2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canım daha yokmuş yani açılman olabilir de ama çatı muayenesinde 3 şeye bakılıyormuş.kağan kocatepenin videosuda anlatıyordu üst kemikler allt kemikler falan
bi de açılmaya işte o kemiklere bakıp anlıyor normal doğum yapıp yapamayacağını
ilk muaynende sor bidaha ben normal doğum yapabilir miyim diye....

Tamam canım, haftaya sorarım.

ay karnımın alt kısmına özellikle sağ tarafıma kramplar giriyor sancı gibi.
off psikolojik galiba üzülünce böyle oluyor belime de vuruyor ağrı off..

ben geldimmm. Allahım nasıl güç veriyor . bütün ütülerimi bitirdim 2 makine çamaşır yıkadım. çantama koyacaklarımı biraz hazırladım.banyo yaptım. ama moralim bozuldu iki tane uyku seti almıştım. onları ykadımm. park yatak için aldığım uyku setinin yanlara asılan kısımlarının içindeki süngerler bir yerde toplandıı . deli oldumm alırkende sordum 40 kere yıkanır dimi diyyee. eşimi aradımm al götür bunları ben iki büklüm uğraşıyorum bunlar ne falan dedim oda şaşırdııı . deli oldumm yaaaa. şimdide birşeyler atıştırıcam ama canım bişey istemiyooooo

offfffff kötü haber tellalı gibi oldum ben de ama moralim çok bozuldu kızlar yaa.
dedem haala edirne tıp fak.de.p.tesi ameliyat edicekler ama ameliyattan önce ailesi
gelsin demiş profosör annem teyzem falan gittiler bugün.ameliyat etmeden eve gönderirsek
her an buyuk bi kalp krizi geçirebilir demiş 5 damarı tıkalı ve ayrıca boyun damarlarında
da daralma varmış.kalp krizi kaçınılmaz demiş.ameliyat edersek te ameliyattan çıkma
şansı çok düşük demiş karar verin demiş offff ne yapsak diye düşünüyorlar annemler.
mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

çisem kötü düşünmee doktorlar en kötüsünü söylemek zorundalar. daha öncede anlattım benim halam 82 yaşınd aaynı bu durumda oldu ameliyatt. şuan 86 yaşında çok şükür. inş. şifasına kavuşurrr

[

Kızlar ben geldim bende yarın çatı muayenemi olucam. Benimde 10 günüm kaldı arkadaşlar normal doğumu bekliyorum belki yarın açıklık var derse doktorum, 10 güne kalmaz bende doğururum....Sürekli aşağıya baskı yapmaya başladı benim kız, aşağıya basınca idrar yanmasında bir acı hissedilir ya ben onu çok şiddetli olarak hissediyorum, acaba sancımı bu kızlar?

Bende dünden beri bebeğin hareketlerini baya aşağılarda hissediyorum.afedersiniz şeyimin oralarda ve kasıklarımda oluyo..bi de bugün sağ tarafıma aniden bıçak saplanması gibi bi ağrı girdi..ve resmen şeyim ağrıyo yürürken, yatakta bi taraftan bi tarafa dönerken..sizlerdede bunlar oluyomu kızlar..yarın dr randevumuz var ve çok merak ediyorum..artık doğumla ve tarihle ilgili bişeyler söyler diye ümit ediyorum..bakalım..

fundacım canımkorkutmak ıstemedım ama 35 te 3 kıloysa bıraz zor hayatım benımde oyle oğlusum insallah bızede normal doğum yapmak nasıp olur ama zor gıbı canım....

ben geldimmm. Allahım nasıl güç veriyor . bütün ütülerimi bitirdim 2 makine çamaşır yıkadım. çantama koyacaklarımı biraz hazırladım.banyo yaptım. ama moralim bozuldu iki tane uyku seti almıştım. onları ykadımm. park yatak için aldığım uyku setinin yanlara asılan kısımlarının içindeki süngerler bir yerde toplandıı . deli oldumm alırkende sordum 40 kere yıkanır dimi diyyee. eşimi aradımm al götür bunları ben iki büklüm uğraşıyorum bunlar ne falan dedim oda şaşırdııı . deli oldumm yaaaa. şimdide birşeyler atıştırıcam ama canım bişey istemiyooooo

çisem kötü düşünmee doktorlar en kötüsünü söylemek zorundalar. daha öncede anlattım benim halam 82 yaşınd aaynı bu durumda oldu ameliyatt. şuan 86 yaşında çok şükür. inş. şifasına kavuşurrr

[
benımde sadece uyku setı yıkancak ama bugunde yıkamadım ınsallah soruncıkmaz yıkadıktan sonra uzuldum bak senınkıne kullanmadan nasıl olmusssss

Çisem buarada deden içinde çok geçmiş olsun..inşallah düzelir allah yardımcısı olsun cnm..

Bende dünden beri bebeğin hareketlerini baya aşağılarda hissediyorum.afedersiniz şeyimin oralarda ve kasıklarımda oluyo..bi de bugün sağ tarafıma aniden bıçak saplanması gibi bi ağrı girdi..ve resmen şeyim ağrıyo yürürken, yatakta bi taraftan bi tarafa dönerken..sizlerdede bunlar oluyomu kızlar..yarın dr randevumuz var ve çok merak ediyorum..artık doğumla ve tarihle ilgili bişeyler söyler diye ümit ediyorum..bakalım..

hemde nasıl oluyor......sağdan sola donemıyorum oram cok acıyor.....yururken bazen yıne oraya bısıy saplıyorlar sankı sonra belıme vuruyor ağrısı....arada oturduğum yerde oğlum hareket ettıkce oluyor bazende...ama canını acıtıyor tabııı

çisemcım cok cokk zor bı karar ama dedenın bılmemesı daha ıyı bence..... kafana takmamaya calıs canım hersey allahın takdırı 5 dk sonra ne olucagımızı bılemeyız yanı hepımızın basında butur durumlar var...uzulme en azından mınık doruk için ....

odamı temızledım sımdı kendımı temızlemem gerekıyo ama su sıcakta hıııccc elım kalkmıyo valla ya...

aynı anlatttıkların bendede varr .beni anlattın sankiii

benımde sadece uyku setı yıkancak ama bugunde yıkamadım ınsallah soruncıkmaz yıkadıktan sonra uzuldum bak senınkıne kullanmadan nasıl olmusssss
bende çok üzüldümm yaaa

çiğdemcim sana bısey sorcam hayatım sende kraft park yatak aldım uku setının kenarlıklarını baslığını falan nasıl koydun benımkı olmuyor ancak 6, aydan sonra ılk katı kaldırdıktan sonra benmı yapamadım acaba tabı diğer park yatak alan arkadaslarada soruyorum

hemde nasıl oluyor......sağdan sola donemıyorum oram cok acıyor.....yururken bazen yıne oraya bısıy saplıyorlar sankı sonra belıme vuruyor ağrısı....arada oturduğum yerde oğlum hareket ettıkce oluyor bazende...ama canını acıtıyor tabııı

Ay evet cnm ya aynen öle valla anlattığın gibi..dün bi alışveriş merkezine gittik eşimle paytak paytak yürüyomuşum eşim diyo düzgün yürüsene, e yürüyemiyomki bacaklarımı tam kapatamıyom yürürken oram ağrıyoo..sanırım kemikler açılıyo yavaş yavaş..ben önceden hissetmiyodum da dünden beri çok yoğun yaşıyorum bu hisleri..

Ay ay ay aynen yaw, şeyime kramp giriyor. Oof of..

çiğdemcim sana bısey sorcam hayatım sende kraft park yatak aldım uku setının kenarlıklarını baslığını falan nasıl koydun benımkı olmuyor ancak 6, aydan sonra ılk katı kaldırdıktan sonra benmı yapamadım acaba tabı diğer park yatak alan arkadaslarada soruyorum

Cnm bizde park yatak aldık fakat öle bağlamalı kenarlıklı set almadık çünkü kime sorduysak park yataklarda olmuyo kullanılmıyo dediler yani satan kişiler..biz normal uyku seti aldık nevresim takımı yani..

Eveeet, biz yatağı açtık da içine uyku seti koymadık henüz. Bize mağazada satıcı göstermişti uyku setini açarak. Bizimkinin üst katı yerindeydi, uyku setini açtığında. Etrafında dolanmıyor mu o kenarlıklar? Allah Allah :bbo:

canım aynen bende o tarz sancılar hissediyorum birde bebek göğsümün en yukarısına hızla çıkıp aşağıya doğru kayıyor ve 2-3 kere yapınca bunu çok acı çekiyorum biraz daha devam etse eşime hastaneye gidelim derim ama neyse ki hemen geçiyor...Seninde az kaldı dimi canım beni takip ediyosun biliyorum:))

X