2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ben de burdayıım ağııırr bir mide yanması ile beraber :) :) uyuyamıyorum kemiklerim batıyor sankiii oooff

Bende burdayım daha doğrusu okuyorum okuyorum tam yazıcam bişi çıkıyo açık kalıo pc başından kalkmamk zorunda kalıyorum şimdide tam yazacaktım o kadar alıntı vs yaptım okuyodum kayınvalidem geldi annemin doum günü yaa oturduk şimdi gitti bende yatıyorum.Anca bebiş birkaç aylık olunca kendi başıma kalınca rahat rahat eskisi gibi yazarım heralde

Görüşürüz kızlar iyi geceler off bi yedim bi yedim eşimde geç geldi ondanda otlandım patlıcam inşallah uyuyabilirm size bol muhabbetler

Hoşgeldiniz kızlarrr, benim kızda rahat durmuyo 15 dk dır. Hafif kasılma oluyo bende. Gİdip yatıcam birazdan. Burayı size emanet ediyorum şimdilik. kaydirigubbakcemile3 Hadi öptük hepinizi. opuyorumnanaktan İyi gecelerrrrr. Uyuyamazsam geri gelicem. sempatiksalakcinni

Görüşürüz kızlar iyi geceler off bi yedim bi yedim eşimde geç geldi ondanda otlandım patlıcam inşallah uyuyabilirm size bol muhabbetler

Hoşgeldiniz kızlarrr, benim kızda rahat durmuyo 15 dk dır. Hafif kasılma oluyo bende. Gİdip yatıcam birazdan. Burayı size emanet ediyorum şimdilik. kaydirigubbakcemile3 Hadi öptük hepinizi. opuyorumnanaktan İyi gecelerrrrr. Uyuyamazsam geri gelicem. sempatiksalakcinni

iyi geceler kızzlaarr biz mide yanmamız geçene kadar burdayızz... rennie içtim ama hala etki etmediii ne kadar sürer geçmesi yaa offf 9 ay çekmediğim çileleri şu 1 haftadır çekiyorumm mafoldumben

herkes gidiyo yavaş yavaş ee bende kaçar
kuzuma mama hazırlayayım kalkar birazdan
hoşçakalın Allah rahatlık versin

yıne mısafırım vardı :)))))
hamıle kaldığımdan berı mısafırım eksık olmuyor nedense :))))
karnımda tuhaf bı ağrı var zaten kasılmalar kac gundur var ama nsttede 60 cıktı anlamadım yanı zaten toplasan 10 dk falan durdum o arada karnım setlesmedı ..
yoruldummu acaba bı gıdıp yatım belkı uyurum

Biz de biraz önce eve geldik :)) Kocişim canım sıkılıyor ağarlığımı atayım diye dolaştırdı , yemeğe gittik sonra da saat 11'de arkadaşlara gittik muhabbet v.s. biraz daha iyiyim .... Demek ki totom gezmek istiyormuş. Dışarıyı toparlayayım yatacam birazdan. İnşallah iyi de uyurum bu gece. Herkese allah rahatlık versin...

günaydınnnnnnlarrrrr, hiç uyuyamadım doğru düzgün çok sıcaktı.... Şimdi kalktık deli gibi açım kahvaltı hazırlıycaz kocişle... ebru kaçarrrrrrrrrrrrr

herkese çoook güzel bir gün diliyorum

günaydın kızım ve ben iyiyiz sii özledim ama fırsat bulamıyorum geceleriuyumuyor masalım. görünüşe göre herkes iyi çok öptüm

günaydınnnnnnnnŞeniz

günaydınnnnnnlarrrrr, hiç uyuyamadım doğru düzgün çok sıcaktı.... Şimdi kalktık deli gibi açım kahvaltı hazırlıycaz kocişle... ebru kaçarrrrrrrrrrrrr

herkese çoook güzel bir gün diliyorum

günaydın kızım ve ben iyiyiz sii özledim ama fırsat bulamıyorum geceleriuyumuyor masalım. görünüşe göre herkes iyi çok öptüm

Gğnaydın herkese....

selam anneciklerr...
kimler var bakiiiymmm herkese güzel bir haftasonu diliyorum...
çok ta sıcak bugün yavvvv...

gunaydın kızlar nasılsınız bebısler nasıl
sabah bı ton sopa yemıs gıbı kalktım yaa....
bıde aksam tuhaf bı karın ağrım vardı allahtan gecmıste uyumusum

X