2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

fotoyu eklemeden nst de sancı aralığına baktınmı kaçlardaydı?

hay Allahım 40. haftadasınn nasıll bakmazzzz deli mi yaaaaklava:

Şu pc ile kavgam bitsin, usb yine başladı hıyarlık etmeye.
Ya ben de anlamadım, niye önemsemedi. 1dk biraz daha uğraşayım.

ben geldim kızlar masalım uyudu ben de geldim 3 gündür uykusuz yorgun ama çok mutluyum

fahriyecim iyiyim çok şükür sen nasılsın dün çiğdem aradı selamını söyledi canım çok sağol

valla kızlar dikişlerde hiç 1 sıkıntı yok ameliyattan çıkınca bile ağrım olmadı gaz problemi oldu ilaçlarla atlattık çok şükür sadece gögüslerim yara masal bazen doymuyor ek mama veriyoruz bu sabah 1 gögsümden oluk oluk kan geldi artık kızım 2 saatte 1 uyanıyor kapkara saçları var bembeyaz da yüzü melek gibi 3180 doğgu şişleri inince 2910 olarak taburcu olduk

kızlar merhaba hastanedeyiz şuan 28 temmuz 2010 12:15 te oğlum spinal sezeryanla 3500 gr 52cm doğdu biz iyiz ben yürüyüş yapıyorum size bakıyım dedim resimlerimizi eklicem en kısa zamanda hoşçakalın...
gözün aydın cnm Allah analı babalı büyütsün inş.
bekliyoruz cnm resimlerini de
güzel haberlerini bekliyoruz cnm
ay iyi bari daha çok erkendi,inş bekler bebiş biraz daha
resimlerini bekliyorum şekerlerin,bitmiş hali nasıl oldu?
cn ağdada çok acıyor mu ben hiç kuaföre yaptırmadım da
kendimde makineyle yada jiletle alıyorum
bide komple ne kadar tuttu acaba?
cnm ya baya düşük değerin
ama kan felan taınca hemen yükselir
arkadaşlar sipinal epiduralde bel ağrısı kalıcı olarak devam ediyormuş diye duydum....yanlış mı biliyorum?...yardımcı olur musunuz?..
yok cnm ağrı bir hafta oluyor geçiyo sonra
teşekkürler canım şükür belli oldu tarihim.

ben yerim onun sakız çiğneyişini..zeynep kaç yaşında canım?

14 aylık daha cnm

fahriyecim iyiyim çok şükür sen nasılsın dün çiğdem aradı selamını söyledi canım çok sağol
iyiyimm şükür. ne demekk canımm aklımı sendeydii

geçmiş olsunn canımm bir an önce geçer inş. ayy ne tatlıdırr o şimdiii miss gibii

Şu pc ile kavgam bitsin, usb yine başladı hıyarlık etmeye.
Ya ben de anlamadım, niye önemsemedi. 1dk biraz daha uğraşayım.

Günaydın canım , takma kafanı herşeyin hazır mı çantan v.s. ? Bu sancılar sıklaşınca nişan su gelince dr gerekeni yapacaktır. Şimdi seni orda yatırsaydı ne olacaktı ? şuanda doğurdun mu hayır... Boşuna sıkılacaktın v.s. Normal doğum uzun bir prosedür ....

Sancılar çıktığına göre bir kaç gün içinde gelir inşallah yavru pisicik :))

Sen son kontrollerini yap , bir dönem kapanacak son anlarının keyfini çıkart ....

Ay maşallah canım ben yaaa. Sana da çok geçmiş olsun kuşum.

maşallah cnm masala
herşey yolunda gitmiş ne güzel
göğüsler öyle oluyr cn ya garmastan diye krem almıştım o biraz iyileştirdi
dene istersen
bizim yerimize bol bol kokla masalı
demek yakın oğluşunun gelmesi
ama dr.nasıl bu kadar duyarsız olmuş anlamadım
başkasına gitsen mi ki

güzel haberler bekliyoruz cnm

Ağdaya kaç para verdim bilmiyorum saçlarımı kaşlarımı boyattım , saçlarımı kestirdim v.s. toplu ödedim sormadım :))

canım gozun aydınopuyorumnanaktan
darisi basimiza insopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…