2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Helal olsun, gönlüne göre ve tabi hayırlısı olsun Hallisna. Doğum şeklini seçme şansı olup da sezaryen seçenlerde çok iyi cesaret var bence. Benim seçme şansım olmadığı için bir süredir bunalımdayım :/ Neyse burası sayesinde biraz attım sıkıntımı. :içelim:

inş cnm.hayırlısı olsun inş.sorunsuz doğumlar hepimize.

ALLAH zorunluluk vermesin inş canım.. sonuna kadar normal gidelim.. kimseye işimi gördürmeden ayağa kalkabileyim istiyorum:Saruboceq:

selam annacikler ve kuzucukları

Moralim çok bozuk
İyi değilim hiç tam 15 gün oldu ve ben hala kayınvalide ile yazlıktayım
H.sonu dönecektm hadi p.tesi dönerim dedim ama eşim p.tesi akşam aradı ben evdeym yarın gelcem seni almaya dedi ama bigarip konuştu
Bende tekrar aradm bi garip zoraki konuştn istemiosan gelme dedim bu sefer iyice kötü oldu
Ses tonu değişti
Az öncede böle çıkış yaptın noluo dedim
Böle dersen kızarm tabi dedi peki görüşürüz dedim kapadm
Ertesi gün yani salı kayınvalide aramış perşembe belki dönerim ben die
Sen istersen gelme boşuna demiş
Ha çarşamba gitcem haaa perşembe bnm içinde sorun değil 1 gün hem boşa yorulmaz eşim dedim bnde
Ama eşim o gün hiç aramadı beni işten gelene kadar
İşten gelince aradı bi napiosn faslı ve kapadk
Gelcem gelmicem yada napalım tek kelime etmedi ee bnde etmedm napimm
Ve bugün yine hiç konuşmadk işten gelince arar heralde ama nsl konuşurz bilmiorm..
Ve yarn prşembe ama bzim hala dönceğimiz belli değil c.tesi dönme ihtimalimizde var.

Üstelik sona yaklaştık artık çok korkuorm ya bişi olsa die
Ve nie böle oldu anlamadm ama cnm çok sıkılıo insan bi merak eder arar ama işte..
Üstelik salı günü bnm 35+2 kontrol günümdü ve bunu biliodu eşim
Hatta mecbur alman gerek kontrol var demiştim ama işte..

ALLAH zorunluluk vermesin inş canım.. sonuna kadar normal gidelim.. kimseye işimi gördürmeden ayağa kalkabileyim istiyorum:Saruboceq:

İşte ben de bu yüzden ve elbette doğar doğmaz kuzumu kucağıma almak için normal doğum istiyordum. Ama her şey benim istediğim gibi olmadı :/ Neyseki miniğim çok sağlıklı, maşallah. Çok kafamı takmamaya çalışıyorum bu duruma da...

Çok benzer bir gerginliği biz de yaşadık. Hiç merak etmiyor, aramıyor sormuyor diye strese girdim. Halbuki bizim en hassas dönemimiz, bizi daha çok el üstünde tutmaları ve en azından şu son haftalarda moralimizi yüksek tutmak için ellerinden eleni yapmaları gerek.. Benim eşim bazen hamile olduğumu unutuyor :/ Ağlayınca abartıyorsun bile diyebiliyor. Bir bilse içimde neler koptuğunu... Ama şu kesin, onlar da aslında bizim kadar olmasa da stresliler. ben artık hiç alttan almadan içimden geleni hemen söylüyorum. Üzüldüysem üzüldüm diyorum, kızdıysam kızdım... Anca anlıyor.. yoksa kendilerinin anlamasını beklersek o ohooooo....klava:

aman yani bu adamlar hamilelik dönemini bizden daha bunalım geçiriyorlar. takma kafana boşver. malesef böyleler. özellikle ilk çocukta daha belirgin oluyormuş galiba bu tuhaflıkları. doğumdan sonrada biraz kıskançlık yapabiliyorlar. kötükedihüso klava:

canını sıkma canım ya erkekler bazen değişebiliyorlar belki onunda başka stresleri vardır sana yansıtmak istemiyordur takma kafana bebişide üzme pozitif düşün herşeyin hayırlısı olsun

Ayyy..neye kızdığını bulana kadar kaç sayfa gerilere gittim cnm. Çok sinirlendiğin için merak etmiştim ama bence çok tepki gösterecek birşey yok gibi. Yani benim eşim de hep gitmek istiyor ve ben hatırlatıyorum gitsene filan diye, bi türlü kendi vakit bulamadı. Tabi herkesin vereceği tepki farklı olur..demekki sen daha hassassın. Yine de bebeğini düşün çok yıpratma kendini cnm.

Merhaba anneler,
Daha önce bebeğimin gelişiminin durduğunu yazmıştım.
Dr. daha fazla beklememizin anlamı olmadığını söyledi.
Yarın 12'de kavuşuyoruz oğlumla.
Bizim için dua edin...

canım yaa ağladımm okurkenn. çok şükür geçmişşş Allah sağlık versinn

bir bebeğimiz daha olduuuuuuuu............... :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:
aynen aktarıyorum..

hadi gözümüz aydınnnn

hayırlı olsun cnm

ben geldm herkes gitti
bnde gidim bari görüşürüz iyi bakın kendinize..
takma kafana bebeğini düşün. sanırım erkekler bunalıma girdi. sinir oluyorum hepsinekötükedihüso

Merhaba anneler,
Bizim için dua edin...

Çok heyecanlı :)) Hadi sağlıcakla bebeğinize kavuşun inşallah, kazasız belasız. :Saruboceq:

Merhaba anneler,
Bizim için dua edin...

ohh yaa sende kavuşuyorsunnnn kuzunaaaa hayırla sağlıkla gelsin inş.

Merhaba anneler,
Bizim için dua edin...

hadi hayırlı olsun canım

Allah, saglıklı bir sekilde kucagina almani nasip etsin bebegini....

çok geçmiş olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…