2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

olmuyor ben yapamadım 6, aydan sonra kullanılır ama sımdı koymak ıstediğim icin sordum

bız gecen eşimle sormustuk kızlar uyku setını park yatak ıcın... bıze dedıkı ıkı cesıt satıyoruz uyku setını park yataklara... bırı kenarlıklı oluyo dedı bunu sadece 6. aya kadar kullanıyo bebekler dedı...6. aydan sonra assa kata gecınce kullanılmıyo dedı... 2. sattıklarıda yatak yorgan ve yastıkmıs... kenarlıkları yokmus onlar daha kullanıslı oluyo dedı... 2. kata elyaf yatak uzerıne yorganı ve yastıgı

yaaa satsın dıye belkıde kız oyle dedı bızekötükedihüso

fundacım canımkorkutmak ıstemedım ama 35 te 3 kıloysa bıraz zor hayatım benımde oyle oğlusum insallah bızede normal doğum yapmak nasıp olur ama zor gıbı canım....

canım öyle ama hem 2 hafta önden gidiyo hemde sata göre hesaplıyorlar ya bence 2 hafta büyük doktorumda artık beni onaylıyo onun için doğum 23 ağustostu 10 ağustosa alındı

ama seymacım benım kenarlıklar genıs kalıyor işte (((((((((((

canım biz uyku setini bebeğin karyolasının içine döşedik, park yatağın içine nevresim takımı aldım...Ama uyku setini döşerken ilk olarak alttaki ortapedik yatağı çıkartman lazım kenarlıkları taktıktan sonra yatağı yerleştirmelisin eşim o şekilde yapt ama karyola için geçerli tabi bu dediğim...

Canım, üzüldüm ya uyku seti olayına benim de tek o kaldı yıkanacak. ben de güvenemiyorudm. yıkanır diye yazıyor ama eşim yıkama yıkarsan toplanır diodu. benim adam doğru bişi demiş:)

canım öyle ama hem 2 hafta önden gidiyo hemde sata göre hesaplıyorlar ya bence 2 hafta büyük doktorumda artık beni onaylıyo onun için doğum 23 ağustostu 10 ağustosa alındı

benımde oyle 2 hafta onden ama bızım doktor pek rahat ozaman hala beklıyoruzzzz yanı usgdekıne goremı hesaplıyor doktorun fundacım

[/B]Fahriyecim aalıntı yapamadım.canım profösör kızlardeşimin birlikte çalıştığı bir doktorn çok yakın arkadaşı.yani kızkardeşimin çalıştığı doktoru yönlendirdi profosöre adam bu sabah aramış kardeşimin
doktoruna demiş hani pek ameliyat etme taraftarı değilim buyuk ihtimalle çıkamaz
ameliyattan demiş 2 doktor konuşuyor yani sonrada kardeşimin doktoru kardeşimi arayıp
anlatmış böyle böyle diye.normal bir kalp ameliyatı değil yani kalp damarları tıkalı 5 tane
hepsi yüzde yüze yakın boyun damarları hatta beyin damarları bile tıkanmış nasıl
yaşıyabiliyor bilmiyorum yani çok zor ameliyattan çıkması bizimde var k.validemin halası
80 küsur yaşında 4 damarı 100 de 100 tıkalı 1 tanesi biraz daha azmış amaeliyat oldu ve
iyi çok şükür ama dr.lar böyle bi soru sormadılar ailesine çünkü ameliyata kurtulma şansı yüksek olduğu için ama dedemin çok az mış...offff karamsarlık etmek istemiyorum ama
iki ucu moklu değnek bu iş....[/B]

Son düzenleme:
Allahım bu nasıl bir sıcaktır, yeni duş aldım göya, yşine aynı daha saçımı kurutmadan terledim... Allahım sen bize sabır ver yarabbim, hayırlısı ile atlatalım şu günleri...

ben besık yerıne park yatak aldım kıradayım dıyee dolabını falanda cocuk dolabı oyle bebiş dolabı değil

Ayy cnm yokk sen benden 2 hafta öndesin keşke takip etsem seni yerimseniben bendaha 36+1 deyim cnm..ama dediğim gibi artık garip şeyler hissediyorum sanırım bende yavaştan hazırlanıyorum doğuma :)) şimdiye kadar böle şeyler hissetmiyodum yanii..

Evet cnm bizimkide o 2. dediğin den..yani sünger yatak yorgan yastık şeklindeyani öle normal tahta beşik yataklardaki gibi kenarlardan bağlamalı yastıkları filan yok.biz sorduk onlar tahta beşikler için oluyo bize dediler..

Kızlar parkyatak için uyku setinden mi bahsediyorsunuz gereksiz değil mi?
yavv ben gereksiz olduğunu düşünüyorum yatak aldık içine bir de nevresim takımı diktirdim.
yastığı falan da hazır..gayette güzel oldu.uyku seti ne için gerekli ki park yatak
küçük değil mi zaten??

Allahım bu nasıl bir sıcaktır, yeni duş aldım göya, yşine aynı daha saçımı kurutmadan terledim... Allahım sen bize sabır ver yarabbim, hayırlısı ile atlatalım şu günleri...

evet sıcak ama bız dahada sıcaklıyoruz bıde buranın havası nemlı yapıs yapıs oluyorsun anında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…