2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

[ blackberry:CüvCüv:ficil:CüvCüv:epic;:CüvCüv:asspirin:CüvCüv: kızlar takvimlere göre hepimizin tarihleri aynı hepimiz şimdi normal doğumumubekliyoruz.Bakalım önce kimin bebişi gelecek...:emir_bebek::ecrin_bebek:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
hadi bakalım opuyorumnanaktan

selam hanımlar.
dün geçmişi okurken işim çıktı kapattım neti anca şimdi açabildim ve okumak çok uzun sürdü tabi. şu çoklu alıntıyı nasıl yapıyorsunuz biriniz açıklarsa çok sevinirim.
ZEYNEP bebek gelmiş hoşgelmiş.
ancak ilk defa duydum bebeğin aşağı inmeden de normal doğduğunu çok şaşırdım. umarım hepimizin doğumu çooook kolay olur.

selam hanımlar.
dün geçmişi okurken işim çıktı kapattım neti anca şimdi açabildim ve okumak çok uzun sürdü tabi. şu çoklu alıntıyı nasıl yapıyorsunuz biriniz açıklarsa çok sevinirim.
ancak ilk defa duydum bebeğin aşağı inmeden de normal doğduğunu çok şaşırdım. umarım hepimizin doğumu çooook kolay olur.

selam hanımlar.

Selam canım , hoşgeldin. Şimdi mesajların altında "Alıntı Yap" - "HQ" - "Hızlı Yanıt"
seçenekleri var ya. İstediğin mesajların altındaki "HQ" seçeneğine tıklıyosun bir kere. Cevap vereceğin mesajların altındaki o seçeneklere tıklıyosun işte, sonra son mesajın sol altında cevap ver seçeneğine tıklıyosun, alıntı yaptığın tüm mesajlar ekrana geliyo, onların altından da yorumunu yazarsın işte. İnşallah güzel anlatabilmişimdir. opuyorumnanaktan

Kendi evimiz değil ama kira da vermiyoruz. Evin içini yepyeni yaptık,yeni mutfak banyo,yerler parke falan. Zaten ilk aylarda parkeler kabardı o sudan. kaydirigubbakcemile3 Ocağım bozuldu, buzdolabım bozuldu, salonun duvarı rutubetten ıslandı, evlilik resmimde o duvarda asılıydı,resim mahvoldu. kaydirigubbakcemile3 Bilgisayarım kaç kere bozuldu.yatak odasının kapısındaki cam kırıldı.Aspiratör bozuldu.Klozetin altından sular geliyodu bi ara,banyo su doluyodu.Su vanası bozuldu.Perdelerim o su basmasından dolayı küflendi.Gardolabın içindeki eşyaları bi açtım bi gün, yemyeşil küf içindeydiler.Yatak odasını kışın hiç kullanamadık,salonda yattık. kaydirigubbakcemile3 Bir gün uyurken avizenin camı küt diye aşağı düştü,paramparça oldu. Sonra bi gün akvaryum kırıldı, bi kaç balığım öldü. şimdilk aklıma gelenler bunlar. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ayy şaka gibiii. ben delirirdimmmm senin yerinde olsammmm. iyi dayanmışsınn. lanetli gibi yaaa korkutmak gibi olmasındasempatiksalakcinni inş bebişin uğurlu gelirdeeee büyü bozulurrr:KK1:

ayy kızlarr şu ne pişirsem dedinden sıkıldım. çalışıyorken daha kolaydı pratik birşey yapıp geçiyorduu şimdi da zorr

ayy kızlarr şu ne pişirsem dedinden sıkıldım. çalışıyorken daha kolaydı pratik birşey yapıp geçiyorduu şimdi da zorr

Sabah kalktığımdan beri ben de aynı düşünüyordum en son patates yemeği yaptım aklıma bişey gelmedi aslında sadece yoğurtlu makarna yemek istiyorum ama et yemek zorundayım diye yaptım kociş de salata yapcak gelince

Sabah kalktığımdan beri ben de aynı düşünüyordum en son patates yemeği yaptım aklıma bişey gelmedi aslında sadece yoğurtlu makarna yemek istiyorum ama et yemek zorundayım diye yaptım kociş de salata yapcak gelince

ay sormaa bende et çıkardımm pataes yapayım mı diye düşünüyorum. canımm çok şey yapmak istiyoo ama bedenimmm amann boşver diyooookaydirigubbakcemile3

meraba kızlar

ayy bir uyumuşum ki ne iyi gelmiş valla
bu arada cnm bişi istemişti ama üşenmiştim rüyamda bi yedim bi yedim ki ayy uyandığımda nasıl toktu karnım :)))

ay sormaa bende et çıkardımm pataes yapayım mı diye düşünüyorum. canımm çok şey yapmak istiyoo ama bedenimmm amann boşver diyooookaydirigubbakcemile3

meraba kızlar

ayy bir uyumuşum ki ne iyi gelmiş valla
bu arada cnm bişi istemişti ama üşenmiştim rüyamda bi yedim bi yedim ki ayy uyandığımda nasıl toktu karnım :)))

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

boşver demeye demiyor ama 10 dakikadan fazla ayakta kalamıyorum sabahtan akşama kadar evde hiçbişey yapamadan oturuyorum

boşver demeye demiyor ama 10 dakikadan fazla ayakta kalamıyorum sabahtan akşama kadar evde hiçbişey yapamadan oturuyorum

benn hiçç durmuyorumm devamlı birşeyler yapıuorumm bugün dışardaydımm yoruldummmm sanırımmmm
amaaa 5 dk sonraa gidiyorumm mutfağaaa kendimee gaz veriyorumm şuannn:KK1:

kızlar bana müsade. bütün gün burdaydım pc kucağımda yoruldum yine sırtım ağrımaya başladı uzanayım azcık. ben az önce yaptım yemeğimi rahatım size kolay gelsin. hepinizi öpüyorum.yarın görüşürüz inş. . hepinize iyi hafta sonları..

bende gideyimde mutfagımla kucaklaşayımmm:))) şimdi ne döktürürümm rın rın rın adi fahriye kim tutar seniiikaydirigubbakcemile3

öptümmm hepiniziiiiii

ayy şaka gibiii. ben delirirdimmmm senin yerinde olsammmm. iyi dayanmışsınn. lanetli gibi yaaa korkutmak gibi olmasındasempatiksalakcinni inş bebişin uğurlu gelirdeeee büyü bozulurrr:KK1:

Ben de ilk zamanlar lanetli ev diyodum. kaydirigubbakcemile3

Valla biz de annemle onu düşünüyoruz, ne yapsak acaba.

bende gideyimde mutfagımla kucaklaşayımmm:))) şimdi ne döktürürümm rın rın rın adi fahriye kim tutar seniiikaydirigubbakcemile3

öptümmm hepiniziiiiii

Güle güle canım, biz de öptük.Yİne beklerizzzzz. opuyorumnanaktan

X