2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Neyse millet tatilde o kadar gelen giden olmaz diye düşünüyorum.

Yok ya öyle bitmiyor jilet bile insanın canına okuyor normal zamanda kaldı ki bu göbekle bu sıcakta ... Git temiz bir yere bitir işini rahatla arkadaşım. 10 günüm var benim de ufak tefek çıksa da artık onları jiletle hallederim.

kızlar merhaba hastanedeyiz şuan 28 temmuz 2010 12:15 te oğlum spinal sezeryanla 3500 gr 52cm doğdu biz iyiz ben yürüyüş yapıyorum size bakıyım dedim resimlerimizi eklicem en kısa zamanda hoşçakalın...

Maşallahhhh size canım.Bekliyoruz bebişin resimlerini. Kendine ve bebişine iyi bak. opuyorumnanaktan

İyi geceler kızlarrrr, ben uyumaya gidiyorum. Yürüyüşten yeni geldim,yoruldummm.

Maşallahhhh size canım.Bekliyoruz bebişin resimlerini. Kendine ve bebişine iyi bak. opuyorumnanaktan

İyi geceler kızlarrrr, ben uyumaya gidiyorum. Yürüyüşten yeni geldim,yoruldummm.

ne yürüyüşü bu saatte :)) İyi geceler canım , ben de uykum gelmesini bir de üst katta misafir var galiba onların zıbarmasını bekliyorum. Kociş koltukta uyudu :))

GÜNAYDINNNNNN
UYUR UYANIK BİR GECENİN ARDINDAN SABAHA KAVUŞTUKK ÇOK ŞÜKÜR. GECE OLSUN İSTEMİYORUM artık yatsan kalkamıyorsun kalksan yatamıyorsun. az kaldı çok şükür rabbim sabır versin hepimize.
bugün doktor kont. var 16:30 da çok heyecanlıyım ne olur dua edin güzel haberlerle geleyimm heyecanlıyım tarihimizde netlerşir inş. :CüvCüv:

kızlar merhaba hastanedeyiz şuan 28 temmuz 2010 12:15 te oğlum spinal sezeryanla 3500 gr 52cm doğdu biz iyiz ben yürüyüş yapıyorum size bakıyım dedim resimlerimizi eklicem en kısa zamanda hoşçakalın...
,

Allah nazardan saklasınnn . iyi olmanıza çok sevndimm .

maasallah canım allahım analı babalı buyutmeyı nasıp etsın omru uzun olsun insallah

aman iyi sen doğurmamaışsınnnn:lepi:

daha benım oğlusun doğmaya nıyetı yok annesının gobısı pek rahat geldı :roflol::roflol:
insallah hayırlı haberlerını beklıyoruz fahrıyecım bende yarın gıdıcem benım de netlesır sanırım cunku daha netlesmezse kendı kendıme doğurucam yanı :))))))))))))

afiyett olsunn cnm bendee ediyorummm ancaa

Günaydın fahriyecimmmmm

Ben de valla aynı şekilde sabahı yaptık işte neyse bir gün daha bitirmiş olduk.

Ben de dr'a gidiyorum hepimiz iyi haberlerle gelelim inşallah.

karnım deli gibi aç ben kaçtımmmmmmmmm

Herkese çok güzel bir gün diliyorum.

inş canım yaa. güzel haberlerle gelelimmm bebişler büyümüş olsunnn.

ayy bende bugun hastanelik olabılırım .gitmem gerekebilir.cok agrım oluyo ya.gidip gidip gelıo.hele dün gece.konusurum hem dr la haftaya doğurtsun artık benı .daha dayanamıyorum.şimdi bile adet sancısına benzer bi agrım var.kızım doğsun bi an öncede şu siğillerime bi çare bulunsun..:sinifsinif:

sümeyraa gitt tabide amma taktın canım. bence birşeyy değil ama takarak hasta olacaksınn. tedbirli gitt göster doktoraaa

Günaydın kızlar. Nasılsınız bakalım?

Dün malum kontrollerimiz vardı. Nst'ye girdim ama ultrasona sokmadı nedense doktor. Sadece "cuma tekrar gel" dedi. Yarın tekrar gideceğiz o yüzden.
Bir de dün nst'de çok sancım çıktı, doktor "tedbir olarak" bile tutmadı beni hastanede. Çok ciddiyim ama hemşire bile tutulacağımı düşündü, tutmadı. Bütün gün sancım oldu dün, ama gördüğünüz gibi yanınızdayım.

Ya ne geldi aklıma, pisimden haber var mı, dedesi nasıl olmuş?

sümeyraa gitt tabide amma taktın canım. bence birşeyy değil ama takarak hasta olacaksınn. tedbirli gitt göster doktoraaa

öyle diyosunda gidiyorum gidince gecen hafta utandım jilete tabi olduğumuz için tüyler 1cm falan cıkmıstı.şimdi doğumdan önce az uzamalıki yara olmasın tekrar alınca.bugunde öle nası göstereyım fahriye ya üfff:çok üzgünüm:

iyi şükür . açılman varmı pekii. herhalde geliiyoo oğluşunnn. çisemin dedesi iyiydii dün

amann canımm yaaa bu stresle yaşamaktansaa. bişey olmazz hem jilet yaparsan uzar bir haftada. nelerr görüyoo onlarrr. benceee gösterrr kafan rahatlasınnn:1hug:

iyi şükür . açılman varmı pekii. herhalde geliiyoo oğluşunnn. çisemin dedesi iyiydii dün

Hayır hayatım, hiçbir şeyime bakmadı doktor. Nst'ye baktı "gayet iyi" dedi. "Cuma gel" dedi. Yolladı. Bak nstnin fotosunu çekeyim, adam neyle ilgilenmemiş görün.

Pisimin dedesi iyiymiş, oh şükür. hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…