2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Hayır hayatım, hiçbir şeyime bakmadı doktor. Nst'ye baktı "gayet iyi" dedi. "Cuma gel" dedi. Yolladı. Bak nstnin fotosunu çekeyim, adam neyle ilgilenmemiş görün.

Pisimin dedesi iyiymiş, oh şükür. hihoyyyt

hay Allahım 40. haftadasınn nasıll bakmazzzz deli mi yaaaa:eek:klava:

Şu pc ile kavgam bitsin, usb yine başladı hıyarlık etmeye.
Ya ben de anlamadım, niye önemsemedi. 1dk biraz daha uğraşayım.

ben geldim kızlar masalım uyudu ben de geldim 3 gündür uykusuz yorgun ama çok mutluyum

fahriyecim iyiyim çok şükür sen nasılsın dün çiğdem aradı selamını söyledi canım çok sağol

valla kızlar dikişlerde hiç 1 sıkıntı yok ameliyattan çıkınca bile ağrım olmadı gaz problemi oldu ilaçlarla atlattık çok şükür sadece gögüslerim yara masal bazen doymuyor ek mama veriyoruz bu sabah 1 gögsümden oluk oluk kan geldi artık kızım 2 saatte 1 uyanıyor kapkara saçları var bembeyaz da yüzü melek gibi 3180 doğgu şişleri inince 2910 olarak taburcu olduk

kızlar merhaba hastanedeyiz şuan 28 temmuz 2010 12:15 te oğlum spinal sezeryanla 3500 gr 52cm doğdu biz iyiz ben yürüyüş yapıyorum size bakıyım dedim resimlerimizi eklicem en kısa zamanda hoşçakalın...
gözün aydın cnm Allah analı babalı büyütsün inş.
bekliyoruz cnm resimlerini de
GÜNAYDINNNNNN
UYUR UYANIK BİR GECENİN ARDINDAN SABAHA KAVUŞTUKK ÇOK ŞÜKÜR. GECE OLSUN İSTEMİYORUM artık yatsan kalkamıyorsun kalksan yatamıyorsun. az kaldı çok şükür rabbim sabır versin hepimize.
bugün doktor kont. var 16:30 da çok heyecanlıyım ne olur dua edin güzel haberlerle geleyimm heyecanlıyım tarihimizde netlerşir inş. :CüvCüv:

,

:nazar::nazar::nazar: Allah nazardan saklasınnn . iyi olmanıza çok sevndimm .
güzel haberlerini bekliyoruz cnm
kızlarr ZEYNOP mesaj attı bana

Merhaba Sumeyracim. suanda cok iyiyiz. dogumu geciktirmek icin ugrasti dr. hastaneden ciktik, bursada arkadasimin evindeyiz esimle. belki dogumu bursada bekleriz. 1,5 cm acilma varmis. nts de sancilarim cok yuksekti ama simdi durdu cok sukur. internete PSP ile giriyorum. foruma giremiyorum. herkese selamlar. coK operim.

bilginizezemuszemus
ay iyi bari daha çok erkendi,inş bekler bebiş biraz daha
biz geldik kızlar bebek şekerlerimizde bitti sonunda şükürler olsun bugün toz aldım süpürdüm sildim doumdan sonra yayıcaım nevresimimi de çıkarıp yıkadım oğluşum gel artık herşey tamam sıkıldım artık :)
resimlerini bekliyorum şekerlerin,bitmiş hali nasıl oldu?
Ben bu aldığımız medela pilli elektrikli süt makinasını da alacam yanıma bak neler yaşanıyor. Neyse allaha şükür kuzey bebek için herşey yoluna girmiş ama çok geçmiş olsun arkadaşım.

Daisy de gün almış hadi hayırlı olsun benim de epidural spinal sezeryan yarın anestezi dr ile ve kendi doktorum ile randevum var bakalım öğrendiklerimi paylaşırım sizlerle.

Ben de ağdadan geldim rahatladım ama pıtı biber gibi yanıyor resmen krem sürdüm duş aldım soğuk soğuk ama ev yanıyor çok sıcak su gibi terledim.
cn ağdada çok acıyor mu ben hiç kuaföre yaptırmadım da
kendimde makineyle yada jiletle alıyorum
bide komple ne kadar tuttu acaba?
selam kızlar
daha geçmişe bakamadım ama eminin güzel haberler vardır
ben de bugun kontroldeydin ama hiç bişey yapılmadı ultrasondada bebişi görmedim
kan değerim çok düşük çıktı şuan 8.6
doktor bu şekilde doğuma giremezsin toparlayamazsın kendini dedi
ya kan vercez sana pek istemiyoruz bunu ya da iğne dedi en kötü ihtimal doğumda kan vs vs.
e moralim bozuldu işte hastanede 2 gün 3-4 saatlik sürede iğne enjekte edilecek ... sizlere bi danışayım dedim böyle bi durmla karşılaşan var mı diye
cnm ya baya düşük değerin
ama kan felan taınca hemen yükselir
arkadaşlar sipinal epiduralde bel ağrısı kalıcı olarak devam ediyormuş diye duydum....yanlış mı biliyorum?...yardımcı olur musunuz?..
yok cnm ağrı bir hafta oluyor geçiyo sonra
teşekkürler canım şükür belli oldu tarihim.

ben yerim onun sakız çiğneyişini..zeynep kaç yaşında canım?

14 aylık daha cnm

fahriyecim iyiyim çok şükür sen nasılsın dün çiğdem aradı selamını söyledi canım çok sağol
iyiyimm şükür. ne demekk canımm aklımı sendeydii

valla kızlar dikişlerde hiç 1 sıkıntı yok ameliyattan çıkınca bile ağrım olmadı gaz problemi oldu ilaçlarla atlattık çok şükür sadece gögüslerim yara masal bazen doymuyor ek mama veriyoruz bu sabah 1 gögsümden oluk oluk kan geldi artık kızım 2 saatte 1 uyanıyor kapkara saçları var bembeyaz da yüzü melek gibi 3180 doğgu şişleri inince 2910 olarak taburcu olduk

geçmiş olsunn canımm bir an önce geçer inş. ayy ne tatlıdırr o şimdiii miss gibii

Şu pc ile kavgam bitsin, usb yine başladı hıyarlık etmeye.
Ya ben de anlamadım, niye önemsemedi. 1dk biraz daha uğraşayım.

Günaydın canım , takma kafanı herşeyin hazır mı çantan v.s. ? Bu sancılar sıklaşınca nişan su gelince dr gerekeni yapacaktır. Şimdi seni orda yatırsaydı ne olacaktı ? şuanda doğurdun mu hayır... Boşuna sıkılacaktın v.s. Normal doğum uzun bir prosedür ....

Sancılar çıktığına göre bir kaç gün içinde gelir inşallah yavru pisicik :))

Sen son kontrollerini yap , bir dönem kapanacak son anlarının keyfini çıkart ....

Ay maşallah canım ben yaaa. Sana da çok geçmiş olsun kuşum.

maşallah cnm masala
herşey yolunda gitmiş ne güzel
göğüsler öyle oluyr cn ya garmastan diye krem almıştım o biraz iyileştirdi
dene istersen
bizim yerimize bol bol kokla masalı
Günaydın kızlar. Nasılsınız bakalım?

Dün malum kontrollerimiz vardı. Nst'ye girdim ama ultrasona sokmadı nedense doktor. Sadece "cuma tekrar gel" dedi. Yarın tekrar gideceğiz o yüzden.
Bir de dün nst'de çok sancım çıktı, doktor "tedbir olarak" bile tutmadı beni hastanede. Çok ciddiyim ama hemşire bile tutulacağımı düşündü, tutmadı. Bütün gün sancım oldu dün, ama gördüğünüz gibi yanınızdayım.

Ya ne geldi aklıma, pisimden haber var mı, dedesi nasıl olmuş?
demek yakın oğluşunun gelmesi
ama dr.nasıl bu kadar duyarsız olmuş anlamadım
başkasına gitsen mi ki
Günaydın fahriyecimmmmm

Ben de valla aynı şekilde sabahı yaptık işte neyse bir gün daha bitirmiş olduk.

Ben de dr'a gidiyorum hepimiz iyi haberlerle gelelim inşallah.

karnım deli gibi aç ben kaçtımmmmmmmmm

Herkese çok güzel bir gün diliyorum.

güzel haberler bekliyoruz cnm

Ağdaya kaç para verdim bilmiyorum saçlarımı kaşlarımı boyattım , saçlarımı kestirdim v.s. toplu ödedim sormadım :))

canım gozun aydınopuyorumnanaktan
darisi basimiza insopuyorumnanaktan

X