2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Herkese günaydın, nasılsınız bakalım??

Kıss Burcu hayırlısı olsun, sonunda biraz dinleneceksin )

günaydın canım
evet sonunda dinleneceğim:))
nasılsın canım ağrıların ne durumda

herkese günaydın ben geçmişi okuyup geliyorum

günaydın:)

günaydın arkadaşlar uzun zamn sonra meraba nasılsınız...

günaydın canım ben iyiyim çünküm işyerinde son 2 günüm çok mutluyum artık evimde olcam hayırlısıyla ayaklarımı uzatıp dinlenicem evimin işini yapabilcem çok iyiyim yani:)
sen nasılsın canım bebişin nasıl

günaydın canım
ayy canım bende aynı durumdayım işte zaman deli gibi geçerken son 1 ay durdu:gitme:
şu son 2 gün bile çok zor geçiyor yani ama şükür bugünlere geldik

bizede yaranılmıyoooo bende sabah ık mık yapıyorum (naz yapıyorum )gitme istersen bugün dedi tabi zaten ben hep evde oturayım sen hep gez dedim sanki ben gezmeye gidiyormusum gibi alt tarafı işe geliyorum adam hadi kalk dese bbir dünya söylenirim bu halimle calısıyorum diye :))))

Nasıl olayım, dün doktora gittik işte. Şükür başlamış bebeğim kendini toparlamaya...

Boyumuz 73.7mm olmuş; 7'yle çarpınca 51,5cm'e tekabül ediyor...
Kilomuz da 3180gr olmuş. Oh Yarabbim çok şükür...

Ağrılarıma gelince, hafif hafif var ama o geçenki gibi değil neyseki. Sanırım bir daha böyle ağrım olursa doğuracağım...

Sizde ne var ne yok?

Fundacım sen nasılsın? Daha iyisindir inşallah....

iyiyim cok şükür canım su 2 iş gününü bitirmek için uğrasıyorum ayrıca kaç gündür seni merak ediyorz bebeğine de maşallah allah nazardan saklasın

iyiyim cok şükür canım su 2 iş gününü bitirmek için uğrasıyorum ayrıca kaç gündür seni merak ediyorz bebeğine de maşallah allah nazardan saklasın

Beni merak etmek deyince... Malum k.validemin evinden nete giriyorum ben. Bu haftadan sonra netin süresi doluyor. Kapattıracaklar, zaten doğum da olacak, kendi evimize alana kadar bir süre haber alamayacaksınız sanırım benden. Ben yine size ulaşmaya çalışacağım. Kapatılacağı gün haber veririm size...
Kısss yatıştın mı bakayım, ben olsam boğardım kocamı ama...

dün akşamdan barı hem sancım çoğaldı hemde hemorid oldum bı anda ağrıdan hiç uyuyamadım napıcam bılemıyorum çok kotu bişeymış...

Günaydın herkese, geçmişi okurken farkettim, ne güzel herkes birbirini tanımış, gelişimlerinizi birlikte takibetmişsiniz. Çok tatlısınız hepiniz. Bu arada hala çalışan arkadaşlara helal olsun diyorum. Ne iş yapıyorsunuz çok merak ettim. Dilerim rahattır işiniz ki hala gidip geliyorsunuz.

Ben şuanda hala okul olsa derslere gidemezdim sanırım. Zira derslerde ayakta dolanmadan duramayanlardanım, çok zorlanırdım eminim :/

dün akşamdan barı hem sancım çoğaldı hemde hemorid oldum bı anda ağrıdan hiç uyuyamadım napıcam bılemıyorum çok kotu bişeymış...

Kıyamam canım yaaa... Ben de daha haftası çıkmadı, 6 saat boyunca düzenli ağrı çektim. Sonra kendi kendine geçti ama... İşte hazırlanıyoruz doğuma...

Ya ister misiniz 42 haftada doğurayım ben? kaydirigubbakcemile3

kızlar günaydın ...benim şu karındaki çatlak kaşıntılarıyla başım dertte,nasıl dayanacam ben bunlara,kızlar şöyle böyle kaşınmıyordoktorun verdiği merhemi de netten araştırdım çok iyi bir merhemmiş ama işe yaramadı,dün sitede arkadaşın dediği buz kompleksini denedim o an işe yarıyor gerçekten ama sürekli de onu yapamam ki,bi de bebiş üşüyo mudur onu etkiliyo mudur diye de korkuyorum,nolur bilgisi olan, yaşayan biri varsa bana bir öneride bulunsun,ölüyorum

günaydın kızlarrr. kendimi çok halsiz hissediyorum bugünn sabah kalktığımda ellerim kıpırdamıyorduu ayaklarımın üstüne basamıyordum şimdide çok farklı sayılmaz ellerim hala çok fenaaa ve uykudan nefret ederim ama uyuma istiyorum devamlı zor kahvaltı ettim.işlerimde var(ütü çamaşırvs.) nasıl yapıcam bilmem. çantamızıda hazırlamadık onuda yapmam lazım hafatya bırakırsam geç olacak. ee herşeyide bitirmem lazım çünkü artık ne olacağı belli olmaz yardımcı olacak kimsede yok. ay bir sıkıntıı bir sııntıı sabahtan beri. yinede bunada şükürr Allah beterinden saklasınn.

herkes iyidir inş.az kaldı inş. bir ay sonra Allahın izniyle bebeklerimizi konuşuruz.

ÖZELDEN TELİNİ ATTA MERAK ETMEYEYİM :))
WALLA AKSAM BENDE DELİ OLDUM VE BÜTÜN GECESİNİ ZEHİR EDİP DOĞUMHANE ÖNÜNDE BEKLEDİ BİRAZCIK SANCIM VARDI AKŞAM NST YE BAĞLANDIM DÜZENSİZ CIKINCA 1 SAATTEN FAZLA BAĞLI KALDIM DOĞUM HANEDE SANCI ODASINDA BAĞLADILAR ODA DIŞARIDA BEKLEDİ COK MERAK ETMİŞ :))) YA OTURUP MANTIKLI DÜŞÜNÜNCE BİRŞEY YOK AMA BEN SİMDİ HAMİLEYİM HEP İLGİ İSTİYORUM YOKSA GECEN YIL O CALSIIRKEN BEN HERGÜN DENİZDEYDİM HERGÜN GEZİYORDUM sempatiksalakcinni

ALLAH YARDIMCIN OLSUN CANIM

günaydın canım
benim işyerinde son 2 günüm
sigortacıyım ben canım hyundai satış bayiinde masa başı işi yani
o yüzden rahatım tabi ama oturmakta yoruyor insanı sandalye rahatsız mesela ayaklarım çok oturmaktan şişiyor ve sürekli dolanıyorum ama napalım işte son 2 gün kaldı Allahımda sabır verdi çok şükür geldik bugünlere :) ama valla bende kendimi tebrik ediyorum çalışma konusunda sabrıma ve azmime hayran kalıyorum bilmezdim kendime böle:))

Merhabaaa .... Aylardır beraberiz, hepimiz kanki olduk resmen. Sanırım yeni katıldın aramıza. Doğumdan sonra da devam edeceğiz, bırakmayacağız birbirimizi... Seni de aramızda sık sık görmekten mutlu oluruzz...

Günaydın canım, Buzu ben önermiştim :) Ama emin ol o bebeğine hiç bir etkide bulunmuyor. Amniyon sıvısı ısısı sabit 37 derecedir, sen donsan bile o sıvı hep aynı ısıdadır. İçin rahat olsun :/

Peki şunu dene, bir havluyu buzlu bir suda ıslatıp koy göbeğine, ve belki biraz limon damlatabilirsin suya. Bir de hastanedeki bir hemşire bana yumuşak banyo lifleriyle masaj yapmamı önermişti. Tırnakla değil ama yumuşak lifle bastırmadan hem kaşıyıp hem de masaj yapabilirsin :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…