2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

özlemcim hoşgeldin cnm 40 ndan gün almışsın maşallahh.
ağrı sancı yok mu?

hoşbuldum canım evet bugün 40 ımdan gün aldım :) arada oluyor ama çok az doğuracak kadar değil... sanırım onlarda psikolojik :KK43: bu hafta da doğuramazsam ne olacak yaa :KK43::KK43: oofff çok üzülüyorummm

selam kızar sanırım yeni bir bebiş haberi yok ama pisiden de hbr yok:/
Çicekik te bugn sezeryen olacaktı değil mi?

Bnm laptop gitti kaldm yine cep teline:)
Valla dün o halıları yıkayp evi temizledikten sonra doğurmadım ya daha da zor doğururum sanırım:)
Ama yorulmuşum çok dinlennce anladm:)

hoşbuldum canım evet bugün 40 ımdan gün aldım :) arada oluyor ama çok az doğuracak kadar değil... sanırım onlarda psikolojik :KK43: bu hafta da doğuramazsam ne olacak yaa :KK43::KK43: oofff çok üzülüyorummm

canım en sona ne zmaan gittin kontrole sen....çatı muayeneni ne zaman yaptı asiye hanım,nasıl geçti anlatsana ne diyor felan sezeryanla ilgili hiç konuştunuz mu??gelmezse bebik felan...

dimi yaa yasemincim yaşlılığından da değil de ben kendime mi bakıcam bebeğime mi
babanneme mi yaşlı ama geri kafalı değildir öyle alıngan yaşlılık belirtileri pek yok
maşallah babannemde ama pek bir iş yapmaz yani hem yapamadığından hem pek
ayaklanmayı bir iki yiyecek bişi hazırlamayı aklı etmez ben koyarsam önüne yer
koymazsam yemez..
gerçi o bana çoook bakmış bebekliğimde çocukluğum da ama çok uzun
bi süre bi de eylülün sonunda randevusu var hastanede oraya da gitmesi gerekli eylül sonuna
kadar kalır mı acaba diye de düşünmüyor değilim 2 ay falan yani olmayacak bişey değil kalır
babannem biraz rahattır bu konuda babamla konuştk akşam off ne kızıyor ama bişey diyemio
kimse bir de eşim çok çooook saygılı bir insandır benim aileme kendi ailesine süper bi insan
bu konuda ama geçen akşam dedi vala ben 20 nci günden sonra bebeğimle ve senle yalnız
kalmak istiyorum ne yap et hallet dediii kafamçokkarıştı

suni sancı yolu gözükür canım bana da aynı şekildeeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

selam kızar sanırım yeni bir bebiş haberi yok ama pisiden de hbr yok:/
Çicekik te bugn sezeryen olacaktı değil mi?

Bnm laptop gitti kaldm yine cep teline:)
Valla dün o halıları yıkayp evi temizledikten sonra doğurmadım ya daha da zor doğururum sanırım:)
Ama yorulmuşum çok dinlennce anladm:)

hoşgeldin pelincik..
off bu pisi habersiz bıraktı bak bizi yaaa...:kızgın:

valla bn 1 hafta sonra kimseyi istemiorum yanımda
Bunalırım yapamam ben kim olursa olsn ama üvey annem dua edio bir an önce doğsunda çok kalsn yanmda die
Çünkü okullar açıldktan sonra kalamıcak
Ama ben de okadar dayanamam ki:KK43: bişide diemiorum tabi...

Üvey annem dedim ama özden çok emeği vardır
Onun elinde büyüdm çok severim ama işte

ben geldim tekrar kahvaltımızı yaptık geldik
ooo kimleri görüyorum çisem hanım ve meleği de burdaymışkaydirigubbakcemile3

ben geldim tekrar kahvaltımızı yaptık geldik
ooo kimleri görüyorum çisem hanım ve meleği de burdaymışkaydirigubbakcemile3

hehehe sabahın köründe de buradaydım ama kimseler yoktu şeker...kaydirigubbakcemile3
bu arada fahriye gitti gelmedi daha uyk setini alacaktı uyk.seti oldu kaldı:eek:
ya ben sana bişey sorucam ama özel mi olucak acaba:uhm:
özelden mi yazsam ki:uhm:gerçi az çok konuşuyordun sen bu konuyu burada
ama ben de merak ettim şimdi anlamışsındır belki???

canım en sona ne zmaan gittin kontrole sen....çatı muayeneni ne zaman yaptı asiye hanım,nasıl geçti anlatsana ne diyor felan sezeryanla ilgili hiç konuştunuz mu??gelmezse bebik felan...

geçen pazartesi yaptı benim çatı muayenesini dr Esracım... şimdilik bir sıkıntı görünmüyor dedi sancıları beklicez dedi... aslında bişey yapmadı 2 parmağı ile kontrol etti pıtıma bakmadı bile :)) ben de sordum ya gelmezse bebek diye ya sancım olmazsa dedim dedi onu ozaman düşünürüz :)) ben de iyi dedim çıktım... bir dahaki kontrol çarşamba günü bakalım ne olacak....

sohocum meraba görüşemiorz hiç
Senn kız nazlı çıktı şekercm :)

merhaba canım evet görüşemedik uzun zamandır...

sorma yaa keyfi yerindedir de ondan çıkmak istemiyordur inş. benimki de beni zorlayacak sanırım bir süre daha korktuğum başıma geliyor :))

hehehe sabahın köründe de buradaydım ama kimseler yoktu şeker...kaydirigubbakcemile3
bu arada fahriye gitti gelmedi daha uyk setini alacaktı uyk.seti oldu kaldı:eek:

anladım anladım canım kaydirigubbakcemile3
özelden cevap atarım şimdi sanayerimseniben

offf offf aklı olan dışarı çıkmasınnnnbilmiyorumkismile çok fenalardayım bir saat yaa hepi topuu. bittim bittim sırılsıklam geldimm güya hava kapalıııı ama bu ne rutubet anlamadım gitti. nefes alamadımmm.
uyku setimizi aldıkk bir de yatak korucuyla yastık aldım boğulmayı(Allah korusun) önleyici yan yatırma değil ama düz olanlarından. o hafifçecik şeyler sanki sırtımda tank taşıyormuşum gibi geldii. canım klimama sarıldıkk gelirgelmez kaydirigubbakcemile3
şimdi gideyim çamaşır attım çıkmadan asıp geleyim birde suyun altına girip kendimi yıkayayımmm:))) gelicemm yineee

valla bn 1 hafta sonra kimseyi istemiorum yanımda
Bunalırım yapamam ben kim olursa olsn ama üvey annem dua edio bir an önce doğsunda çok kalsn yanmda die
Çünkü okullar açıldktan sonra kalamıcak
Ama ben de okadar dayanamam ki:KK43: bişide diemiorum tabi...

Üvey annem dedim ama özden çok emeği vardır
Onun elinde büyüdm çok severim ama işte

evet ya cnm ne kadar seversen sev olmaz bunalır insan diye düşünüyorum.
üvey annem dediğin cidden üvey annen mi yoksa annen kadar yakın biri mi?
yaa bi de insan söyleyemiyor böyle durumda yaa.çok kötü berbat bi durum bu.
ben babannemi çok çok fazla seviyorum ama 3 ayda bir en az 2 hafta kalıyor.
ben de sıkılmıyor da hiç annemler çok kızıyorlar yeni evliyken de kalıyordu eşim
1 kere bile bişey demedi.bir de çok uzak ta bir yol değil bizim t.dağ ama işte...

geldimm geldimmmm gitmez olaydımmmmkaydirigubbakcemile3

dimi yaa yasemincim yaşlılığından da değil de ben kendime mi bakıcam bebeğime mi
babanneme mi yaşlı ama geri kafalı değildir öyle alıngan yaşlılık belirtileri pek yok
maşallah babannemde ama pek bir iş yapmaz yani hem yapamadığından hem pek
ayaklanmayı bir iki yiyecek bişi hazırlamayı aklı etmez ben koyarsam önüne yer
koymazsam yemez..
gerçi o bana çoook bakmış bebekliğimde çocukluğum da ama çok uzun
bi süre bi de eylülün sonunda randevusu var hastanede oraya da gitmesi gerekli eylül sonuna
kadar kalır mı acaba diye de düşünmüyor değilim 2 ay falan yani olmayacak bişey değil kalır
babannem biraz rahattır bu konuda babamla konuştk akşam off ne kızıyor ama bişey diyemio
kimse bir de eşim çok çooook saygılı bir insandır benim aileme kendi ailesine süper bi insan
bu konuda ama geçen akşam dedi vala ben 20 nci günden sonra bebeğimle ve senle yalnız
kalmak istiyorum ne yap et hallet dediii kafamçokkarıştı

kuşum eşinde haklı ama yani,benimde aynı şekilde eşim son derece dikkatli,saygılı davranır ama iki ay da yani çekilmez bi de misafir havasında hiç olmaz yani,,,en temizi herşeyin ideali güzell....gelsin bi on onbeş gün sonra bi iş çıkarsın sizinkiler ona ihtiyaçları olsun çağırsınlar :)))gitmek zorunda kalsın yani :))

eveeet sanırım aynı şeyler geçiyor aklımızdan bende çekindiğim için sormak istemiyordum ama merakta ediyorum yani özelden yazarsan bana da yolla epiccim...tabi sakıncası yoksa canım opuyorumnanaktan

birşey sorucam kızlar yaaaa humana stil tea varya ben onu poşet çay sanıryordum ama değilmiş sanırım eczaneye sordumm kutunun içinde . sanki poşet alanlar vardı. ama herkes çook memnunn kesin alınmalııı

X