2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ben geldiiimm :)

Çiğdemcim güle güle... netin gelmeden doğum falan olursa Allah yardımcın olsun arkadaşım... mutlka haber vermeye çalış... sancıların için de Allah sabır versin inş. çok öptüümm

selam kızlar geçmişi okua okuya anca geldimmm.
W.W.CAT kardeşim o ne sancı öyle bende dün girdim nst ye tık yok sancı namına.sen yakında doğurursun ama şu internet işi olmadı yaaa.zamanlarımız aynıydı sanırım benden önce doğurucan hadi bakalım hayırlısı olsun inşallah hemen hal olur şu internet işin hemen gelirsin tatlım.bizi sakın habersiz bırakma dün olmadığın için zaten aklım sendeydi yoksa doğurdumu diyee..hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz.

h.geldinn ay sende doğurmadınn dahaaaaa

aaa şişler inince gram mı veriyormuş bebişler???
ya nasıl yara olmuş göğüs uçları yaa kalkan lansinoh vs.işe yaramamış mı?
şimdiden taksam mı kalkanları ne yapsam???ben de

ayy 40 haftaa olmuşşşş sancınn yokmuuuu

ayy heyecann bastııııı 3,5 saat kaldı dr gitmeyee::::::::::::::)
sümeyraa sende gitmeyecekmisinn bugünn. bsk gösterr siğillerriiiiklava:

hoşgeldin özlemcik....

hoşbulduumm tatlımmm :)) kızlar ben çok yürüyüş falan yapmıyorum sanırım ondan doğuramıyorum :)))
bugün çıkıp halletmem gereken işler var ondan bile acizim oofff neden bu kadar sıcak yaa
sizlere de dr yürümeniz gerektiğini söyledi mi bebeğin doğum kanalına girmesi için önemliymiş...

yürümem lazımm yürümemmm mafoldumben

kızlar ben kaçıyorum artık eşim aradı şimdi.cok sinirlerim bozuk agladım bi dünya onada.kardeşimin evsahıbı evden cıkın demiş dun akşamda gelmıs haftasonuna kadar tasının demiş hiçbir gecerlı bahanesı yok adamın keyfi cıkarıyo cocukları.kardeşimin eşide adamla yumruk yumruğa kavga etmıs.kardeşim bunlar olurken düşmüş bayılmışmı :sinifsinif:
hastanelık olmusmu.6,5aylık hamile bide.insafsızlar cocuklara neler ettiler.2-3gundur ona canım sıkkın sancılanıyorum sürekli.kaynanam hnımda gezemıyorum diye gelmıyo boğacam onuda en sonunda.kadın gezmesını düşünüyo buraya gelınce.kocam kendı havasında ev eglıo tv ile internet başka bişi yok.şimdi bende evı toplayacagım oğlum uyudu 2küçük halı var onlarıda yıkarım.aradada size bakarım..sabırsızlığımın nedenı bu sanırım daha dayanamıyorum..

evet yaa masalım uyandı yazmışş Allah bize de tez zamanda nasip etsinnnn çook istiyorummm ben de mi sezeryan olsam napsam beklenmiyor böyleee bilmiyorumkismile

bende sorcam bugünnnnn kreme başlıyımı diyeeee

ben 3 aydır kullanıyorum lansinoh tarzı bi göğüs ucu kremi.
göğüslerim de çatlaklar oluşmaya başladı dedim dr.uma krem yazıym dedi
yazdı aldık bizde evde kağıdını bir okudum gayet bitkisel meme ucu kremi imiş.
uyuz oldum üstlerindeki çatlaklar için istemiştim halbuki.nasıl kullanılacağı yazıyodu
içinde işte göğ.ucuna falan bebek emmeden önce silmenize gerek yok falan yazıyordu
ben de 3 aydır kullanıyorum bitsin lansinoh a başlıyayım dedim ama bitmedi de az kaldı.
bu arada göğüs ucu kapsülü de aldım ben onlarda 1 ay öncesinden kullanılmaya
başlanıyordu..ben başlamadım ama daha...dr.uma sorayım yarın bari...doğurmazsam...

ayy heyecann bastııııı 3,5 saat kaldı dr gitmeyee::::::::::::::)
sümeyraa sende gitmeyecekmisinn bugünn. bsk gösterr siğillerriiiiklava:

fahriyecım saol valla bi ilgilenenım varmış bak şimdi gördüm..öyle doldumkı kız siğillerimi düşüncek hal bırakmadılar.haftaya persembe gel demıstı 15sonrası oluyo.şimdi gitsem bişeyde yapmayacak.gidip al bu cocuğumu diyim.derin bi offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff diyorum bişide diyemıyorum:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…