2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ben iiyim cnm maşallah diyeyim kendime.yaa gece çok sancı tutuyor beni.
vc ye gittikten sonra bi 10 dk kıvranıyorum adet sancısı gibi sizde de oluyor mu?

selamm kızlllarr..nasılsınızzz bugun ;;ankara 40 dereceymışş ufff napıcaz bılemıyourum.ewden cıkmak ıstemıyorum ama babam hastanede yatıyor onu gormek ıstıyorum((( su son gunler cok zorrr gecıyorr uykusuzlukk sıcaaakkk stress allahım yardım etsdın hepımıze.tez zamanda kurtulalaım ınşalllahhhhh...

vc ye gittikten sonra bi 10 dk kıvranıyorum adet sancısı gibi sizde de oluyor mu?

cısemcım senınle satlarımız yaklasık aynı 2 gun var aramızda ben wc ye kalkmaya calısırken yataktan oram acıyor gıttığımdede sankı sankı yapmıyorum suyum gelıyo gıbı dakıkalarca kalkamıyorum ....
dun doktordaydık suyum falanda ıyı anlamadım yanı:uhm:

hos geldın canım..
gecmıs olsun nesı var babanın

wc denmıkı canım.enfeksıyn fılan oalbılrmı ıdrar yollarındaa bı baktır ıstersen yanmada oluyormu..bnde oyle bır sancı yok ama kalcama ve bacagıma anıden bı sancı agrı gırıyoorr 2-3 gundur tekrarlıyorr sanırım herkesınkı farklııı bıraz eehh zamanı geldı artık..

merhaba arkadaşlar...bizde yine tansiyonumuzu ölçtürüp geldik yine 14-8 offf yaaa çok endişeleniyorum...nolcak böyle yaa....allahım hayırlslyla bi on gün daha geçse diycem dr a gittiğim zaman doğurtsun beni,yoksa bu korkularla tansiyonum iyice yükselcek...mafoldumben

çisemcim lavabo sonrası bende garip ağrılar oluyo,ama nedendir bilmiyorum...

hos geldın canım..
gecmıs olsun nesı var babanın

saol cnm allah razı olsun.ses tellelrınden ameılayt oldu daha dogrsu gırtlak kanserı teshısı kondu ama ılk asaması oldugundan amelıayt ettıler sonrada lazerle yaktılar kurtulucak ınsalllahh allahın ıznıyle(( hamıllerın duası kabul olurmuss dua edelım kızlar hastanede okdar caresız ınsanlar warkı allahım sıfa wersınn herkeseeee.kımseyı dusurmesın oralaraaaa.

çok geçmiş olsun canım..allah acil şifalar versin babacığına ve tümm hastalara inş.:Saruboceq:

canım enfeksiyon vardı zaten bende antibiyotik kullandım ama onun acısı
daha başka bişi bu vc ye gittikten sonra bi 10 dk.adet ağrısı gibi oluyor
kasıklarımda ama kıvranıyorum yatakta ne hikmettir bilmiorm ama 10 dk sonra
geçiyor ben de uyuyorum ilginç bişey gündüz olmuyor...

bacağımın iç kısmına tam oradaki damar kasılıyor benim de sanki kramp gibi oluyor
ama o da çok çabuk geçiyor allahtan...

ayıptır söylemesi çok mu yapıyorsun anayamadım cnmkaydirigubbakcemile3
yani dakikalarca ne oluyor vc de?

hoşgeldin cnm..
14-8 çok fazla değil cnm sen kendin sürekli kontrol ediyor musun evde?
36 haftalıksın ama daha niye doğurtsun diyosun benim dr.um 36+5 te
şimdi doğurtsam yine de küveze girme ihtimali var dedi..o yüzden bekle cnm
1 gün 1 gündür...

bende de kasıklarım kemiklerim ağrıyorr zor yürüyorum ve kramp gibi çekilmeler oluyoo..
sanırım son zamanlar olduğu için normal bu ağrılar kızlar az kaldı dayanacağızz iştee...boshayallersmile

canım çok geçmiş olsun.
aminn Allah kimseye dermansız dert vermesin....:Saruboceq:

allah tezzz zamanda acill şifalar versin arkadaşım.ama biliyor musun ben artık kanser
dediklerinde birine ahh vahh gözüyle bakmıyorum.gerçekten derler ya kanserden
korkmayın geç kalmaktan korkun diye benim de babannemin yumurtalıklarında
kanser çıktı.çok erken evrede ameliyatı yapıldı 3 defa ışın aldı ve şimdi maşallah diyeyim
2 yıldır bişi çıkmıyor.cerrahpaşaya 3 ay da bir kontrole götürüyorum onu...

canım tam olarak anlattığın şeyleri bende yaşıyorum...azıcık azıcık geliyo ama kalkmıyorum da oturdukça kesilip kesilip geliyo. bu bende yeni değil bi hafta on gündür var iki defa dr a gittim bu arada suyu iyi diyor o da...

ayyy 39.haftamda gidiyorum ben çok heyecanlanıyorum buradaki ticker ı
gördükçe..bebişim geldikten sonra bu kadar giremeyeceğim buraya görüyoruz da
zaten didem nurcan nerelerde melekleriyle beraber ohhh misss gibi...

çıkayım ben azıcık sepet yapıyorum bir yandan oğluş geldi gelecek bi de
ben sepetle uğraşıyorum.yapmayacaktm ama karar değiştirdim.bir de pamuk
aldım yıkadım kurutuyotum onları biraz tiftikleyeyim 2 tane yastık doldurucam
1 i aşağıda k.validem de durucak..sonra gelirim yine kocişim gelmezse bir lastik
olayıdır gidiyor bizde de arabanın tüm lastiklerini değiştirecekmiş kocişimm...

yok canım evde kullanamazsınız dedi mekanik olanları,bilekten dijitaller gebelikte tavsiye edilmiyor zaten...koldan dijitallerde araştırmadım ama biraz pahalı sanırım iki hafta için felan da almak istemedim açıkcası..

doğum olayını zaten hemen demedim canım on gün sonra felan istiyorum 37+4 de felan yani....korkuyorum elimde değil...teyzem kaybetti bu haftalarda bebeğini aklıma geldikçe her an bişi olma ihtimali var korkuyorum işte....senağlama

çocuk olunca zor tabii buralara takılmak ama araadaa görüşürüz artıkk.
bütün hayatı değişiyor insanın çocuğu olunca!!:ecrin_bebek:
bu arada kızım ve ben daha kahvaltı etmedik eşim uyanmadı biz onu beklemeyelim oğğluşum da acıkmıştırrr....:CüvCüv:

kızlar esım geldı bı onunla ılgılenıyım daha doğrusu o benım kocaman bebısım karnını falan doyurayım yıne grs optk sızı teyzelerı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…