2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Hayır kızlar hiç bakmadı doktor açılmama. Beklemeye aldı beni resmen. Valla artık bir şekilde bebeğe zarar gelmeden halletmeye çalışacağız meseleyi.

Nst'yi koydum, bakarsınız. Ya bir de çok sancım var benim 10dk bir maşallah.

Heee, kocam hızlı çıktı. Sağolsun dayanamadı üzülmeme.

sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni Ay ne kadar çok sancın görünüyo. Ben doktor olsam eve göndermem kız seni. Belki bildiği bişey vardır.bilmiyorumkismile

Enişteye selam söyle bari. Herkes böyle düşünceli olmuyo valla. kaydirigubbakcemile3

Evet tam 100 görünüyor, hatta kağıdı da biraz aşmış durumda. E vardır tabi bildiği.
Kocişim arkamdan yazdıklarımı okuyor :asigim: .
Kızlar ben çıkıyorum, kocişim girsin azcık. Yine görüşürüz. Haydiyin herkese iyi akşamlar...

Sana da iyi akşamlar canım. Enişteye düşünceli dedik, hemen aldı bilgisayarı elinden. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 :roflol:

hehehe anladımmm
valla biz kocişle gezdik azıcık 9 a doğru geldik o yüzden geç giridimki
akşamları hiç girmiyom bi de ben...kociş te diğer pc de arabaya lastik bakıyor erkek,işleri iştekaydirigubbakcemile3

ok pisicim hadi güle güle..
hecabebe cnm sunni sancı epdural olunca o bile kolay cnm.
dr.uum dedi önce çok hafif veriyorlarmış serumu sonra acayip arttırıyorlarmış.,epd.olunca
biz duymayacağız o şiddetli olanları ama kasılmaları hissedecekmişiz...
sadece benim korkum vakum olayı dr.nuzla konusun vakum kullanmalarındansa,,sezeryanı tercih
ederim ben...

Ben de geç saatte yürüyüşe çıkıyorum annemlerle. Bugün çıkarmıyız bilmiyorum ama. :)) Bi kaç saat önce çıkmıştık.Akşamları da iyi oluyo, yürüyüş yapıp çay bahçesinde oturuyoruz. Sohbet falan, saat geç oluyo eve dönüyoruz.zemuszemus

Evden giriyorum. Kocişim sürpriz yaptı bu akşam bana... Elinde vınla geldi :teytey: Ben de sizden ayrı kalmamış oldum. Ne yapıyorsun bakalım? Dedeciğin nasıl oldu?

hoşgeldin kızzzzz :)
ben diyorum bakın ne eşler var..ah benımmkı ahhhh örnek almazki böyle insanları..alsanaalsanasmile

damla bide benim 2cm garantide 2 cm daha açılırsam dhaa fazlasında
epd.şansımı kaybederim diye korkuyorum.pür dikkat dinlemem lazım sancılarımı:kedi:

Ay evet unuttum bi an senin durumunu. Sen nişan falanda beklemiyosun bi de. Neyse sende en ufak sancıda gidersin doktora.İnşallah bi aksilik olmaz canım. opuyorumnanaktan

Hadi öptük hepinizi.Sonra görüşürüz.Kendinize iyi bakın . :1hug:

kimsecikler yok mu biz geldiik biraz yürüyüş yapıp yieni parka felan götürdük kayınvalidemle

meraba canım neden vakum yerine sezeryanı tercih edelim sağlık açısından mı yok zor olduğun dan mı...Biraz cahilim kusura bakmayın...

canım inşallah bir an önce sende bebişine kavuşursun rabbim bir nefeste kurtarsın..bu gece doğurusun kız belkibilmiyorumkismile

bu gece herkesler erkenden kaçmış. bol bol dinlenip büyütmek lazım bebişlerimizi. bende geldim okudum yazıyorum ve çıkıyorum. sabah görüşürüz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…