2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

herkese günaydın
dün dr kontrolumüz vardı herşey iyi çıktı kızım 2,850 olmuş maşallah
cnm sıkıldı ama doktorum ayın 1 de izne çıkıyomuş ayın 9 da hastanede olucam dedi ama sen ben yokken doğum yapıcağını sanmıyorum dedi
eğer olursada başka doktor girer doğuma dedi benimde cnm sıkıldı bu duruma inş. o zamana kadar kızım gelmek istemez yaaa ben doktorumu istiyorum eyvahedigeldismile
haftaya ben yokum ama sen gel yanındaki ebesi değerlendircekmiş nst sonuçlarını yani haftaya gidicem nstye giricem yinede

Normal doğuma uygun veya değil diye bir bilgi verdiler mi ?

Hayır, vermediler. Yaw meraklanıyorum sen böyle soru sordukça. Taksit taksit sormasana .

Hoşgeldin meralcim. Maşallah tontişe, kocaman olmuş. Gelir doktorun herhalde. Ahh bir ağrı daha girdi. Bir ağrı daha girerse saat tutmaya başlayacağım.

korkmaa canımmm hayırlısıı olsunnn

Sıkma canını maşallah kuzuna .

ben doğurtacam seni bu gidişle :)) demek ki ters bir durum yok .

Sen de söyleyeceğini söylemedin bizi çatlatıyorsun :))

çiğdem ne oldu kız merak ettim bende

evi süpürdük geldik bizde
ya kızlar benim evde güve oldu yaaaa
mısır unu vardı çok kullanmam kurtlanmış
baya olmuş farketmeyeli,tek tük güve görmüştü bulamamıştım nerden olduğunu bulunca bütün kapları yıkadım her yer kurt olmuş sinirim bozuldu resmen
tamam dedim bitti daha yok
2-3 gündür her yer güve yaaaaa
bakıyorum bi yerde bişey yok koza halinde olanları falan da aldım
el.süpürgeye çekiyorum valla gördükçe
nasıl gidecek bunlar benden yaaaaa
titizlendikçe pislikler beni buluyo offf

geçmişe bakıp geldik bizde....günaydın günaydın günaydın güzel anneler.......
didem bile gelmiş maşaallah sana da masal bebeğe de annesi

çiğdem az kaldı senin bebişin gelmesine,hayırlısıyla gelsin inş.....ama dr una kızdım insan bişiler söyler açıklama yapar bu ne ilgisizlik yaaaa.....

bugün biraz serin gibi umarım böyle devam eder,hepimize keyifli bi gün diliyorum..:))

Ayy çok kötü geçen sene de benim başıma gelmişti. 1 ay izne çıkmıştık bir geldik ev hayvanat bahçesi güveler uçuyor, örümcekler dolaşıyor. Kozalar oluşmuş arı peteği gibi , bütün ev mutfak indirildi temizlendi çamaşır sularıyla falan da kurtuldum. Delirecektim yatağın içinden bile minik siyah böcekler çıkıyordu.

Tarhan v.s. şeyleri buzdolabına koymak lazım kendi kendine böcekliyorlar.

Geçmiş olsun umarım kökünü kazımışsındır.

Günaydın canım ,

ver coşkuyu ver coşkuyu biraz sonra pisicik doktoru tırmalayacak :))

bendekiler yenii bitttiii o kadar çoktukii şimdii herşeyi buzdolabna koyuyorumm herşey kurtlanıp kelebek oluyorduu. kuru gıdalarım bile dolapda artıkk.

ben doğurtacam seni bu gidişle :)) demek ki ters bir durum yok .

Sen de söyleyeceğini söylemedin bizi çatlatıyorsun :))

Çatlatmak için değil gerçekten, az daha bekliyorum arkadaşların gelmesini.

Allah Allahh nereden geliyorlar ki bunlar? Ne bileyim ilaçlatsanız çare olmaz mı?

Hoşgeldin canım... Nst'mi gördün mü? Felaket durumdayım.
Valla gelmeye çalışıyor da başaramıyor mu onu bile düşünüyorum artık. Evet hiçbir şey söylenmemesi benim de canımı sıkıyor. Burası da dehşet sıcak.

Hoşgeldin meralcim. Maşallah tontişe, kocaman olmuş. Gelir doktorun herhalde. Ahh bir ağrı daha girdi. Bir ağrı daha girerse saat tutmaya başlayacağım.

korkmaa canımmm hayırlısıı olsunnn

Sıkma canını maşallah kuzuna .

sağolun kızlar yaaa ama ne bilim doktorum olsa çok daha iyi olcak ama biliyorumki benim kızım doktor teyzesini bekliycek
ama yinede hayırlısı neyse o olsun diyorum bende

Ya da söyleyeyim, olmayanlara; beni soranlara siz haber edersiniz artık...
Ben aslında bugün sizinle vedalaşmaya geldim...
Kızlar benim bugün son günüm. Yarın internetin süresi bitiyor, malum k.validemlerdeyim, nette oraya bağlıydı. Yarın kapanıyor netim, pc'yi kendi evimize götürüyoruz. Orada net bağlatana kadar sizinle görüşemeyeceğiz. Funda (Bebeğim) bana numarasını bırakmıştı, doğumum olursa ona haber vereceğim. O da muhakkak size ulaştıracaktır haberi.
Fazla duramayacağım bugün, kocam sağolsun antivirüs programını uçurdu dün. Bir yarım saat bekleyecektim sadece.

hoşbuldum şekerler...ebrucum ben biraz tepkiliyim bu konularda,dr lar bizi manyak bişi bilmiyo zannediyolar galiba...alıcan nst kağıdını(gördüm kuşum)gözüne soka soka bak bunlar sancı dimi....e ne demek şimdi bu diycen yani....he çok da anlşayışlıyımdır,randevuyla giderim yarım saat beklerim sesim çıkmaz sonuçta dr bu biri mi doğurdu amliyat mı çıoktı acil hastası mı var....yeni geldi biraz dinlensin bi kahve çay içsin...canı sıkkınsa beni bi yarım saat daha bekletsin ama yanına girince de konuşsun,anlatsın bana.......

haksız mıyım?????

Haklısın canım, adam dün resmen başından savdı beni. Neyse yarın hastaneyle rövanşımız var...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…