2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Benim yarım kadar sancım olanlar tutuluyor. Sen de haklısın ebrucum ama ya doğuruyor olsaydım? Kocam olmayacaktı başımda... Ya 2gündür sancım var, ama kuru kuru. Dün 20dk da 1'e kadar düştü. Gece de sancılandım ama tık yok. Normal mi ki?? Aman neyse, başardım sonunda eklemeyi. Bir bakın bakalım...

Eklentiler

• $DSC00001.jpg
    14 KB · Görüntüleme: 16
Özlemcim hoşgeldin. Yarın için çağırdı ya doktor, hastanede listesinde görünmüyor, benin yedek doktorum var bir tane. Kendi doktorum olmadığında ona muayene oluyordum. Yarın o var, onun pol. gideceğim, anlalatacağım.

Ağdaya kaç para verdim bilmiyorum saçlarımı kaşlarımı boyattım , saçlarımı kestirdim v.s. toplu ödedim sormadım :))
sağol yinede cnm,bakıma girmişssin süper olmuş,güle güle kullan saçlarını da

hoşbulduk cnm
yarına kadar sabret bakalım hadi hayırlısı

ooo bayağıı çıkmışş sahidennn. bekle bakalımm yarınn ne olacakk herhaldee daha fazla çıkarr

oooo bu sancıya nası sana sancı verip doğurtmadı hayret.sen cantanı vs ni hazır et bekle.gidipte zorla doğurt diyemıyecegıne göre :)

Ben daha hiç NST'ye bile girmedim :)) Bazı doktorlar NST'yi gereksiz görüyor ....

2 hafta önce Dr'a gittiğimde sohbet sırasında suyunun geldiği bir hamişi eve gönderdiğini daha sancıları sıklaşınca geleceğini boşuna hastanede yatmasına gerek olmadığını söylemişti doktorum. Doktorum ki kendisi bu işte bayaa tecrübeli birisidir ...

Eşinde mümkün oldukça bu aralar şehirdışına çıkmasa keşke... Benimki yıllık izin aldı Ağustosun ortasına kadar beraberiz....

Ilık duş iyi geliyor mu kasları rahatlatır... Köylerde kadınları doğurturlarken sıcak suya oturtuyorlarmış sıcak kompres yapıyorlarmış rahatlatmakk için...

Benim size söyleyeceğim birşeyler var ama biraz daha bekliyorum, tanıdıkların gelmesini.

Benim size söyleyeceğim birşeyler var ama biraz daha bekliyorum, tanıdıkların gelmesini.

ayyyy çatlarım ben şimdi.kız kimse gelmezse napacaz daha ne kadar bekliycez.kesin doğurdu bu kesinnnn:roflol:
bu saatte kımse gelmezki hadi söyle yapma burdakılere yazık bak hamiş hamiş meraklandırıyosun bizi..ayyyy bak sancım başlıyor ben meraklanınca hep tutar:roflol::roflol:

ooo bayağıı çıkmışş sahidennn. bekle bakalımm yarınn ne olacakk herhaldee daha fazla çıkarr

oooo bu sancıya nası sana sancı verip doğurtmadı hayret.sen cantanı vs ni hazır et bekle.gidipte zorla doğurt diyemıyecegıne göre :)

Ben doktor olsam, tutardım böyle bir hastayı. Bir de daha ilginci nst'nin başlangıç ve bitişi: 09:19'da girmişim nst'ye; 9:29'da çıkmışım. O sancılar 10dk da olmuş. Karnım keskin keskin ağrıyordu, göbeğimin ortasında da birşeyler çıkıyordu; kasılmaymış o sanırım. Üstteki kalp atışlarına baktı sadece, yolladı. Ya da "başından savdı" demek daha doğru olur.

Bizim hastanede her hafta bağlanıyorsun nstye. Sıklaşmasını bekledik bizde eve gidip, yine de normal prosedürde tutuluyor tedbir olarak. Gözümle gördüğüm için şaşırdım ya kuşum. Hele muhabbet ettiğimiz bir arkadaş vardı, benimkinin yarısı kadar sancıyla yatışı yapılmıştı. Saat 3te göndermişler evine. Bir kerede benim 32. haftada küçücük bir sancım çıkmıştı, hemen serumla durdular ki benim kendi doktorumdu acildeki. O yüzden şaşkınım işte. Suyu gelenin ya da sancısı olanın açılması varsa 3cm kadar, hemen yatışını yapıyorlar.
Eşim sadece aydın'a gidiyor iş için. 1 saat yani. Bugün bornovadaymış, arasam yarım saatte gelir. Üff acayip sancım var benim.

Şu ılık duş meselesini aklımda tutacağım hayatım.

Yok artık doğursam burada ne işim var, biraz daha bekleyin. Didem, pisi filan gelir diye bekliyorum.

Benimki de pek hareket etmiyor, hatta nstde de görünmüyor hareketi. Yine de normal dedi doktor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…