2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

pınar sanada geçmiş olsun dinlen güzelce artık doğsalar bile zor zamanlar geride kaldı merak etmeyin bebeklerin çoğu 37. 38. haftada dünyaya geliyorlar

Saol canım benim..evet erken gelebilirler tabii ama biz daha 36.haftamızı bitirmediikkkk ( ayy ne bileyim doktor merak etme sağlıkla gelir dünyaya diyor..

çokta erken deil ama nekadar kalsa ii dir.bolca dinlen dikkat et.herşeyin hayırlısı olsun cnm.

Saol canım çok teşekkür ederim..evet dinleniyorum evde ..zaten birşey yapacak durumumda yok (

Cnm bol bol dinlen hiç bi iş yapma..bebişler ne kadar kalırsa o kadar iyi..yarın ola hayrola..hakında hayırlısı olsun..dualarımız seninle )

Gözünaydın cnm güle güle kullansın bebişin

italyadan tedirginliğini anlıyorum,şükürler olsun bugünlere geldik,ben gebeliğimin başından beri bir erken doğum korkusu yaşadım,bebiş hep aşağıdaydı, o yüzden bir 30.haftaya gelsem diye dua ediyordum ama allaha şükür 36 ya geliyorum,ama senin de dediğin gibi her geçen gün için allahıma şükrediyorum bugün de kızım karnımda kaldı diye,inş hepimiz en azından 38.haftaya gelir öyle doğururuz,ben de her gece dua ediyorum kızıma da diyorum sakın erken gelme diye.

siercim artık yeter yahuu bu gidişle gelmeyecek diye korkuyorum yaa sezeryan derse ne yapacağım ben normal doğurmak istiyorum tabi herşeyin hayırlısı orası ayrı ama neyse zamanı var diyorum bende kendi kendime :)

günaydın arkadaşlar..geçmişi ancak okuyup bitirebildim..

doğumu yaklaşan arkadaşlar hepinize geçmiş olsun .inşallah gününde sağlıklı doğumlar yaparsınız..
doğum yapan arkadaşlarımıza maşallah..rabbim kuzularını hep koklamayı nasip etsin..

ben evdeyim ,dinleniyorum,kızımda yi çok şükür..bizlere de rabbim sağlık versin..

Hayırlı olsun Dilsat. Tecrübeli bir arkadaşım tavsiye etmişti; en ağırları önce al, ilerleyen zamanda ağırlaşınca da ufak tefekleri alır oyalanırsın demişti. Benim 3. aydan sonra bebeğime ilk aldığım travel seti, ve yatağı oldu. :) Kendim açtım kurdum hepsini Şimdi çamaşır bile asamıyorum :/

merhaba güzel anneler umarım herkes iyidir geçmişi okuyup geliyorummm :)

merhaba canım hoşgeldin nasılsın

defnecim hayırlısı artık hakkında
sağlıkla sıhhatle zamanında gelsin inşallah minik oğlun:)

amin canım inşallah
nasılsın

pınarcım hayırlısıyla gelir inşallah
ay çok heycanlı ya bu günler
off bakalım biz nasıl olucaz
daha 1 ay kadar var bana ama sizler başlayınca benide hem heycan hemde korku sarıyor

off keşke bende doğursam 5 den sonra diyor ya dr hemen 6 sında doğsun :))

benim doktorum çok inatçı almıyor bir türlü. oğlumu 39+4 de almıştı. bu sefer kist falan da var zorlanıyorumda başlarda 38+ da alırız diyorken şimdi bekleyelim bi 39 olsun diyor. pöfff.

siercim artık yeter yahuu bu gidişle gelmeyecek diye korkuyorum yaa sezeryan derse ne yapacağım ben normal doğurmak istiyorum tabi herşeyin hayırlısı orası ayrı ama neyse zamanı var diyorum bende kendi kendime :)

Daha var cnm daha varr öle yada böle gelcekk..belki aniden olcak başlıcak doğum eylemii..kendini şartlandırma normal diye. değişebilir biliyosun.önemli olan yavrularımız ordan risksiz ve sağlıklı olarak çıksınlarda..bide erkek bebişler geç gelirmiş derler yaa.belki ondan bekletiyodur seni annesi..erkekler şimdiden rahatına düşkün yanii..annelerinin karnında keyifteler dışarı çıkmak isterlermii..

hoşgeldiinn :))

iyiyim burcucum sıcaklar beni mahvediyor valla yoksa başka bir dersim yok çok şükür sen nasılsın bebişin nasıl :)))

siercim bende öyle diyorum hayırlısı olsun hiç normal doğum diye diretmek istemiyorum ama sanki bebiş gelmezse zaten sezeryana alırlar şunun şurasında ne kaldı zaten cuma günü gideceğim doktora artık birşeyler kesinleşir herhalde

Bazen ben de hemen gelsin doğsun istiyorum "Güneş"'im. ama sonra erken doğumlardaki küvözde geçen zamanları düşününce vakitlice gelsin diye dua ediyorum. Yine de küvöze girmeden erken gelmesinde bir sakınca görmüyorum... bu konunun da pazarloğı olmaz ama.. uff... sıkıntı girdi içime yine :/

Evet cnm kesinleşir benimde cuma randevum :))
Hakkında hayırlısı olsunn inşallahh..Valla banada dermiş bebek iri görünüyo normal yapman zor olur bir iki hafta sonra sezeryan yapalım akannehir vala herşeye hazırlıklıyım bende..çünkü bana önceden bebiş iri gidiyo hep dedi..e kilosuda çok olursa riske giremem gibi geliyo..bende çok istiyorum normal doğumu ama herşeye hazırlıklıyım napayım.yaşım 32 bebişte kıymetli bebek bizimki..çok sıkıntlardan sonra geldi oğluşum..o yüzden dr ne derse öle davrancam..

bütün bebekler tabikide kıymetlidir ama bende 3 defa düşük yaşadım 2 yıl boyunca çok zor zamanlar geçirdim 8 ay boyunca her gün iğne yaptım kendime morarmadık yerim kalmadı onun için bizimkide baya kıymetli bende zorlanmaktansa sezeryan olacağım mecburen hiç riske giremem

iyiyim burcucum sıcaklar beni mahvediyor valla yoksa başka bir dersim yok çok şükür sen nasılsın bebişin nasıl :)))

bende iyiyim canım napayım son 2,5 gün:)) evde durmaya can atıyorum
bebeğim için hazırlanmak istiyorum :)) bebişimde iyi inşallah iyidir yani baya hareketli maşallah
hafta sonu kuzenimin düğünü var teyzemin kızı çok heycanlıyım öle yani
güzel şeyler oluyor inşallahta böle devam eder canımopuyorumnanaktan

Çok geçmiş olsun Herwood. Neyseki zor günleri geride bırakmışsın. Tüm her şey dilediğin gibi olsun. Bu arada helal olsun, çok iyi dayanmışsın.
:sinifsinif: Off asıl kabusum bu benim, "iğne" ! Fobi türü bir şey, kan verirken, aşı olurken,... hep mahfolurum. Allahtan spinal ya da epiduralde iğneyi belden yapıyorlar da görmüyorum...

merhaba kızlar nasılsınız....

çisem ve pınar cok gecmıs olsun canlarımmm hakkınızda hayırlısı insallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…