2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın güsel anneleeerrr...bugün cuma bebişimde bende çook mutluyuzz...hepinize huzurlu keyifli bir gün dilerim meleklerinizle...

günaydııınnnnn mutlu bir gün geçirelim inş.:ecrin_bebek:

Günaydın güzel anneler şöyle geçmişe bir göz attım bazı annelerimiz üzgün gördüm 3 test 2li testlerle ilgili ama bence hiç canınızı sıkmayın herşeyin iyi olacağına inanın şahsen ben o testlerin hiçbirini yaptırmadım yaptırılmasınıda önermiyorum boşuna sterse giriyorsunuz ve allahın izniyle o riskli dediklerin bebeklerin hepside sağlıklı bence ben sırf bu sıkıntıları yaşamamak için yaptırmadım.Ayrıca riskli diyeli 5 aylık bebeği nasıl aldıracaksınızki boşuna o stersi yaşıyorsunuz.Şimdi bence testleri riskli çıkanlar hiç düşünmeyin o test yokmuş gibi düşünün yada başka bir hastanede testi tekrarlatın bir arkadaşım testi başka hastanede tekrarlattı sorun olmadığını öğrendi..SĞLIKLI GÜNLER DİLİYORUM HEPİNİZE....

günaydın kızlarrrrrrr nasılızz bakalımmm kaydirigubbakcemile2

GÜNAYDINLAAAAAAR KK NIN ENNNN GÜZZZEEEELLL ANNNELEERRİİİİİİİİalkisalkisalkis
HAYIRLI CUMALAARopuyorumnanaktan
MUTLU BİR GÜN GEÇİRMENİZİ DİLİYORUMMopuyorumnanaktan

hepinize günaydın canlarrr
bis iyiyiz bebişimle çok şükür bi sıkıntımız yok
bugün biraz bel ağrım var inşallah geçer
sizler nasılsınız neler yapıyosunuzzz

hepinize günaydın canlarrr
bis iyiyiz bebişimle çok şükür bi sıkıntımız yok
bugün biraz bel ağrım var inşallah geçer
sizler nasılsınız neler yapıyosunuzzz

günaydın canıııım çok şükür ben iyiyim bugün.bel ağrısı
zaman zaman ben de de oluyor özellikle bulaşık yıkarken mutfakta ayakta
durduğum zamanlarda oluyor.

herkese günaydınlarrrr
güzel bir gün geçirmek dileğiyle
akşam da ne kadar çok kaynatmışsınız hee
bizde bebişimle şimdi kahvaltımızı yapıcaz

tatlım çok haklısın bana kalsa bende yaptırmazdım ama doktorum 3lüyü yaptırmam için ısrar edince dayanamadım.bu kadar ısrara yaptırmasaydım bu kezde aklımda bir şüphe kalacaktı...annelerimiz zamanında ne iyimiş ya ne 2li ne 3lü...ama biyerde bakarsan bunlarda şart..neyi beklediğini bilmen açısından...elleri ayakları düzgün,sağlıklı olsunlarda biz strese girelim napalım...

Canım belki haklısın ama bilsen napıcaksın eğer ben aldırırım doğurmam diyorsan herşeyi bilmekte haklısın ki bu teknolojiyle bu testlerle bile yanılma payı çok ben şahsen %90 bebeğin down sendromlu denilip sapasağlam çocuk doğruanlar gördüm o allah sığında ben kabulüm dedi stersini üzüntüsünü çekerek doğurdu bebeğini ve sağlıklı oldu o yüzden bu hamilelik dönemini stresle geçirmenin anlamı yok keşke tedavi imkanı olsa bu test sonuçlarının amenna bende sonuna kadar yaptırırım ama anne karnındaki bebeğe hiç birşey yapılamıyor sadece sana nasıl olduğunu söylüyor e ozaman neden sonunu görmeden bunca sterese üzüntüye girelim diye düşünüyorum ..Ben kontrollerimi düzenli yaptırıyorum her ay ama bu tür testleri yaptırmayı düşünmüyorum ...RABBİM ÜMMETİ MUHAMMEDİN BEBEĞİNİ KORUSUN İÇİNDEDE BİZİMKİLERİ KORUSUN...

herkese günaydınlarrrr
güzel bir gün geçirmek dileğiyle
akşam da ne kadar çok kaynatmışsınız hee
bizde bebişimle şimdi kahvaltımızı yapıcaz

Günaydın Meralciiim valla akşam benim kociş geç geldi.
ondan biras buralardaydım başta kimseler yoktu ben de eylül annelerine gittim bir selam yazdım kimseler almadı selamımı sonra gene buraya geldim eee bizi burası paklar demi ama

Canım belki haklısın ama bilsen napıcaksın eğer ben aldırırım doğurmam diyorsan herşeyi bilmekte haklısın ki bu teknolojiyle bu testlerle bile yanılma payı çok ben şahsen %90 bebeğin down sendromlu denilip sapasağlam çocuk doğruanlar gördüm o allah sığında ben kabulüm dedi stersini üzüntüsünü çekerek doğurdu bebeğini ve sağlıklı oldu o yüzden bu hamilelik dönemini stresle geçirmenin anlamı yok keşke tedavi imkanı olsa bu test sonuçlarının amenna bende sonuna kadar yaptırırım ama anne karnındaki bebeğe hiç birşey yapılamıyor sadece sana nasıl olduğunu söylüyor e ozaman neden sonunu görmeden bunca sterese üzüntüye girelim diye düşünüyorum ..Ben kontrollerimi düzenli yaptırıyorum her ay ama bu tür testleri yaptırmayı düşünmüyorum ...RABBİM ÜMMETİ MUHAMMEDİN BEBEĞİNİ KORUSUN İÇİNDEDE BİZİMKİLERİ KORUSUN...

Şekerciiiim testlere göre alıp almama işine karar vermiyorlar testler riskli çıkarsa amniyosentez yapıyorlar yani bebekten su alıyorlar ozaman 100 de 100 belli oluyor bebeğinin dovn sendromlu olup olmadığ ozzaman işte duruma göre hareket ediliyor.Yani şimdi testleri riskli çıkanlar amniyosentez yaptıracakları için üzülüyorlar aslında canımcım veya bunu araştırdıkları için insan kendini kötü hissediyor.

Allah hepimize sağlıklı evlatlar verir inşallah :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
iyi düşünelim iyi olsun yerimseniben

günaydın canıııım çok şükür ben iyiyim bugün.bel ağrısı
zaman zaman ben de de oluyor özellikle bulaşık yıkarken mutfakta ayakta
durduğum zamanlarda oluyor.

evet yaaa bulaşık mahvediyor ben pek elimde yıkamıyomda dün plastikler falan vardı bide fırın tepsisi ağrıdı şimdie devam ediyor:KK43:

cumamsjrh2.jpg

hepinize hayırlı cumalar ağustos anneleri

günaydınlar

ben geldim bebeğimin sağlıklı haberiyle birlikte

ilginiz için hepiinize teşekkür edrim

Şekerciiiim testlere göre alıp almama işine karar vermiyorlar testler riskli çıkarsa amniyosentez yapıyorlar yani bebekten su alıyorlar ozaman 100 de 100 belli oluyor bebeğinin dovn sendromlu olup olmadığ ozzaman işte duruma göre hareket ediliyor.Yani şimdi testleri riskli çıkanlar amniyosentez yaptıracakları için üzülüyorlar aslında canımcım veya bunu araştırdıkları için insan kendini kötü hissediyor.

Tamam canım anladım neyse inşallah bebişleri iyidir.Ya bende üzülüyorum bunları duyunca aslında int öyle herşeyide araştırıp kendimizde üzmemek gerek ben araştırmıyorum yani olumsuzlukları kendinize yakıştırmayın iyi düşünün iyi olsun bardağın dolu tarafına bakmaya çalışın diyorum ben...

evet yaaa bulaşık mahvediyor ben pek elimde yıkamıyomda dün plastikler falan vardı bide fırın tepsisi ağrıdı şimdie devam ediyor:KK43:

anladım canım.Bis 2 kişiyiz evde birde akşam yemeğide yenmediği için makinaya dolduramıyorum çıkan 3 5 parça bulaşığı hadi bunu da yıkıyayım diyorum hadi bunu da derken baya vakit alıyor bulaşıklar.yoksa makinaya kooymaya kalksam dolmasını beklsem makinanın bu sefer koku yapıyor...sana geçmiş olsun canım arkanna yastık destek vs.koy

QUOTE=laluz24z;12314721]Tamam canım anladım neyse inşallah bebişleri iyidir.Ya bende üzülüyorum bunları duyunca aslında int öyle herşeyide araştırıp kendimizde üzmemek gerek ben araştırmıyorum yani olumsuzlukları kendinize yakıştırmayın iyi düşünün iyi olsun bardağın dolu tarafına bakmaya çalışın diyorum ben...[/QUOTE]

doğru söylüyorsun canım bardağın dolu kısmı olayına ben de katılıyorum.Ve iyi şeyler olacak inanıyorum buna da herkes içinnn

X