2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ahh şeyme o canının çektiği bekliyorum aylardır hala sabırlada bekliyorum

ayyyy datlısım sorma ya... erik kalbımde derın bır yara... kıştan berı beklıyorum hatta en sonunda bı yerde mor erık bulmustukta bıraz gecmıstı... bugun yıne aklıma dustu... benım kızında canı ıstıyo herhalde erık dedıkce nası kıpırdıyo...

neee birileri erikmi dedimafoldumben ben yaklaşık 2 aydır erik aşeriyorum...ama warya bööle bişey olamass..siyah erik aldık olmadı, erik turşusu aldık olmadı illa yeşil kütür kütür ekşi erik olacak...gece riyalarımda görüyorum artık...hiçbiyerde bulamadık ...çağla çıktıktan 15 gün sonra falan çıkıyoo zaten...hala beklemedeyim:eek:

hahaha aynen canım biz de erik namına neler aldık yedim ama yerini tutmuyor inanki ben de bekliyorum geçen de çağla almış getirmiş eşim onu da yedim ama yok yok yok ben yeşil erik istiyoruuuumm:))))
Bu arada izledin mi belgeselin hepsini..çooookkk ilginççç demi yaaa.
en çokta bebişin hareketlerini gözlerini bilem ovuyor yaaaa....

hoşbulduk canımcım nasılsın Şeniz

canım çok şükür iyiyim iki gündür yatıyorum ağrılarım da azaldı ilaçlarla daha da iyi olucam inşallah

günaydın aslı hoşgeldin
nasılsınn

iyiyim canım azaldı ağrılarım oğlumu dinledi galiba beni

neee birileri erikmi dedimafoldumben ben yaklaşık 2 aydır erik aşeriyorum...ama warya bööle bişey olamass..siyah erik aldık olmadı, erik turşusu aldık olmadı illa yeşil kütür kütür ekşi erik olacak...gece riyalarımda görüyorum artık...hiçbiyerde bulamadık ...çağla çıktıktan 15 gün sonra falan çıkıyoo zaten...hala beklemedeyim:eek:

wlla bir ara benim kocam da aş ermişti 2 ay kadar oldu biz bulduk ama kilosu 600 lira idi ben dedim walla hayatım senin çocuk 3 ay kadar bekleyebilir

cnm geçmiş olsun bende ilk zamanlar kanamam olduğunda kullanmıştım onu
daha sonrasında bıraktırdı korkma cnm bişey olmaz sen içini ferah tut yeter opuyorumnanaktan

sağol canım ben de kullandım hamileleliğimin başında şimdi tekrar kullanıyorum ama daha iyiyim ağrılarım da azaldı çok şükür

Staree nıclı Şeyma arkadasımız varya kızlar bır problem yuzunden bellı bı sure facebooktakı grubumuza ve Buraya gelemıcekmıs... herkeze cok cok slm var... arada ozelden yazalım olmazsa kızlar... yanlız bırakmayalım...

iyiyiym bıddenem... erık istıyorum... okadar... sen nasılısn?? bebişin nasıl?? bu arada sız isim buldunuz mu canım bebişe?

bende iyiyim canım
bebeişimde iyi çok şükür
ama henüz isim düşünmedik
15 i gelsin kesinleşsinde Allah ın izniyle buluruz ismi

ama hani yasaktı bu sitede yiyecek sölemek akannehir
hepsinden canımız istiyor ne olcak şimdikk:eek:lmaz:

iyiyim canım azaldı ağrılarım oğlumu dinledi galiba beni

wlla bir ara benim kocam da aş ermişti 2 ay kadar oldu biz bulduk ama kilosu 600 lira idi ben dedim walla hayatım senin çocuk 3 ay kadar bekleyebilir

sağol canım ben de kullandım hamileleliğimin başında şimdi tekrar kullanıyorum ama daha iyiyim ağrılarım da azaldı çok şükür

iyi canım maşallah size
inşallah bi daha olmaz ağrılarrr

hahaha aynen canım biz de erik namına neler aldık yedim ama yerini tutmuyor inanki ben de bekliyorum geçen de çağla almış getirmiş eşim onu da yedim ama yok yok yok ben yeşil erik istiyoruuuumm:))))
Bu arada izledin mi belgeselin hepsini..çooookkk ilginççç demi yaaa.
en çokta bebişin hareketlerini gözlerini bilem ovuyor yaaaa....

çoook güseldi ya çok duygulandım onun içimde ööle hareketler yaptığını düşündükçe çok tuhaf oldum.çok saol canım bu güzel paylaşım için..akşam eşimle tekrar izlicem doyamadım opuyorumnanaktan

Staree nıclı Şeyma arkadasımız varya kızlar bır problem yuzunden bellı bı sure facebooktakı grubumuza ve Buraya gelemıcekmıs... herkeze cok cok slm var... arada ozelden yazalım olmazsa kızlar... yanlız bırakmayalım...

evet yaa dün ben de okudum baya kötü gibi geldi bana ve önemli bir sorunu olduğunu sanıyorum neyse allah yardımcısı olsun

600 liramı??bekleyelim ya biras daha bekleriz bizkaydirigubbakcemile3 bukadar durduk o kadar para vermeninde anlamı yok ohaoldumsmile

Ewt ısım sÖylemeyelım bak Şımdı yıne aklımıza dÜŞtÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ

facede grubunuuz varmı ben yenı Üyeyım de onun ıÇın pek bılmıyorum :KK43:

ben buldum ama dondurulmuş resmen siyahtı yemedim. ama az kaldı yakında çıkacak merak etmeyin. zaten canm sadece meyve istiyor midem ağrımasa çok yiyicem ama midem yüzünde elma falan yiyemiyorum artık

çoook güseldi ya çok duygulandım onun içimde ööle hareketler yaptığını düşündükçe çok tuhaf oldum.çok saol canım bu güzel paylaşım için..akşam eşimle tekrar izlicem doyamadım opuyorumnanaktan

ben de kendim izlemiştim ilk başta sonra zarla zorla eşime izleyelim dedim açtıktan sonra onun da ilgisini çekti.izledik hepsini ama inanki ben bu döllenmeyi yumrtayı bebeğin oluşumunu hiç bukadar iyi bilmiyor muşum bu belgeseli izledikten onra hepsini çok net anlayabildim ve çok güzel hazırlamışlar sağolsunlar bir de burada allahın mucizelerini gördüm resmen çok ilginçç

ben de kendim izlemiştim ilk başta sonra zarla zorla eşime izleyelim dedim açtıktan sonra onun da ilgisini çekti.izledik hepsini ama inanki ben bu döllenmeyi yumrtayı bebeğin oluşumunu hiç bukadar iyi bilmiyor muşum bu belgeseli izledikten onra hepsini çok net anlayabildim ve çok güzel hazırlamışlar sağolsunlar bir de burada allahın mucizelerini gördüm resmen çok ilginçç

tatlım ne belgselı bu??

600 liramı??bekleyelim ya biras daha bekleriz bizkaydirigubbakcemile3 bukadar durduk o kadar para vermeninde anlamı yok ohaoldumsmile

walla canım benim kocam aşereli ve biz soralı 3 ay kadar oldu ucuzlamıştır mutlaka ama rakadaşların dediği gibi 15 güne çıkar zaten

Ewt İsİm sÖylemeyelİm bak Şİmdİ yİne aklımıza dÜŞtÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ

facede grubunuuz varmı ben yenİ Üyeyİm de onun İÇİn pek bİlmİyorum :KK43:

Canım face deki grup gizli herkes giremiyor.O yüzden face adresini hallisna arkadaşımıza gönder o seni davet eder.daveti kabul ettikten sonra arama çubuğuna en güzel anneler yazınca çıkıyor grup ama davet ve kabul olayı olmadan göremiyorsun grubu....

aynen bende ööle arkadaşım..biildiklerim çok üstünkörüymüş..insan tüm detayları izleyince tüyleri diken diken oluyor.. akıl ermiyor gerçekten..

X