2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

hadi hayırlı olsun canım

Allah, saglıklı bir sekilde kucagina almani nasip etsin bebegini....

Merhaba anneler,
Daha önce bebeğimin gelişiminin durduğunu yazmıştım.
Dr. daha fazla beklememizin anlamı olmadığını söyledi.
Yarın 12'de kavuşuyoruz oğlumla.
Bizim için dua edin...

dua etmezmiyiz.hayırlı olsun.sağsalim al kucağına inş.

ay çok heycanlı herkes sırayla doğuruyor layfog sağlıkla kavuşursun inşallah bebeğine dmy sende inşallah.

çook sıcak ya nefes alınmıyor

bende gecisi okuyarak geldim benimde bugün kontrolum vardı doktor suyunun biraz azaldgını söyledi.hastahanede cocuk doktoru izinliymiş eğer bugün olsa idi seni su an sezeryana alırdım dedi.yarın tekrar nst ye girecem sabah cuma günü ultrason kotrolüm var.cuma günü cok azalma varsa her an sezaryana girebilirm.ama doktorun ravdevu defterine 27 temmuza aldı salı günü kesin dogum var eger yarın ve cuma sorun çıkmazsa.herkese iyi geceler..

ayyy hadi hayırlısı ladyfog benimle aynı senin satın anlaşılan bizim içinde dua et canım benim oğluşta gelsin artık biran öncee :)))

Fotokolik sende sıkma canını şimdi eşin muhtemelen senin gibi düşünmüyor yani benim eşim gibi sanırım şimdi sen yazlıktasın tatildesin rahatsın işte kayınvaliden yanında yemek falan yapıyor vs eşin bunları düşünüyor bence senin rahat olduğunu o yüzden biraz daha kalmanı istiyor sonuçta erkekler anlamıyor onların yanında olmanın tatilden daha iyi geleceğini benim eşimde olsa kesin aynısını yapardı o yüzden sakın yanlış şeyler getirme aklına valla okur okumaz ben bunu düşündüm çünkü benim eşimde aynını yapardı rahatım tatildeyim diye ertelerdi hani evde yemekle falan uğraşmayayım diye

sevilsul hakkında hayırlısı olsun inşallah sağlıkla kavuş bebişine
hadi bakalım kimler 28 inde doğurucak benim doğum günümmmm :)) ben doğuramam o tarihte sizlerden ümitliyim :))

ayy Allahım kızlarr doğuruyor herkessss. yarın çantamı hazırlasam fena olmaz.

arkadaşlar dualarım sizlerle Allahım hepimiz sağlıkla kavuştursunnn.

canım üzüldüm sana şimdi stresten uzak durman gerek eşin ne diye trip yapıyoki hamile olan sensin kayınvaliden laf geçmiş olabilirmi acep:teselli:

herkese kocaman günaydınlarrrr:içelim:

son 2 işyerinde yaşasınnnsositososito:sm_cool::sm_cool:

Herkese günaydın, nasılsınız bakalım??

Kıss Burcu hayırlısı olsun, sonunda biraz dinleneceksin )

Hepinize günaydın...

Ya Çisem'den haber var mı? Dün hastanedeydim ya merak ettim. Bayağıdır da bakıyorum geçmişe, henüz birşey yok.

Herkese günaydın,
bu sabah iş yerine mızıklanarak geldim. haftaya son, ben resmen şafak sayıyorum. sabah kalkmak şstemiyorum, eve erken gitmek istiyorum. biraz eşime mızıklandım sabah, istemiyorsan gitme dedi. yok, bir hafta bir haftadır, gitmem lazım dedim. adam ne dese yaranamıyor...

allah analı babalı büyütsün allah uzun ömür versin inş. allahım bizede nasip etsin canım okurken cok duygulandım

hadi allah kucağında görmeyi nasip etsin canım

hayırlısı nasılsa öyle olsun canım benim ben hep normal diyordum ama artık nasıl uygunsa öyle olsun diyorum didobadan öğrendim eger tutturup doğuramassam depresyona girerim :))

canım bunların hepsi böyle merak etme hamileyken bizden daha fazla ilgi alaka bekliyorlar azıcık fazla yüz verdinmi sıkıldım rahat bırak azıcık ilgi göstermedinmi sen artık benle ilgilenmiyorrsun oluyo keşke söylemekte yapmak kadar kolay olsa ama sadece sabır sabır sabırrrrrrrrrr

ya oturup düşündüğümde bende elle tutulur bir neden bulamıyorum ama hala sinirliyim hamilelik psikolojisi diyelim :)))

Merhaba anneler,
Daha önce bebeğimin gelişiminin durduğunu yazmıştım.
Dr. daha fazla beklememizin anlamı olmadığını söyledi.
Yarın 12'de kavuşuyoruz oğlumla.
Bizim için dua edin...

allah kavuştursun canım meleğine analı babalı büyüsün inş.

sevilsul hakkında hayırlısı olsun inşallah sağlıkla kavuş bebişine
hadi bakalım kimler 28 inde doğurucak benim doğum günümmmm :)) ben doğuramam o tarihte sizlerden ümitliyim :))

ben doğurabilirmiyim artık sıkıldım bu sıcaklarda bu psikoloji ile hiç ama hiç çekilmiyo

Herkese günaydın, nasılsınız bakalım??

Kıss Burcu hayırlısı olsun, sonunda biraz dinleneceksin )

günaydın canım hoşgeldin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…