2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar ben kaçıyorum artık eşim aradı şimdi.cok sinirlerim bozuk agladım bi dünya onada.kardeşimin evsahıbı evden cıkın demiş dun akşamda gelmıs haftasonuna kadar tasının demiş hiçbir gecerlı bahanesı yok adamın keyfi cıkarıyo cocukları.kardeşimin eşide adamla yumruk yumruğa kavga etmıs.kardeşim bunlar olurken düşmüş bayılmışmı :sinifsinif:
hastanelık olmusmu.6,5aylık hamile bide.insafsızlar cocuklara neler ettiler.2-3gundur ona canım sıkkın sancılanıyorum sürekli.kaynanam hnımda gezemıyorum diye gelmıyo boğacam onuda en sonunda.kadın gezmesını düşünüyo buraya gelınce.kocam kendı havasında ev eglıo tv ile internet başka bişi yok.şimdi bende evı toplayacagım oğlum uyudu 2küçük halı var onlarıda yıkarım.aradada size bakarım..sabırsızlığımın nedenı bu sanırım daha dayanamıyorum..

ay yazıkk kızaa yaaaaa.üzülddümmmm.
sende sabret canımmmmm

kızlar ben kaçıyorum artık eşim aradı şimdi.cok sinirlerim bozuk agladım bi dünya onada.kardeşimin evsahıbı evden cıkın demiş dun akşamda gelmıs haftasonuna kadar tasının demiş hiçbir gecerlı bahanesı yok adamın keyfi cıkarıyo cocukları.kardeşimin eşide adamla yumruk yumruğa kavga etmıs.kardeşim bunlar olurken düşmüş bayılmışmı :sinifsinif:
hastanelık olmusmu.6,5aylık hamile bide.insafsızlar cocuklara neler ettiler.2-3gundur ona canım sıkkın sancılanıyorum sürekli.kaynanam hnımda gezemıyorum diye gelmıyo boğacam onuda en sonunda.kadın gezmesını düşünüyo buraya gelınce.kocam kendı havasında ev eglıo tv ile internet başka bişi yok.şimdi bende evı toplayacagım oğlum uyudu 2küçük halı var onlarıda yıkarım.aradada size bakarım..sabırsızlığımın nedenı bu sanırım daha dayanamıyorum..

allahım ne vicdansız insanlar var yaa.çıkmasınlar kız doğurana kadar ne olabilir ki?
kontratları falan yok mu?ne yapmış bu insanlarda çıkın diyor adam.çıkmasınlar bence.
eşi de açıklama yapsın bebek doğduktan sonra çıkıcaz diye...
sen de üzme kendini cnm herşey olacağına varır.bu arada ne halısı yavvv?halı
malı yıkama aaaa:eek:klava:

fahriyecım saol valla bi ilgilenenım varmış bak şimdi gördüm..öyle doldumkı kız siğillerimi düşüncek hal bırakmadılar.haftaya persembe gel demıstı 15sonrası oluyo.şimdi gitsem bişeyde yapmayacak.gidip al bu cocuğumu diyim.derin bi offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff diyorum bişide diyemıyorum:çok üzgünüm:

bende bugün anladımm. hep sıkıntıdan oluyooo biliyorsunn dimiiii. sabırlıı olll canımm lütfenn.

hoşbulduumm tatlımmm :)) kızlar ben çok yürüyüş falan yapmıyorum sanırım ondan doğuramıyorum :)))
bugün çıkıp halletmem gereken işler var ondan bile acizim oofff neden bu kadar sıcak yaa
sizlere de dr yürümeniz gerektiğini söyledi mi bebeğin doğum kanalına girmesi için önemliymiş...

yürümem lazımm yürümemmm mafoldumben

yokk be özlemcim ne yürümesi ben hiiiiç yürümedim valla hamileliğimde.
belki de kalpazanlığımdandır ama sokağın başına kadar bile gidemiyorum..
kuaföre gidicem 2 sk.ilerde eşim gitme yakın olana git diyo akşam düşün.
kalakalıyorum orta yerde yürüyemiyorum ama 2cm açıklığım var buna ne demeli.
bi de benim dr.1 kere bile yürüyüş yap demedi bugüne kadar.ama geçen nst de
yatarken başka bi hamile de vardı yanımda kızcağız yürümeye çalışıyormuş benden
11 gün geride sadece yürüyemiyorum dedi.dr.u geldi nst odasında kontrol ediyor işte.
günde 20 dk yürüyceksin dedi zorlansan da yürümeye çalış ağır iş yapma ama yürü dedi...

hoşbulduumm tatlımmm :)) kızlar ben çok yürüyüş falan yapmıyorum sanırım ondan doğuramıyorum :)))
bugün çıkıp halletmem gereken işler var ondan bile acizim oofff neden bu kadar sıcak yaa
sizlere de dr yürümeniz gerektiğini söyledi mi bebeğin doğum kanalına girmesi için önemliymiş...

yürümem lazımm yürümemmm mafoldumben

ah canım beniim benim yürüdüğüm kadar kimse yürümez her akşam muhakkak çıkıyorum en az 1 ssat yürüyorum hani nerde tık yok.geçen hafta biraz oluyodu arada bir şimdi sanki hiiç hamile değilim hatta biraz fazla enerjikim.

kız özlem ne sezeryanı aaaaa
ben demedim m bak senden cesaret alıyorum diye.
olmadı dr.una benim doğumumu başlatın de ama
demesen daha mı iyi olur sunni sancı giriyor işin içine ozamanda...

ben 3 aydır kullanıyorum lansinoh tarzı bi göğüs ucu kremi.
göğüslerim de çatlaklar oluşmaya başladı dedim dr.uma krem yazıym dedi
yazdı aldık bizde evde kağıdını bir okudum gayet bitkisel meme ucu kremi imiş.
uyuz oldum üstlerindeki çatlaklar için istemiştim halbuki.nasıl kullanılacağı yazıyodu
içinde işte göğ.ucuna falan bebek emmeden önce silmenize gerek yok falan yazıyordu
ben de 3 aydır kullanıyorum bitsin lansinoh a başlıyayım dedim ama bitmedi de az kaldı.
bu arada göğüs ucu kapsülü de aldım ben onlarda 1 ay öncesinden kullanılmaya
başlanıyordu..ben başlamadım ama daha...dr.uma sorayım yarın bari...doğurmazsam...
ben hiç bişey kullanmadım ama bende et beni gibi bişeyler çıktı koyu bölgede sorucam bakalılm kuzen mayısda doğum yaptı. onun kullandığı vardı memnundu onada sorayımmm söylerim sizede

allahım ne vicdansız insanlar var yaa.çıkmasınlar kız doğurana kadar ne olabilir ki?
kontratları falan yok mu?ne yapmış bu insanlarda çıkın diyor adam.çıkmasınlar bence.
eşi de açıklama yapsın bebek doğduktan sonra çıkıcaz diye...
sen de üzme kendini cnm herşey olacağına varır.bu arada ne halısı yavvv?halı
malı yıkama aaaa:eek:klava:

hay Allahım diyene bakk çorap ütülüyorr kız halı yıkıcam diyince kızıyorr ikinizde sopalıksınızz:eek:klava:

ben hiç bişey kullanmadım ama bende et beni gibi bişeyler çıktı koyu bölgede sorucam bakalılm kuzen mayısda doğum yaptı. onun kullandığı vardı memnundu onada sorayımmm söylerim sizede

hay Allahım diyene bakk çorap ütülüyorr kız halı yıkıcam diyince kızıyorr ikinizde sopalıksınızz:eek:klava:

aaaa evet benim de 1 nokta var göğsümün koyu bölgesine yakın et beni gibi
aynı renk hem de göğüs ucuyla bir de karardı ki sorma:KK1:

kız aradaki farka bakkk.çorap ütülemek halı yıkamakakannehir

yokk be özlemcim ne yürümesi ben hiiiiç yürümedim valla hamileliğimde.
belki de kalpazanlığımdandır ama sokağın başına kadar bile gidemiyorum..
kuaföre gidicem 2 sk.ilerde eşim gitme yakın olana git diyo akşam düşün.
kalakalıyorum orta yerde yürüyemiyorum ama 2cm açıklığım var buna ne demeli.
bi de benim dr.1 kere bile yürüyüş yap demedi bugüne kadar.ama geçen nst de
yatarken başka bi hamile de vardı yanımda kızcağız yürümeye çalışıyormuş benden
11 gün geride sadece yürüyemiyorum dedi.dr.u geldi nst odasında kontrol ediyor işte.
günde 20 dk yürüyceksin dedi zorlansan da yürümeye çalış ağır iş yapma ama yürü dedi...

ne bilim canım yaa bebek hala tepede duruyor inmeye de niyeti yok gibi sen de haklısın herkes yürüyüş yapıyorda mı doğuruyor ama ne bileyim takılıyor işte aklımaa ooff ... doktor bana da sabah akşam yarım saat yürümeye çalış normal doğum için dedii

ah canım beniim benim yürüdüğüm kadar kimse yürümez her akşam muhakkak çıkıyorum en az 1 ssat yürüyorum hani nerde tık yok.geçen hafta biraz oluyodu arada bir şimdi sanki hiiç hamile değilim hatta biraz fazla enerjikim.

olmayınca olmuyor demek ki napcaz biz yaaa :KK43::KK43::KK43:

kız özlem ne sezeryanı aaaaa
ben demedim m bak senden cesaret alıyorum diye.
olmadı dr.una benim doğumumu başlatın de ama
demesen daha mı iyi olur sunni sancı giriyor işin içine ozamanda...

kızz ne yapayım çok sıkıldım ben bu durumdann... valla korkumdan falan değil zevkimden :))) yeter artık biz de alalım yavrularımızı kucağımızaaa

tünaydın hanımlar nasılsınız?
ay biraz geçmişi okuyım dedim yetişemiyorum hızınıza tam son sayfaya geliyorum bi sayfa daha ilerliyor :)

yaa çok ilginçtir ama 2 gündür sabah bulantılarım benim yine başladı neden aceba??

canım nedir o taktikler bana da söyler misin ben de uygulayayım :)))

ay neymiş o taktikler???

tabi söyleyim canım aslında hepimiz duymuşsınuzdurda doktordan duymak şaşırttı beni.biraz utanıyom emme demem lazım ilişikye girin ama korunmayın dedi spermler doğumu hızlandırıyormuşş.:kedi:
biz uzun zamandır kocişle kanki olunca bide bı sıcaklardaa zor ama ne yapalım.her şey bebiş içinnguclubacismile

HTML:
hadi hayırlısı bakalım....gel yaz hemen çatı muayenesi olmuşmuydun sen?

yok olmadım . olmamda inş Allah korusunnn sezeryan zaten kısmetse gerek kalmaz inş. ay benim muaynelerimde zor geçiyorduu dayanamam doğrurum doktorun kucağınaaa.

tabi söyleyim canım aslında hepimiz duymuşsınuzdurda doktordan duymak şaşırttı beni.biraz utanıyom emme demem lazım ilişikye girin ama korunmayın dedi spermler doğumu hızlandırıyormuşş.:kedi:
biz uzun zamandır kocişle kanki olunca bide bı sıcaklardaa zor ama ne yapalım.her şey bebiş içinnguclubacismile

:1shok::1shok::1shok:akannehirakannehirakannehirakannehir
amanıııınnnnn:kedi::kedi:eek:haoldumsmilesempatiksalakcinni
güzel bi taktikmiş unuttuk ama o işlerikaydirigubbakcemile3

bebişlerimizi de gördüm ne tatlılar maşallah.
pisinin sancıları varmış çok meraklandım bide gelemicekmiş artık keşke biz ona ulaşabilseydik pisinin telefonu olan var mı?

hadi yaaa :))) ben diyorum diyorum kocişe ama dinlemiyor ki yok bişey olurmuş ya ona zarar verirseymiişşş... :))) tühh bu aralarda aramız nane molla nasıl kandırabilirim ki kocayı :))))

tünaydın hanımlar nasılsınız?
ay biraz geçmişi okuyım dedim yetişemiyorum hızınıza tam son sayfaya geliyorum bi sayfa daha ilerliyor :)

yaa çok ilginçtir ama 2 gündür sabah bulantılarım benim yine başladı neden aceba??[/hoşgeldiinn
olabiliyor diye duydum çok kişidennn

biz uzun zamandır kocişle kanki olunca bide bı sıcaklardaa zor ama ne yapalım.her şey bebiş içinnguclubacismile[/
ayy o iş zor değilmii yaaa bu göbekleee zaten yatamıyoruz kalkamıyoruzzzz. bizim tam kardeşiz canımmm unuttum zatenn bilmiyorumkismile

X