2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kızlar nasılsınız biz geldik ya ben çok uyuyorum ya 12 de kalktık kahvaltı yaptık bilg başına geçtim...Yürüme konusuna gelince benim doktorumda üzerinde çok duruyor mutlaka yürü bebeğin başı doğum kanalına giremiyormuş dedi ama...

tünaydın hanımlar nasılsınız?
ay biraz geçmişi okuyım dedim yetişemiyorum hızınıza tam son sayfaya geliyorum bi sayfa daha ilerliyor :)

yaa çok ilginçtir ama 2 gündür sabah bulantılarım benim yine başladı neden aceba??

hoşgeldin cnm.korkutmayayım ama ben geçen hafta acile gittiğimde
istifra ettim ishalim var falan demiştim nöb.dr.a tabi benimki bağırsak enfeksiyonu
idi.ama nöb.dr.anlayamadı hanımefendi doğum bazen bu şekilde de başlar dedi.
babananemde dedi o gün bazı kadınların doğumu bulantı istifra ile başlar demişti.
ama cnm psikolojikte oluyor olabilir gün yaklaştıkça...

ne bilim canım yaa bebek hala tepede duruyor inmeye de niyeti yok gibi sen de haklısın herkes yürüyüş yapıyorda mı doğuruyor ama ne bileyim takılıyor işte aklımaa ooff ... doktor bana da sabah akşam yarım saat yürümeye çalış normal doğum için dedii

olmayınca olmuyor demek ki napcaz biz yaaa :KK43::KK43::KK43:

kızz ne yapayım çok sıkıldım ben bu durumdann... valla korkumdan falan değil zevkimden :))) yeter artık biz de alalım yavrularımızı kucağımızaaa

bizimkiler birden paldür küldür gelecekler inşallah hiiiç annelerini yormadan.yaa beklemek bi şey değil ya her gün arayıp doğurmadınmı diyenler var yaaa iste o insanı strese sokuyoo.sonuçta ömür boyu içerde kalacak halleri yok mecbur çıkacaklar.ben hiç hamile oluup doğurmayan kadın duymadım:roflol:vakti zamanı gelecek Mevlam izin verecek gelecek inşallahhhh.

selam kızlar.
benim oğlum cuma gününü bekleyemedi ve salı gecesi başlayan doğum sancılarım nedeniyle acil sezeryanla doğdu.şimdi evimize geldik.herşey yolunda çok şükür.tabi dün benim için biraz zor geçti.genel anestezi olmam gerekmişti ve ağrım oldu çok.yinede oğlumu kucağıma aldım ya hiçbişey umrumda deil.
herkesi çok öpüyoruz oğlumla....
geçmişide şimdi okuyamıyorum.umarım herkes iidir.
şimdilik hoşçakalın.
en yakın zamandada doğumumu anlatıcam inş.

yaaa bişey diycem şimdi benim dr.çatı muayenesinde sayıkladı dedim yaa.
kafası falan bişeyler dedi nette araştırdım ben de bebeğin kafasına dokunuyormuş
dr.inanamadım ama biçok yerde yazıyordu.şimdi diyelimki ilikiye girdik.üff içim
elvermez ki benim yavv hem de korunmadanakannehir

bebişlerimizi de gördüm ne tatlılar maşallah.
pisinin sancıları varmış çok meraklandım bide gelemicekmiş artık keşke biz ona ulaşabilseydik pisinin telefonu olan var mı?

bebeğim yani funda da varmışş.o haber verecekmiş bi de ben öyle
isteyemiyorum kimsenin numarasını yavvv....

selam kızlar.
benim oğlum cuma gününü bekleyemedi ve salı gecesi başlayan doğum sancılarım nedeniyle acil sezeryanla doğdu.şimdi evimize geldik.herşey yolunda çok şükür.tabi dün benim için biraz zor geçti.genel anestezi olmam gerekmişti ve ağrım oldu çok.yinede oğlumu kucağıma aldım ya hiçbişey umrumda deil.
şimdilik hoşçakalın.
aaa doruklardan biri geldii. gözün aydınn analı babalı düüsünnnnnn.
yaaa bişey diycem şimdi benim dr.çatı muayenesinde sayıkladı dedim yaa.
kafası falan bişeyler dedi nette araştırdım ben de bebeğin kafasına dokunuyormuş
dr.inanamadım ama biçok yerde yazıyordu.şimdi diyelimki ilikiye girdik.üff içim
elvermez ki benim yavv hem de korunmadanakannehir
ilk doruk geldiii sen hala doğurmaakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

selam kızlar.
şimdilik hoşçakalın.

aaaa ciddi misinnn?:1shok:ben hiç duymamışım..
demek senin doruk aceleci çıktı 1 cm açıklığım var diyodun benim 2cm oldu ama haala
gelmiyorrrr.allah analı babalı buyutsun doruk bebeki inşaalllah.çok sevindim cnm.foto bekliyoruz..

merhaba kızlar nasılsınız biz geldik ya ben çok uyuyorum ya 12 de kalktık kahvaltı yaptık bilg başına geçtim...Yürüme konusuna gelince benim doktorumda üzerinde çok duruyor mutlaka yürü bebeğin başı doğum kanalına giremiyormuş dedi ama...

hoşgeldin cnm evet bazı dr.lar öyle söylüyor haklılar belki de ama ben hiç ama hiç
yürümedim ama (ayyyy herkese yazıyorum ben de ezberlediniz valla artıkkaydirigubbakcemile3)2 cm açıklığım var...

:1shok::1shok::1shok:akannehirakannehirakannehirakannehir
amanıııınnnnn:kedi::kedi:eek:haoldumsmilesempatiksalakcinni
güzel bi taktikmiş unuttuk ama o işlerikaydirigubbakcemile3

hadi yaaa :))) ben diyorum diyorum kocişe ama dinlemiyor ki yok bişey olurmuş ya ona zarar verirseymiişşş... :))) tühh bu aralarda aramız nane molla nasıl kandırabilirim ki kocayı :))))

doktor bak ben sana taktik vereyim deyince bende dedim heralde bi egzersiz gösterecek ilişiki falan deyince benim suratımın hali görülmeye değerdi şaşırma utangaçlık ve nayır nolamaz olan 3 mimik ifadesi oluştuuu.zarar olmazmı dedim hele kanala falan girmişse yok dedi hiç bi zararı olmazz dedi .
bende kocişe diyordum da komşular falan demişti benimkide kulak ardı ediyordu şimdi doktor ödev olarak verince ikna oldu.

selam kızlar.
şimdilik hoşçakalın.

anaammm bir kişi daha :)) hayırlı olsun canım Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etmiş artık sağlıcakla büyütmeyi nasip etsinn biz de burda bekleyeliimmm :))))

hoşgeldin cnm.korkutmayayım ama ben geçen hafta acile gittiğimde
istifra ettim ishalim var falan demiştim nöb.dr.a tabi benimki bağırsak enfeksiyonu
idi.ama nöb.dr.anlayamadı hanımefendi doğum bazen bu şekilde de başlar dedi.
babananemde dedi o gün bazı kadınların doğumu bulantı istifra ile başlar demişti.
ama cnm psikolojikte oluyor olabilir gün yaklaştıkça...

tünaydın hanımlar nasılsınız?
ay biraz geçmişi okuyım dedim yetişemiyorum hızınıza tam son sayfaya geliyorum bi sayfa daha ilerliyor :)

yaa çok ilginçtir ama 2 gündür sabah bulantılarım benim yine başladı neden aceba??[/hoşgeldiinn
olabiliyor diye duydum çok kişidennn

tabi söyleyim canım aslında hepimiz duymuşsınuzdurda doktordan duymak şaşırttı beni.biraz utanıyom emme demem lazım ilişikye girin ama korunmayın dedi spermler doğumu hızlandırıyormuşş.:kedi:
biz uzun zamandır kocişle kanki olunca bide bı sıcaklardaa zor ama ne yapalım.her şey bebiş içinnguclubacismile[/
ayy o iş zor değilmii yaaa bu göbekleee zaten yatamıyoruz kalkamıyoruzzzz. bizim tam kardeşiz canımmm unuttum zatenn bilmiyorumkismile

hoşbuldum canlarım
evet bulantıları tekrar başlayanların doğumu yaklaşırmış ben de duymuştum ama neden böyle bi ilişki var acaba onu merak ettim. ilk zamanlardaki bulantılar hormonlardan bebek yerleşiyo ondan derlerdi şimdide çıkışa hazırlanıyolar yine mi hormon salgılıyolar :))

benimki istifra gibi değil de kuru öğürtü midem kalkıyo wc ye zor yetişiyorum öğürüyoum midem kasılıyo ama tık yok. buarada hani göğsümden süt geliyo demiştim yaa baya arttı bu olay bende. artık göğüs pedi falan işe yaramıyo sütyenimi sıksam süt akacak o kadar yoğun şırıl şırıl süt akıyor bebek emzirsem doyar. sizce bu garip değil mi? artık tülbent katlayıp koyuyorum o kadar yani.

HTML:

yok olmadım . olmamda inş Allah korusunnn sezeryan zaten kısmetse gerek kalmaz inş. ay benim muaynelerimde zor geçiyorduu dayanamam doğrurum doktorun kucağınaaa.

oohh hadi bakalım gelsin bebişler sezeryan belli olacak hadi hayırlısı.sezeryan olacaksa yapmaz muayne falan tabii.
ah canım sorma bu koca göbüşle bide sıcaklarr.idare edicez artık.

hoşgeldin cnm evet bazı dr.lar öyle söylüyor haklılar belki de ama ben hiç ama hiç
yürümedim ama (ayyyy herkese yazıyorum ben de ezberlediniz valla artıkkaydirigubbakcemile3)2 cm açıklığım var...

aaaa senin 2 cm açıklığınmı varr . kız o 3 olmuşturrr. hafta bir açılıyonn :))))

ayy kızlar ben çıkıyorum gidip merdiven inip çıkayım bari olmayacak böylee :roflol: sonra gidip öğrenci pasomu alayım şu koca göbekli halimle ayy ne komik yaa hem de yürüyüş yapmış olurumm :))

hadi kendinize iyi bakınn :))) çok öptükkk

X