2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Hoşgeldin canımcım...
Anaaaammm, gııı beni de keseceklerdi isteseydim. Kestirmedim, bebek büyüdü... Hayırlısı olsun. Kaçıncı bebek oluyor bu; topiğimizin 4. mü, 5. mi bebeği oldu??

5. olacak sanırım kısmetse.... 7/8'de de beni keseceklerrr :))

Teşekkür ederim angel supürgem ile ilgili iyi dileklerin için :)) Senin de bitiyor kısmetse sanırım , bundan sonra da ev işleri bebiş işleri başlayacak :))

Benim dr diyor ki asıl bundan sonra olay başlıyor .... Onun da iki kızı var sabahlara kadar kucağımızda salladığımızı bilirim diyor.

İnşallah bizimkiler uslu akıllı sağlıklı bebişler olurlar.

annen kardeşin yada kayınvaliden yokmu canım

sağol canımm aminnn

ayy ağlarımm şimdiimafoldumben sağoll canım benimmm dua et yeterrrr opuyorumnanaktan

Günaydın kızlar, umarım hepiniz iyisinizdir. geçmişi okumaya çalışıyorum bir yandan... Allah hepimizin yardımcısı olsun...
Bir geceyi daha atlattık ama çok geçiyor artık geceleri... Bende çok fazla gaz sancısı oluyor tek derdim bebeğimde olmaması... Bu kadar süt ve süt ürünleri tüketirsen böle olur işte aynı sorunu yaşayan var mı içinizden?

yok be canım alınırmıyım sana ben dün burda sinirliyken sen burda olsaydın biraz daha sinirlenir bütün gece trip yapardım ama aksam yüzünü görüp biraz sırnaşınca hemencik yumusadım ama hala kızgınım neye kızgınım ilsen daha da kızıcan ama neyse denize gitmesine sinirli değilim telefonla konustugumuz da dnizden yeni cıktım dedi diye kızgınım nispet yapar gibi ama bende bu hafta gidicem hemde havuza gidicem ama kendime bikini bulamıyorum ((

Ben de terlikle geziyorum valla. Kim ne diyecek, hamileyiz sonuçta...

Çekilebilir bir acı sonuçta; son dakikada bir sorun oluşmazsa doğururum sanırım normal olarak.

inşallah canımcım tek dileğim uslu ve sakin bi çocuk olmaları tabi önce sağlık:)
evet bitiyor yarın son canım hafta başından itibaren evimle ilgilenmeye başlıyorum:))

Oy oyy.. bu eşler hep aynı desenize.. "olur öyle" lafını ben de duydum eşimden çok. İlk Braxton Hicks'i öğrendiğinde bizimki her ağrımda sancımda, kasılmamda, inlememde bilimsele bağlamaya başladı. Birde patladım bir gün, "Acıyor adam.. acıyorr.. bilimsel açıklaması da durdurmuyor acıyı" diye koptum.. Şimdilerde elimi tutup ne yapabilirim demeye başladı :)

kızlar benden bir kaç damla kırmızı kan geldi nişan sanırm ama ağrı yok doktoru aramaya gerek varmı
çok korkuyorum normal doğumdan ebelerin insafına kalmaktan falan birde alttan dikişler beni ürkütüyobilmiyorumkismile

Anammm haydiyin hayırlısı... Ağustosun 7'sinde bir bebişimiz daha oluyor. Benim 40. haftam 4 ağustosta doluyor, bakalım o zamana kadar doğuracak mıyım??
Aman sağlıklı olsunlar da isterlerse rahmetli pavarotti gibi cırtlasınlar.

annen kardeşin yada kayınvaliden yokmu canım
yukarda dediğim gibi cnm maalesef tek çocuğummm mafoldumben

günaydın canım
bende gaz sorunu pek olmuyor belki süt içmediğimdendir:))
ama süt ürünleri peynir ayran yoğurt tüketiyorum sürekli

canım bizm evin biraz aşağısaı deniz idrar yoku enfeksyonu olurum diye girmedim herkez giriyo ben bakıyorum sen de girme hele havuza hiç girme canım

canım bizm evin biraz aşağısaı deniz idrar yoku enfeksyonu olurum diye girmedim herkez giriyo ben bakıyorum sen de girme hele havuza hiç girme canım

araaa hemenn taha damı geliyoo nee

yukarda dediğim gibi cnm maalesef tek çocuğummm mafoldumben

aman boşver güzelim benim annemle kayınvalide rahmetli kızkardeşim istanbulda ben altınoluktayım bende yalnızım başından beri:1hug:

hayırlısı olsun canım benim, ama ara sen doktorunu bilgilendir o seni yönlendirecektir...
normalde epizyotomi yapılmadan müdahalesiz bir doğum yapılabilinir. kesi olduğunda da bu müdahalelidir. isteyip istemediğini avantajlarını ve dezavantajlarını dr unla konuşabilirsin. ben de bundan daha çok korkuyordum ama araştırdınca buna gerek bile olmadığını öğrendim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…