2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

]
hosbulduk tatlısım ... canım senın ısmın çisem mi çigdem mi?
çisem canım ama siz çiğdem diyin olur mu ya da defne amaaaan ne isterseniz onu diyin yavvvkaydirigubbakcemile3
yeşil erik... ekşi ekşi soyle... kucuk kucuk...:)

Canımmmm ben onu ayardır aş eriyorum birde ben ekşicilerdenim biliyorsun ama yakında çıkar merak etme 1 hafta 10 güne kalmazkaydirigubbakcemile5

]
çisem canım ama siz çiğdem diyin olur mu ya da defne amaaaan ne isterseniz onu diyin yavvvkaydirigubbakcemile3

Canımmmm ben onu ayardır aş eriyorum birde ben ekşicilerdenim biliyorsun ama yakında çıkar merak etme 1 hafta 10 güne kalmazkaydirigubbakcemile5

tamam çigdemcımmmm:) ınsallah cıksın artık kıs boyu yesıl erık dıye olmustum ama gecmıstı... bugun nerden geldıyse aklıma geldı takıldı ya... nası canım ıstıyo... bıde cok ısteyınce canım elım ayagım tıtrıyo benım...

Maşallah herkes burda bakıyorum .Bu arada bende dondurma aşeriyorum sanırım ay hergün yiyorum nerdeyse canım soğuk ve tatlı şey istiyor onuda sadece dondurmada buluyorum.Normalde çok seven biri değilim yazın arada bir aklıma gelirde ama şimdi 15 günden fazladır dondurma yiyorum habire...

dün akşam kendii doktoruma gttik ve aynı şeyleri o da söyledi ve aynı ilaçları vardi ben de dün akşam itibarıyla progesteron kullanmaya başladım inşallah hakkımızda hayırlı olur

kızlar karnın alt tarafında çizgi oluşan var mı
benim o çizgi çıktıda acaba erken değilmi yaaa CADIARZU

KUZUŞLARIM HEPİNİZE VE BEBİKLRİNİZE KOCAMAN KOCAMAN ÖPÜCÜKLER.Şeniz
AZ ÖNCE İŞE GELDİM, SAĞLIK OCAĞINA KAYIT İÇİN GİTMİŞTİM, AMA İLK DOZ AŞIYI YAPTILAR BİLE, DİĞER DOZ İÇİN Bİ AY SONRASINA ÇAĞIRDILAR CANLAR. kaydirigubbakcemile2 ÇOK KORKUYODUM AŞIDAN, ÇOK ACIDI DEVAM EDİYO SANDIM, İĞNEYİ ÇIAKRMIŞTI BİLE HEMŞİRE. :kedi: NEYSE BU DA ARADAN ÇIKTI NİHAYET. UMARIM HERKESTE HERŞEY YOLUNDADIR, GEÇMİŞİ OKUYAMADIM CANLAR.
a.s.

i710779_39.jpg

günaydın kızlarrr
hoşgeldiniz
nasılsınız bebişler nasılll:emir_bebek:

iyiyiz şekerim bebişlerde ellerinden öper teyzesiii opuyorumnanaktan

Maşallah herkes burda bakıyorum .Bu arada bende dondurma aşeriyorum sanırım ay hergün yiyorum nerdeyse canım soğuk ve tatlı şey istiyor onuda sadece dondurmada buluyorum.Normalde çok seven biri değilim yazın arada bir aklıma gelirde ama şimdi 15 günden fazladır dondurma yiyorum habire...

valla bende dondurma yiyip duuruyom eskidende severdim şimdide seviyom kaydirigubbakcemile3

hehe bende dondurmaya aş erıyorum canım bıde ama hergun yıyorum onu.. bende oyle cok seven bırı degıldım ama sımdı kesınlıkle 1 tane yıyorum bazen 2-3 oluyo:):)

ben başından beri sadece marul aş erdim bir de sürekli canım portakal çekiyor ama sağolsun eşim hamile bir kadın neye aş ererse hepsine aş erdi dondurma tatlı turşu karpuz yani aklınıza ne gelirse kaydirigubbakcemile3

al bendede o kadar. canım hep tatlı istiyor ama en çok dondormaa:bbo: seninki erkek miydi. bizim daha belli değil bakalım yarını bekliyoruz

neee birileri erikmi dedimafoldumben ben yaklaşık 2 aydır erik aşeriyorum...ama warya bööle bişey olamass..siyah erik aldık olmadı, erik turşusu aldık olmadı illa yeşil kütür kütür ekşi erik olacak...gece riyalarımda görüyorum artık...hiçbiyerde bulamadık ...çağla çıktıktan 15 gün sonra falan çıkıyoo zaten...hala beklemedeyim:eek:

dün akşam kendii doktoruma gttik ve aynı şeyleri o da söyledi ve aynı ilaçları vardi ben de dün akşam itibarıyla progesteron kullanmaya başladım inşallah hakkımızda hayırlı olur

cnm geçmiş olsun bende ilk zamanlar kanamam olduğunda kullanmıştım onu
daha sonrasında bıraktırdı korkma cnm bişey olmaz sen içini ferah tut yeter opuyorumnanaktan

YeŞıl erık ben baŞından berı aŞerıyorum ama cok pahalı ya ıstanbul hal de var 300 mılyon kılosu gerek yok bıraz daha bekleyebılıırım

X