftamdayımm :)

hoşbulduk cnm opuyorumnanaktan
evet sen 40. haftaya girmişsin benimde dr izinde bu hafta ondan bu haftada doğurmiyim diyorum doktorum yokken
artık inş. haftaya gelir yaa çok ağırlaştım artık sıcaklar bi yandan bide
inş. hepimiz kolaycacık kurtuluruz

olay benimle ilgili canım.. ben bundan 4 ay önce bnm herifi kapı önüne koymuştum da şimdi barıştık onu sordu arkadaşlar durum bu yani.mutlu sonun üzerine gelen güzel dileklere yetiştin sen :)

ay canım çok sevindim inan o kadar sevindim ki valla şimid okudum tüylerim diken diken oldu. allahım bir daha yaşatmasın inşallah. bebeğinle eşinle mutlu huzurlu bir hayat diliyorum inşallah. :içelim:

şeymacım nihayet okuyabildim mesajı ve cevapladım opuyorumnanaktan

aslıcım benimde göğüslerim çok hassalaştı ve uçlarında süt birikip kuruyor dün meraktan azıcık sıktım süt geldi :))süt dediğim yani su gibi bişi...:))

ay canım çok sevindim inan o kadar sevindim ki valla şimid okudum tüylerim diken diken oldu. allahım bir daha yaşatmasın inşallah. bebeğinle eşinle mutlu huzurlu bir hayat diliyorum inşallah. :içelim:

tşk ederim tatlım bilmukabele kaydirigubbakcemile5

şeymacım nihayet okuyabildim mesajı ve cevapladım opuyorumnanaktan

aslıcım benimde göğüslerim çok hassalaştı ve uçlarında süt birikip kuruyor dün meraktan azıcık sıktım süt geldi :))süt dediğim yani su gibi bişi...:))

aman tatlım sıkma göğüslerini doğumu tetiklermiş

benim de sadece biraz büyüdüler ve uçları koyulaştı canım okadar

süt gelenler filan var ben de korkuyorum zaten sezeryan olcam ya gelmezse sütüm diye
sütün az gelmesi yenidoğan sarılığının nedenleri arasındaymış insan endişeleniyor tabi

X