2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Biraz önce kalktım ama ben kafamı bugün hiç toplayamıyorum , hiçbir yerim tutmuyor....

Hiç iyi hissetmiyorum sancım yok ama üzerimde 500 kg ağarlık var sanki....

Biraz önce kalktım ama ben kafamı bugün hiç toplayamıyorum , hiçbir yerim tutmuyor....

Hiç iyi hissetmiyorum sancım yok ama üzerimde 500 kg ağarlık var sanki....

eeee artık böyle yorgunluklar olması normal, son zamanlardayız.Benimde şu an hiç bişey yapasım yok.Karnımda acıktı.Neyse ki annem yemek yapıyo sağolsun. opuyorumnanaktan

selam arkadaşlar

Selam canım, hoşgeldin.

kız dayanamıyorum artık benım kocama uygun kelime bulamıyorum.bebeğim 3200gr olmus.ortalama 3doğar dedı.sağlıklı olsunda zayıf olsun önemli değil.ama şu siğil olayına cok sevındım rahatlattı benı baya,amelıyatta halledeceğiz bakıp amelıyat öncesi.dediğin doğru aslında çağana 3200deöişti son gün 2400 doğdu :ecrin_bebek:

tatlım valla ben onu bi anlamıs değilim bakarsın melek sonra bi dönersin şeytan olmuş:uhm:

evet ya dr da güldü bugun gecen hafta dönmüştü demekki begenmedi pozisyonunu şimdi içimde yan gelmiş yatıo zemuszemus

selam arkadaşlar
selam yeşimcim..

selam bende geldım.................
hosgeldınnnzemuszemus

ben çok nadir yazıyorum gerçi ama gene de yazıyorum son durumumu:) bgn kontrole gittik.. nst.de pek sancı yoktu, ama dr.ultrasonla baktığında ve eliyle karnımı yoklayınca çok basıyor alttan muayene edeyim dedi.. açıklık gene yokmuş ama çok iyi bastığı için ansızın gelebilir dedi.. beklenen tarihim olan pzt. günü için sabah açlığı ile ve eşyalarınla gel yatırıcam filan dedi ya ya gene açılmam olmazsa suni sancı verirse diye korkuyorum..çok kötü diyorlar o suni sancıya..inş gerek kalmaz..ve neden aç gel dedi acaba fikri olan var mı.. acelesi vardı gene pek soramadım..
bir de sünneti araştırmış olayım dedim gitmişken.. zira biz hemen istiyoruz.. ama 2hafta sonra öneriyorlarmış.. üroloji uzmanı yapıyormuş.. aslında bi arkadaşım çocuk cerrahı iyi oluyor sünnet içn demişti ama oradaki ürolog da günde 2-3 sünnet yapıyormuş zaten.. çamlıca erdem buarada hastane de.. çabuk iyileşmesi açısından ve kolay olması için erken olmasını istiyoruz.. sizlerde ne tür fikirler var acep...

hoşgeldin canım...

aynı durum aramızda bir kaç kişide var bende dahil yedimizdenmidir içtiğimizdenmidir bilemem ama bebişlerin gelmeye pek niyeti yok:)

benimde pazartesi ne kadar sancı ve açılmam olmaz ise ya suni sancı vericek yada sezaryan ile gerçekleştiirecek umarım gerek kalmadan hafta sonu kendi sancıları ile gelir bebişler

sünnet olayını bilemiycem ama çünkü benim ki kız
:)

kıslar merhaba nasılsınız__?
tuvaletimi yaparken aşağıda bir batmaoluyorneden acaba? bir de oğlum aşağı vuruyor ya durmadan ayakları tepemde ama eliyle mi vuruyor acaba. benimki doğum kanalındaşuan ama bilemedim ya of...

canımmm yaaa bende senden,m işte bakalım ne olacak halimiz.bende erdeme gidiyorum diler hanım izine çıkınca bende mecburen bakiye hanıma gidicem.
çook acele davranıyor hakikaten vede heeep sezeryan duyuyorum kendisinden.aç gel dediğine göre sezeryana alacak yineee.
benimde pzrts randevum var.bakalım bana n diyecekk..

merhaba canım valla bildiğim kadarıyla tuvalet yaparken yanma idrar yolu iltihabından olurr.ama şnşallah değildir.en güzeli doktora sormakk..

hadi ya.. ben istemiyom ya sezeryan.. acaba öteki erdeme mi gitsem ya.. oradaki adalet hnm msela acaip normal doğum ısrarcısı imiş, arkadaşımdan biliyorum..sonra emel hanım var.. gerçi bir de mesai dışı doğacak olursa nöb.dr.lar farklı oluyor çamlıca erdemde.. ötekinde nasıldır acep... bi sorun olmayacak gibi ise sırf kafası çok iyi basıyor diye sezeryana mı alır ki.. şimdiye kadar hep güvendim dr.uma ama bak kafam karıştı

aynen bende istemiyorum sezeryan.keşke sorsaydın ne düşünüyosunuz diye ben aç gel demesinden dolayı böyle bi fikir yürüttüm belki suni sancı verirki ben onu hiiiiç istemiyorum.sen kafanı karıştırma canım yaa senin doktorun sonuçta en iyi sen tanırsın.bakalım pazrtsi günü gidince anlyıcam.kafası iyi basıyorsa ne güzel normal doğuum olur.

ben diler hanıma 41 bulmaktan korkuyorum deyince korkma 40+1 2 3 bi şey olmaz demişti.42 ye gelirsen alırız demişti.canım doktorum yaaaaa.bana öyle durup dururken sezeryan derse bende başka bi yere giderim.

selamlar nabersiniz kızlar

uff bende normal istemioruum tırsıorum çok ama dr illede normal dio
asla sezeryana karşı
gerçi tam doğum kanalına girmemiş ama az kalmış üstelik 3 ay oldu baş aşağı bizimki
bu saatten sonrada kanala girermi acep die düşünmeye başladım valla :)

Selam canımm. opuyorumnanaktan Benimki de aylardır baş aşağı duruyu.Ama ben normal istiyorum senin aksine. :))

berrakcım vallahi cesaretinize hayranım ben
en iyisini yapiosunuz ama ben bi türlü alışamıorum işte bu normal doğum fikrine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…