2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar daha önceki sayfada bişey sormuştum ama sanırım atlandı
tekrardan sorim ben en iyisi sizlerin karnınızın altında çizgi çıktımı
bende çıktı daha erken değilmi acaba CADIARZU

yok canım erken değil... belli bir zamanı yokmuş zaten onun... merak etme :)

sagol datlısım esim gelsınde hemen ızleyelım beraber...:)

canım ben bu belgeseli izledim ve dedim ki yaaa ne kadar şanslıyım nekadar dedim ve hepimiz öyleyiz kızlar herkes bir kez daha şükretsin bebek için çırpınanlar dolu etrafta en yakın örneğim kızkardeşim 2 defa kaldı biri dış gebbelikti biri de düştü alllah bu mucizeyi isteyen herkese ama herkese versinn:Saruboceq:

benim doktorum geçen gittiğimde %95 kız demişti ama tam açmadığı için bidaki ay kesin söylerim demişti
bende eşime diyorum ya bidaki ay gittiğimizde erkek derse diye

canım ben bu belgeseli izledim ve dedim ki yaaa ne kadar şanslıyım nekadar dedim ve hepimiz öyleyiz kızlar herkes bir kez daha şükretsin bebek için çırpınanlar dolu etrafta en yakın örneğim kızkardeşim 2 defa kaldı biri dış gebbelikti biri de düştü alllah bu mucizeyi isteyen herkese ama herkese versinn:Saruboceq:

amin tatlım...gerçekten tam bir mucize yaşadıklarımız..benim teyzemde aynı durumda dünyanın parasını harcadılar hala da devam ediyorlar ama bir türlü olmuyor..Allah kimseye bu hasreti çektirmesin..

Selamlar kıslaaarr... Umarım Herkes iyidir....

Nettiniz kıslaaarrr bu bu isimler böylee... ben nereden bulup yiyeyim şimdi iş yerindeeeee mafoldumben mafoldumben.... aklımdan gitmişti ne güzel.... mafoldumben...
hoşgeldin şekercimmm opuyorumnanaktan

benımde 12 haftalıkknede 16 haftalıkkende kız demıstı tatlım senın yasadıklarını gorunce eşime ddım sımdı gıttıgımızde bıde sızınkı kız degıl oglan derse doktora naparsın dedım... gulerım dedı... ben ise dırek doverım herhalde:):)
dövme dövmee sağlıklı olsun annesi cinsiyeti ne olursa olsunn ama insan bi tuhaf oluyo bende o geçen 5 haftada oluşum diye diye seviyodum sonra kızışımmm olduu şimdi temkinliyim ama yavrum diye seviyom kaydirigubbakcemile3 ne olur ne olmaz yanii

kızlar çoğunuz bebişlerinizin cinsiyetini öğrenmişsiniz bebeğim 17 haftalık oldu hala göstermiyor kendini

olsun şekercim seninki demekki namısına düşkün olucak:))) bu gitmende öğrenirsin inşallah

tatlım bende olmadı daha olurmu bilmiyorum belkide erken daha

sağolun kızlar bende acaba daha erken değilmi bu çizgi için diyodum
benimside daha koyu falan değil ama belli oluyo biraz

Selamlar kıslaaarr... Umarım Herkes iyidir....

Nettiniz kıslaaarrr bu bu isimler böylee... ben nereden bulup yiyeyim şimdi iş yerindeeeee mafoldumben mafoldumben.... aklımdan gitmişti ne güzel.... mafoldumben...

Hoşgeldin özlemciiiiim ben detaylı usg tarihini biraz daha erteliycem sanırım 1 nisan perşembe gününe alıcam. benim doktorum önce bana gel ben yönlendirricem seni dedi sanki sevk verecekte.bana tam 1 ay sonra gel demişti ben pazartesi diye düşünüyordum ama 1 ay dolmuyor ben de tlf açıcam 2 gün daha erteliycem tarihi.
ayyy senin yarın heyecanlı mısın kuş????

canım ben bu belgeseli izledim ve dedim ki yaaa ne kadar şanslıyım nekadar dedim ve hepimiz öyleyiz kızlar herkes bir kez daha şükretsin bebek için çırpınanlar dolu etrafta en yakın örneğim kızkardeşim 2 defa kaldı biri dış gebbelikti biri de düştü alllah bu mucizeyi isteyen herkese ama herkese versinn:saruboceq:

amin tatlım...gerçekten tam bir mucize yaşadıklarımız..benim teyzemde aynı durumda dünyanın parasını harcadılar hala da devam ediyorlar ama bir türlü olmuyor..allah kimseye bu hasreti çektirmesin..

aminnnnnnnnnn

Aman meralcim boşver tatlım belli olsun bebişinin çizgisi o doğana kadar o çizgiye bak sev işte:)

Canım ben de inceliyorum bakıyorum da yok daha ben de öyle bişi

Hoşgeldin özlemciiiiim ben detaylı usg tarihini biraz daha erteliycem sanırım 1 nisan perşembe gününe alıcam. benim doktorum önce bana gel ben yönlendirricem seni dedi sanki sevk verecekte.bana tam 1 ay sonra gel demişti ben pazartesi diye düşünüyordum ama 1 ay dolmuyor ben de tlf açıcam 2 gün daha erteliycem tarihi.
ayyy senin yarın heyecanlı mısın kuş????

çoook hem de içim pır pır... hem korkuyorum hem seviniyorum onu net görücem diye... bişey çıkmasın ne olur :Saruboceq:

sen bilirsin tabi cnm.. drun ve sen nasıl uygun görürseniz...

dideemm dr sana cd yi sen demeden mi verdi yoksa sen bi kere söledin mi? :)

haklısın canım bazen bende dusunuyorum.. Rabbm ıstedıgım anda verdı hıc bekletmedı bır ay bıle beklemedım... cok sukur canım soyle dusununce ne buyuk bı mucıze gercekten ınsanoglu baslı basına bı mucıze... tekrar cok tesekkurler canım... Rabbım ısteyıp dıleyen herkeze hayırlı evlatlar nasıp etsın

ttatlım bence endişelenme sakın ben hep aldım heves ettim şimdi bi sürü şeyin sonucunu bekliyorum bebeğimlen ilgili yani acele mi ettim dedim şimdi artık hiçbişeye bakmıyorum sağlıklı olsunlarda alınır herşeysi eşine kızma bu yüzden

Canım biliyor musun aynı şeyi ben de yapıyorum hem de yapmıycam demiştim ilk başta kendime amniyosentez sonucuma kadar birsürü şey alıcam bebişime dedim ama elim gitmiyor alamıyorum bakalım sonuç yaklaştı nasılsa bir belli olsun da...

çoook hem de içim pır pır... hem korkuyorum hem seviniyorum onu net görücem diye... bişey çıkmasın ne olur :Saruboceq:

yarın gıdıyosun demı tatlısım sen... benımde normalde yarında bız haftaya cumartesıye erteledık... yarın cıkıp alısverıs yapcaz ıns.. ama meraktanda catlıyorum... ınsallah ıyılerdır bebişlerımız...

ayy ne güzel yaa..bende seninle heyecanlandım walla şimdi..benim nisan 20 de ayrıntılı usg. daha çook waar.inş. yarın bebişinin her bi şeyinin normal olduğunu görürsün dünyalar senin olur:)):hooray:

özlemcim yarın demek bebişini görceksin
korma annesi o çok iyi bak görceksin sende
bana daha çok var bebişimi görmeye ooo boshayallersmile

Canım biliyor musun aynı şeyi ben de yapıyorum hem de yapmıycam demiştim ilk başta kendime amniyosentez sonucuma kadar birsürü şey alıcam bebişime dedim ama elim gitmiyor alamıyorum bakalım sonuç yaklaştı nasılsa bir belli olsun da...

ne zaman alıyorsun canım sonucu?

İnşalah canım inşallah.Yarın çokk mutlu bi şekilde sonucunu yazacaksın buraya ben eminim.ya ben renkli fotoğrafta istiyoruuum vermez mi ki istesek acaba doktor renkli cd yi kesin verir heralde de hem de 3 dk imiş yaaa çok iyi bir de aklıma ne geldi didemcim dedi ya ölçümleri falan siyah olarak yapıyor yaa acaba bu renkli olunca yanıltıyor mu ki acaba da siyahta bakıyor doktorlar belki de en iyi siyah ekranda görülüyor herşeyi biz de renkli de renkli diyoruzzz.

X