2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar ne belgeseli bir national geographic de yayınlanmıştı tekrar mı veriyorlar tekrar izleyelim bizde

Ya kızlar ben bebişe bir şey almadan en azından bakmadan duramıyorum yarın da maskoya götürücem kocişiiiii. Bu arada bugün bizim nişanımızın 3. senesi ve sabah tartıştık sonra barıştık gerçi yarın götür yoksa barışmam dedim garibim tamam dediii

iyiyiz şekerim bebişlerde ellerinden öper teyzesiii opuyorumnanaktan

valla bende dondurma yiyip duuruyom eskidende severdim şimdide seviyom kaydirigubbakcemile3

hehe bende dondurmaya aş erıyorum canım bıde ama hergun yıyorum onu.. bende oyle cok seven bırı degıldım ama sımdı kesınlıkle 1 tane yıyorum bazen 2-3 oluyo:):)

ben başından beri sadece marul aş erdim bir de sürekli canım portakal çekiyor ama sağolsun eşim hamile bir kadın neye aş ererse hepsine aş erdi dondurma tatlı turşu karpuz yani aklınıza ne gelirse kaydirigubbakcemile3

al bendede o kadar. canım hep tatlı istiyor ama en çok dondormaa:bbo: seninki erkek miydi. bizim daha belli değil bakalım yarını bekliyoruz

:icecream::icecream:demek yalnız değilmişim benim bebeğim erkek sizlerinkidemi erkek afiyet alsun size dondurma gönderiyorum:icecream:

ya benim eşim hiç bi şey aldırmıyor sadece bakıp seviyor ne kadar güzel diyor almaya kalkınca dur daha çok erken demeye başlıyor

:icecream::icecream:demek yalnız değilmişim benim bebeğim erkek sizlerinkidemi erkek afiyet alsun size dondurma gönderiyorum:icecream:

ama canım oyle ıstıyokı ınsanın canı... bıde yok sımdı gec oldu almam degınce ıyıce kotu oluyosun... aglıyorum ozman gıdıp alıyo napalım:):)

valla canım benimki muallak 13. haftada erkek dendi ama 18 haftada son gitmemde kız dendi kız diye biliyorum son olarak kaydirigubbakcemile3 değişmesse bir dahaa kaydirigubbakcemile3

Selamlar kıslaaarr... Umarım Herkes iyidir....

Nettiniz kıslaaarrr bu bu isimler böylee... ben nereden bulup yiyeyim şimdi iş yerindeeeee mafoldumben mafoldumben.... aklımdan gitmişti ne güzel.... mafoldumben...

ya benim eşim hiç bi şey aldırmıyor sadece bakıp seviyor ne kadar güzel diyor almaya kalkınca dur daha çok erken demeye başlıyor

ttatlım bence endişelenme sakın ben hep aldım heves ettim şimdi bi sürü şeyin sonucunu bekliyorum bebeğimlen ilgili yani acele mi ettim dedim şimdi artık hiçbişeye bakmıyorum sağlıklı olsunlarda alınır herşeysi eşine kızma bu yüzden

valla canım benimki muallak 13. haftada erkek dendi ama 18 haftada son gitmemde kız dendi kız diye biliyorum son olarak kaydirigubbakcemile3 değişmesse bir dahaa kaydirigubbakcemile3

benımde 12 haftalıkknede 16 haftalıkkende kız demıstı tatlım senın yasadıklarını gorunce eşime ddım sımdı gıttıgımızde bıde sızınkı kız degıl oglan derse doktora naparsın dedım... gulerım dedı... ben ise dırek doverım herhalde:):)

kızlar çoğunuz bebişlerinizin cinsiyetini öğrenmişsiniz bebeğim 17 haftalık oldu hala göstermiyor kendini

kızlar daha önceki sayfada bişey sormuştum ama sanırım atlandı
tekrardan sorim ben en iyisi sizlerin karnınızın altında çizgi çıktımı
bende çıktı daha erken değilmi acaba CADIARZU

soho nerelerdesin gözümüz yollarda kaldı merak ettim dünda yoktun sanırım

buralardayım canım ama pek sık giremiyorum... şu sıralar pek bir kalabalık başım... sonra laf işitiyorum şaka ile karışık ama yine de dokunuyor... birazda çalışın Özlem Hanım gibi... bu sözleri duymak istemediğimden pek açamıyorum sayfayı...

sağol merak ettiğin için çok şükür iyiyiz bir sorunumuz yok :))

valla dikkat etmedim ama belli belirsiz gibi sanırım

tatlım bende henüz yok ööle bi çizgi ama bu haftalarda olması normalmiş..erken deil yani merak edilecek bişey yoktur bence takma kafana..

X