2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

hadi hayırlı olsun canım

Allah, saglıklı bir sekilde kucagina almani nasip etsin bebegini....

Merhaba anneler,
Daha önce bebeğimin gelişiminin durduğunu yazmıştım.
Dr. daha fazla beklememizin anlamı olmadığını söyledi.
Yarın 12'de kavuşuyoruz oğlumla.
Bizim için dua edin...

Allahım yardımcın olsun canım dualarımız seninle bir sesle doğur inşallah

dualarımız sizinle. sağlıkla kucağına al inşallah.

Sağ olun kızlar. İyi ki varsınız...opuyorumnanaktan

Merhaba anneler,
Bizim için dua edin...

dua etmezmiyiz.hayırlı olsun.sağsalim al kucağına inş.

ay çok heycanlı herkes sırayla doğuruyor layfog sağlıkla kavuşursun inşallah bebeğine dmy sende inşallah.

çook sıcak ya nefes alınmıyor

bende gecisi okuyarak geldim benimde bugün kontrolum vardı doktor suyunun biraz azaldgını söyledi.hastahanede cocuk doktoru izinliymiş eğer bugün olsa idi seni su an sezeryana alırdım dedi.yarın tekrar nst ye girecem sabah cuma günü ultrason kotrolüm var.cuma günü cok azalma varsa her an sezaryana girebilirm.ama doktorun ravdevu defterine 27 temmuza aldı salı günü kesin dogum var eger yarın ve cuma sorun çıkmazsa.herkese iyi geceler..

ayyy hadi hayırlısı ladyfog benimle aynı senin satın anlaşılan bizim içinde dua et canım benim oğluşta gelsin artık biran öncee :)))

Fotokolik sende sıkma canını şimdi eşin muhtemelen senin gibi düşünmüyor yani benim eşim gibi sanırım şimdi sen yazlıktasın tatildesin rahatsın işte kayınvaliden yanında yemek falan yapıyor vs eşin bunları düşünüyor bence senin rahat olduğunu o yüzden biraz daha kalmanı istiyor sonuçta erkekler anlamıyor onların yanında olmanın tatilden daha iyi geleceğini benim eşimde olsa kesin aynısını yapardı o yüzden sakın yanlış şeyler getirme aklına valla okur okumaz ben bunu düşündüm çünkü benim eşimde aynını yapardı rahatım tatildeyim diye ertelerdi hani evde yemekle falan uğraşmayayım diye

sevilsul hakkında hayırlısı olsun inşallah sağlıkla kavuş bebişine
hadi bakalım kimler 28 inde doğurucak benim doğum günümmmm :)) ben doğuramam o tarihte sizlerden ümitliyim :))

ayy Allahım kızlarr doğuruyor herkessss. yarın çantamı hazırlasam fena olmaz.

arkadaşlar dualarım sizlerle Allahım hepimiz sağlıkla kavuştursunnn.

selam annacikler ve kuzucukları

Moralim çok bozuk
İyi değilim hiç:KK43: tam 15 gün oldu ve ben hala kayınvalide ile yazlıktayım:KK43:
H.sonu dönecektm hadi p.tesi dönerim dedim ama eşim p.tesi akşam aradı ben evdeym yarın gelcem seni almaya dedi ama bigarip konuştu
Bende tekrar aradm bi garip zoraki konuştn istemiosan gelme dedim bu sefer iyice kötü oldu
Ses tonu değişti
Az öncede böle çıkış yaptın noluo dedim
Böle dersen kızarm tabi dedi peki görüşürüz dedim kapadm
Ertesi gün yani salı kayınvalide aramış perşembe belki dönerim ben die
Sen istersen gelme boşuna demiş
Ha çarşamba gitcem haaa perşembe bnm içinde sorun değil 1 gün hem boşa yorulmaz eşim dedim bnde
Ama eşim o gün hiç aramadı beni işten gelene kadar
İşten gelince aradı bi napiosn faslı ve kapadk
Gelcem gelmicem yada napalım tek kelime etmedi ee bnde etmedm napimm
Ve bugün yine hiç konuşmadk işten gelince arar heralde ama nsl konuşurz bilmiorm..
Ve yarn prşembe ama bzim hala dönceğimiz belli değil c.tesi dönme ihtimalimizde var.

Üstelik sona yaklaştık artık çok korkuorm ya bişi olsa die
Ve nie böle oldu anlamadm ama cnm çok sıkılıo insan bi merak eder arar ama işte..
Üstelik salı günü bnm 35+2 kontrol günümdü ve bunu biliodu eşim
Hatta mecbur alman gerek kontrol var demiştim ama işte..

canım üzüldüm sana şimdi stresten uzak durman gerek eşin ne diye trip yapıyoki hamile olan sensin kayınvaliden laf geçmiş olabilirmi acep:teselli:

Sağ olun kızlar. İyi ki varsınız...opuyorumnanaktan
rabbim hayırlısı ile sağ salim sağlıkla kucağına lamayı nasip etsin bebişini.

bende gecisi okuyarak geldim benimde bugün kontrolum vardı doktor suyunun biraz azaldgını söyledi.hastahanede cocuk doktoru izinliymiş eğer bugün olsa idi seni su an sezeryana alırdım dedi.yarın tekrar nst ye girecem sabah cuma günü ultrason kotrolüm var.cuma günü cok azalma varsa her an sezaryana girebilirm.ama doktorun ravdevu defterine 27 temmuza aldı salı günü kesin dogum var eger yarın ve cuma sorun çıkmazsa.herkese iyi geceler..
Arkadaşım inşallah sende sağlıkla bebeğini kucağına alırsın sorunsuz bir şekilde .Rabbim bütün hamilelerin yardımcısı olsun...a.s.

herkese kocaman günaydınlarrrr:içelim:

son 2 işyerinde yaşasınnnsositososito:sm_cool::sm_cool:

Herkese günaydın, nasılsınız bakalım??

Kıss Burcu hayırlısı olsun, sonunda biraz dinleneceksin :KK66:)

Hepinize günaydın...

Ya Çisem'den haber var mı? Dün hastanedeydim ya merak ettim. Bayağıdır da bakıyorum geçmişe, henüz birşey yok.

Herkese günaydın,
bu sabah iş yerine mızıklanarak geldim. haftaya son, ben resmen şafak sayıyorum. sabah kalkmak şstemiyorum, eve erken gitmek istiyorum. biraz eşime mızıklandım sabah, istemiyorsan gitme dedi. yok, bir hafta bir haftadır, gitmem lazım dedim. adam ne dese yaranamıyor...

canlarım selam hepinizi öpüyorum bayadır giremedim sıkıntılı günler geçirdim ama hepsi geride kaldı bebeğim solunum sorunu yaşadı demiştim düzelmişti ama sonra yine bozuldu doktorda ben küveze alıcam dedi 2 gün kaldı biz hastanden çıktık onu orda bıraktık sütümü sağıp eşim sürekli götürdü pazartesi sabah aradılar geliin bebeğinizi alın dünyalar bizim oldu hemen gittik oğlumu alp geldik iki gündür hiç gözümü kırpmadan onu dinliyorum çokkkkacayip bir duygu kendim onun sıkıntısından çok çabuk iyileştim sezeryanla ilgili hiç bir sıkıntı yaşamadım allahıma şükürleer olsun
bugün kontrolümüz vardı hem kendim için hem bebeğim için herşey yolunda sağlığı sıhhati yerinde bol bol emzirmek başka yapılcak hiç birşey yok allaha şükürler olsun emiyor sütümde emdikçe çoğalıyor zaten günün yarısından fazlası onu emzirmekle geçiyor o kadar tatlı ki memeyi bir kapışı var dünyalara bedel
doğum yapan arkadaşlarımıda allahım analı babalı büyütsün yapacak arkadaşlarımada sağlıklı hayırlı sıkıntısız doğumlar nasip etsin inşallah

allah analı babalı büyütsün allah uzun ömür versin inş. allahım bizede nasip etsin canım okurken cok duygulandım

Herkese selam. Bugün doktora gittim ve artık doğum tarihim belli oldu cumartesi doğuruyorum ! Hallisnacım normalde 4 Ağustos'tu doğum ama biliyorsun bende plasenta previa çıktığı için 2 hafta önce alıyorlar.
24 Temmuz olacak doğum tarihi Allah'ın izniyle. 3kgmış kendileri 49cm de boyu varmış. :emir_bebek:
Haberler bunlar

hadi allah kucağında görmeyi nasip etsin canım

benim tüpbebek.. özelde doktor sezeryana alalım kıymetli bebek diyor..
ama ben doğumumu çapada yapacağım inş.. ve orada normal yapabileceğim inş.. ki istediğim de bu..
ALLAH sağlıkla kavuşabilmemizi nasip etsin hepimize inş...:Saruboceq:

hayırlısı nasılsa öyle olsun canım benim ben hep normal diyordum ama artık nasıl uygunsa öyle olsun diyorum didobadan öğrendim eger tutturup doğuramassam depresyona girerim :))

selam annacikler ve kuzucukları

Moralim çok bozuk
İyi değilim hiç:KK43: tam 15 gün oldu ve ben hala kayınvalide ile yazlıktayım:KK43:
H.sonu dönecektm hadi p.tesi dönerim dedim ama eşim p.tesi akşam aradı ben evdeym yarın gelcem seni almaya dedi ama bigarip konuştu
Bende tekrar aradm bi garip zoraki konuştn istemiosan gelme dedim bu sefer iyice kötü oldu
Ses tonu değişti
Az öncede böle çıkış yaptın noluo dedim
Böle dersen kızarm tabi dedi peki görüşürüz dedim kapadm
Ertesi gün yani salı kayınvalide aramış perşembe belki dönerim ben die
Sen istersen gelme boşuna demiş
Ha çarşamba gitcem haaa perşembe bnm içinde sorun değil 1 gün hem boşa yorulmaz eşim dedim bnde
Ama eşim o gün hiç aramadı beni işten gelene kadar
İşten gelince aradı bi napiosn faslı ve kapadk
Gelcem gelmicem yada napalım tek kelime etmedi ee bnde etmedm napimm
Ve bugün yine hiç konuşmadk işten gelince arar heralde ama nsl konuşurz bilmiorm..
Ve yarn prşembe ama bzim hala dönceğimiz belli değil c.tesi dönme ihtimalimizde var.

Üstelik sona yaklaştık artık çok korkuorm ya bişi olsa die
Ve nie böle oldu anlamadm ama cnm çok sıkılıo insan bi merak eder arar ama işte..
Üstelik salı günü bnm 35+2 kontrol günümdü ve bunu biliodu eşim
Hatta mecbur alman gerek kontrol var demiştim ama işte..

canım bunların hepsi böyle merak etme hamileyken bizden daha fazla ilgi alaka bekliyorlar azıcık fazla yüz verdinmi sıkıldım rahat bırak azıcık ilgi göstermedinmi sen artık benle ilgilenmiyorrsun oluyo keşke söylemekte yapmak kadar kolay olsa ama sadece sabır sabır sabırrrrrrrrrr

Ayyy..neye kızdığını bulana kadar kaç sayfa gerilere gittim cnm. Çok sinirlendiğin için merak etmiştim ama bence çok tepki gösterecek birşey yok gibi. Yani benim eşim de hep gitmek istiyor ve ben hatırlatıyorum gitsene filan diye, bi türlü kendi vakit bulamadı. Tabi herkesin vereceği tepki farklı olur..demekki sen daha hassassın. Yine de bebeğini düşün çok yıpratma kendini cnm.

ya oturup düşündüğümde bende elle tutulur bir neden bulamıyorum ama hala sinirliyim hamilelik psikolojisi diyelim :)))

Merhaba anneler,
Bizim için dua edin...

allah kavuştursun canım meleğine analı babalı büyüsün inş.

sevilsul hakkında hayırlısı olsun inşallah sağlıkla kavuş bebişine
hadi bakalım kimler 28 inde doğurucak benim doğum günümmmm :)) ben doğuramam o tarihte sizlerden ümitliyim :))

ben doğurabilirmiyim artık sıkıldım bu sıcaklarda bu psikoloji ile hiç ama hiç çekilmiyo

Herkese günaydın, nasılsınız bakalım??

Kıss Burcu hayırlısı olsun, sonunda biraz dinleneceksin :KK66:)

günaydın canım hoşgeldin

X