2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

anladım canım.Bis 2 kişiyiz evde birde akşam yemeğide yenmediği için makinaya dolduramıyorum çıkan 3 5 parça bulaşığı hadi bunu da yıkıyayım diyorum hadi bunu da derken baya vakit alıyor bulaşıklar.yoksa makinaya kooymaya kalksam dolmasını beklsem makinanın bu sefer koku yapıyor...sana geçmiş olsun canım arkanna yastık destek vs.koy
canım bızde 2 kısıyız ama bulasık cıkıyo merak etme hele kı evdeysen 3-4 gunde bır calıstırıyorum makıneyı kokmasın dıye de tabakları sudan gecırıp koyuyorum makıneye..yalnız yılbasından sonrakı gun bızım mah.de sular kesıldı annem babam bı de bız vardık evde.hersey de makınadaydı...ıste o zaman durum kotu oluyor.bazen makıne cok dolu olunca panık oluyorum sular kesılır mı dıyee eyvahedigeldismile

Günaydınlar güzel anneler ve tatlı bebişleri,

Umarım herkes iyidir benim kasıklarım mı desem karnım mı desem arada kramp giriyor kasılıyor vs sanırım kaslar geriliyor ama Allah'a şükür kızım hareketli korkutmuyor annesini benim gibi şeyler yaşıyan var mı?2-3gündür böyle

Umarım herkes iyidir benim kasıklarım mı desem karnım mı desem arada kramp giriyor kasılıyor vs sanırım kaslar geriliyor ama Allah'a şükür kızım hareketli korkutmuyor annesini benim gibi şeyler yaşıyan var mı?2-3gündür böyle

günaydın canııım hoşgeldiiin opuyorumnanaktan ya bana zaten bu amniyosentezden sonra bu tarz şeyler oluyor canım ama kızın hareket ediyorsa korkma düşünsene karnımız büyüyor yaaa olucak tabi ki bişiler

hosgeldın tatlım ben gecelerı devmalı yasıyorum... hep kramplar... abzen cok acıyo aglıyorum:)

GÜNAYDIIIINopuyorumnanaktanhoşgeldiniiiizzz
shocoban sen de hoşgeldiiiinopuyorumnanaktan

hoşbulduk şekerimmm opuyorumnanaktan

valla benimde oluyo özellikle dün çok oldu oturamadım bile yatar pozisyondaydım kasık üstü karın altı gibim bebeğin olduğu bölgelerde kramp gibim böle bi garip dün çok yemek yedim ondna sonra oldu kaydirigubbakcemile3

anladım canım.Bis 2 kişiyiz evde birde akşam yemeğide yenmediği için makinaya dolduramıyorum çıkan 3 5 parça bulaşığı hadi bunu da yıkıyayım diyorum hadi bunu da derken baya vakit alıyor bulaşıklar.yoksa makinaya kooymaya kalksam dolmasını beklsem makinanın bu sefer koku yapıyor...sana geçmiş olsun canım arkanna yastık destek vs.koy

canım ya bizde 2 kişiyiz 4 günde falan çalışıyor zaten akıtıp koyuyorum ya pek koku olmuyor bide bilirsin belki ama bulaşık makinası için koku giderici var asıyosun içine mis gibi oluyor:)
sağol tatlım yaa koydum destek ama ağrıyor:KK43:

günaydın kızlar nasılsınız? ay bahar geldi pek mutluyum

günaydın canımmbayanssulusmile

X