2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Benim kağıttaki değerler farklı. 180 diye bir değer yok, en fazla 100 var. Benimkinin en yükseği 75 görünüyor. Üff yaa çok sancım var. Başlayayım artık saat tutmaya. Ne bu böyle dünden beri? Bundan haberim yoktu, iyi oldu öğrendiğim.

Kızlar ben artık gitmek zorundayım. Malum antivirüs uçuk. Girmemem lazımdı, kaçak giriyordum. Kendinize iyi bakın kızlar. Çok kısa bir süre için görüşemeyecek olsak da sizi çok özleyeceğim. Bu süre zarfında doğum yapacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun diyorum. Allah bizi, ailelerimizi ve yavrularımızı korusun. Kendinize dikkat edin. Hepinizi öpüyorum. Hoşçakalın, sevgiler.

cnm hadi bakalım en kısa zamanda görüşmek üzere lütfen en kısa zamanda neti bağlatın evinize
saat tut bakalım eğer bişey olursa bize haber vermeye çalış cnm
kendine iyi bak sende bizde seni öptük kızımla

ayyy kızlar ya ne güzel sizin sayfaya bu ara fena takıldım daha önce de demiştim ya nasip olursa ben2011 ocak annesi olacağım.ama sizin yaşadıklarınızı okumak merak veriyor zevk alıyorum bir de sancısı olanlar falan yazdıkça ben de heyecanlanıyorum tanımıyorum kimseyi ama kendimmiş gibi heyecan yapıyorum.RABBİM hepinizi kolay kurtarsın bize de hayırlısıyla bu duyguları yaşatsın inşallah.
bence sen 2011i beklemezsin ikizler erken geliyor tecrübeyle sabittir:) 35 -36 haftada doğuyorlarr. kazasız belasız kavuşursun inş. senin haftalarındaykenn o kadar çokk geliyordu kiii kalan zaman hatta 99 a düşünce hepimiz sevinmiştikk ama çabuk geçtii şu 15 gün geçmiyoooo

Ay yıka yıka bitmiyor daha bebeğin koruma yan yastıklarını yıkamaya cesaret edemedim. Bahçe mobilyalarının sandalyelerinin şiltelerini yıkayacam. Ya birşey yiyiyorlar pat şiltenin üstüne ... Fermuarlıymış yıkarsın diyip geçiyorlar da pamuklu olduğundan 30 derecede yıkıyorum pasta lekeleri çıkmıyor ki doğru düzgün sinir oluyorum. Benim ödüm kopar başkasının malına çocuğum zarar verecek diye. Böyle rahat annelere de hasta oluyorum , çocuk yanında kıyameti koparır döker saçar kadın başka bir dünyada hiç duymaz müdahale etmez ...

ayyyy bizde de var öyle bir akraba anlatmakla bitmez sinir oluyor
insan bakmıyor kızına..bi de sulu bişeyse içine de geçer fermuarlı olsa da..

rica ederim canım. Deden nasılmış bugün ?

dedem iyiyimiş cnm ya.
yoğun bakımda yaa kuzenim kaldı bi tek o da günde yanına 5 dk girebiliyor bu sabah
girmiş yine iyi konuşuyormuş.niye herkes gitti gelsinler diyormuşkaydirigubbakcemile3
annemler eve döndü yapacak bişi yok normal odaya çıkınca yine gidicekler.
insan yıpranıyor ne kadar olsa da hastanede...

Bana hoşçakal yok mu pisi?

ay gidiyor musun????
ama ben sana kızgınım pisiiii...
bi şekilde ayarlaman lazımdı net işini.çok kızgınım hem de telden
falan giremiyor musun?günde 2-3 msj yazsan yeterli yani...
sağlığını bilelim...ben sana o anda özet geçerim kimler doğurmuş...

Benim kağıttaki değerler farklı. 180 diye bir değer yok, en fazla 100 var. Benimkinin en yükseği 75 görünüyor. Üff yaa çok sancım var. Başlayayım artık saat tutmaya. Ne bu böyle dünden beri? Bundan haberim yoktu, iyi oldu öğrendiğim.

Kızlar ben artık gitmek zorundayım. Malum antivirüs uçuk. Girmemem lazımdı, kaçak giriyordum. Kendinize iyi bakın kızlar. Çok kısa bir süre için görüşemeyecek olsak da sizi çok özleyeceğim. Bu süre zarfında doğum yapacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun diyorum. Allah bizi, ailelerimizi ve yavrularımızı korusun. Kendinize dikkat edin. Hepinizi öpüyorum. Hoşçakalın, sevgiler.

üfff güle güle:gitme::gitme:

ayyy kızlar ya ne güzel sizin sayfaya bu ara fena takıldım daha önce de demiştim ya nasip olursa ben2011 ocak annesi olacağım.ama sizin yaşadıklarınızı okumak merak veriyor zevk alıyorum bir de sancısı olanlar falan yazdıkça ben de heyecanlanıyorum tanımıyorum kimseyi ama kendimmiş gibi heyecan yapıyorum.RABBİM hepinizi kolay kurtarsın bize de hayırlısıyla bu duyguları yaşatsın inşallah.

olsun cnm takıl boşver daha önceden öğrenmiş olursun herşeyi
daha iyi ocak annelerine de anltırsın bildiklerinizemuszemus

Burada olmayanlara selam söyleyin, kendinize iyi bakın. Doğumumdan muhakkak haberiniz olur. Biraz bastırırım, en yakın zamanda hallettiririm internet işini. En yakın zamanda görüşmek üzere...

şimdi benim doktorumun yarın hastanedeki son iş günü.
kendine muayenehane açıyor da.bu kadın iki oldu zaten bana doğurtmayı
teklif ediyor.gidecek diye sanırım.benim de 2 cm açıklığım var biliosunuz..
3 olursa eve göndermem demişti..sizce ben yarın doğurur muyum?

Burada olmayanlara selam söyleyin, kendinize iyi bakın. Doğumumdan muhakkak haberiniz olur. Biraz bastırırım, en yakın zamanda hallettiririm internet işini. En yakın zamanda görüşmek üzere...

canım muhabbetinden eksik bırakma bizi biran önce gelmeye çalış.
meleğini kucağına aldığında haberimiz olsun canım allah bi avazda kurtarsın tatlımmmm:teytey:

güle güle pisim kendine ve bebişe çok çok çok iyi bak.
öpüyorum seniŞeniz.mutlaka haber et canım tamam???

çitosss eve internet bağlat hemen kız kopmayalım.bana komsu geldı şimdi cıktı vve oğlum sonunda uyudu şimdi evi temizliycem.agrım var ama dunden az.bakalım akşam yıne başlıycakmı.bi doğursam ya :))
benden önce olanlar var doğumda ama benım kadar sabırsız olan yok valla..

salıııııınaniknanik

hayırlısı canımmmmm

kız git doğur gel bence.be bile artık taakatsizim :) gaz vermıyım dur şimdi sana sen bana bak malülülülülülü

X