2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Keşke buralarda hçbii yok en azından sizin orada tekira açldı hiçolmazsa.ben eşime dedim ben gideyim ist annemin yanına orada gideyim die izin vermio öle şey olur mu die.Anca hamilelik dergisine izin verdi.Annemde zamanında böyle kurs gibi birşeyler varmış çocuk yetiştirmek konusunda hep söyler göndermedi beni baban babanenle çok istemiştik sizi istediğim gibi hiç yetiştiremedim keşke gitseydim diye...

Doğru ya yetştirme konusunda karışmazsa(görümceminkini şımarık yaptı her istediini yapa yapa) alırım 2 renk gönlü olsun.Rüyamda ble gödüm bi gün yeni doğmuş bebeğme benden gizli gizli patates kızartmasıyla şekerli su veriodu :bbo: kafayı üşüttüm kafaya takmaktan kaydirigubbakcemile3

oyyy TEKİRA dedin de özledim TEKİRDAĞIMI be:KK43:(((

iyi geceler kızlar nasılsınız uzun süredir giremiyordum
Bebişlerimiz büyüyor göbüşlerde tabiii
Bende bugün acayip bi mide asidi sonucu boğaz yanması oldu inşallah doğuma kadar sürmez
Bide oğluşum kıpır kıpır onu hissetmek harika

Eşimle şimdi o belgeseli izledik her ayy canım bzimkide böyle dimi dediğimde tekmeledi ilk kez pıtlama değil tekme yedim ayy diye sıçradım beklemiyordum :) iyi geceler biz yatıyoruz...

hepinize günaydın hanımlar. bikaç gündür giremiyordum. kızlar artmış :))) detaylı ultrasonlar başlamış. ne güzel. hepinize bol tekmeli bir gün diliyorum :)))

günaydın güsel anneleeerrr...bugün cuma bebişimde bende çook mutluyuzz...hepinize huzurlu keyifli bir gün dilerim meleklerinizle...

Günaydın güzel anneler şöyle geçmişe bir göz attım bazı annelerimiz üzgün gördüm 3 test 2li testlerle ilgili ama bence hiç canınızı sıkmayın herşeyin iyi olacağına inanın şahsen ben o testlerin hiçbirini yaptırmadım yaptırılmasınıda önermiyorum boşuna sterse giriyorsunuz ve allahın izniyle o riskli dediklerin bebeklerin hepside sağlıklı bence ben sırf bu sıkıntıları yaşamamak için yaptırmadım.Ayrıca riskli diyeli 5 aylık bebeği nasıl aldıracaksınızki boşuna o stersi yaşıyorsunuz.Şimdi bence testleri riskli çıkanlar hiç düşünmeyin o test yokmuş gibi düşünün yada başka bir hastanede testi tekrarlatın bir arkadaşım testi başka hastanede tekrarlattı sorun olmadığını öğrendi..SĞLIKLI GÜNLER DİLİYORUM HEPİNİZE....

Günaydın güzel anneler şöyle geçmişe bir göz attım bazı annelerimiz üzgün gördüm 3 test 2li testlerle ilgili ama bence hiç canınızı sıkmayın herşeyin iyi olacağına inanın şahsen ben o testlerin hiçbirini yaptırmadım yaptırılmasınıda önermiyorum boşuna sterse giriyorsunuz ve allahın izniyle o riskli dediklerin bebeklerin hepside sağlıklı bence ben sırf bu sıkıntıları yaşamamak için yaptırmadım.Ayrıca riskli diyeli 5 aylık bebeği nasıl aldıracaksınızki boşuna o stersi yaşıyorsunuz.Şimdi bence testleri riskli çıkanlar hiç düşünmeyin o test yokmuş gibi düşünün yada başka bir hastanede testi tekrarlatın bir arkadaşım testi başka hastanede tekrarlattı sorun olmadığını öğrendi..SĞLIKLI GÜNLER DİLİYORUM HEPİNİZE....

tatlım çok haklısın bana kalsa bende yaptırmazdım ama doktorum 3lüyü yaptırmam için ısrar edince dayanamadım.bu kadar ısrara yaptırmasaydım bu kezde aklımda bir şüphe kalacaktı...annelerimiz zamanında ne iyimiş ya ne 2li ne 3lü...ama biyerde bakarsan bunlarda şart..neyi beklediğini bilmen açısından...elleri ayakları düzgün,sağlıklı olsunlarda biz strese girelim napalım...

GÜNAYDINLAAAAAAR KK NIN ENNNN GÜZZZEEEELLL ANNNELEERRİİİİİİİİalkisalkisalkis
HAYIRLI CUMALAARopuyorumnanaktan
MUTLU BİR GÜN GEÇİRMENİZİ DİLİYORUMMopuyorumnanaktan

hoşgeldin canım..bende senin gönderdiğin belgeseli izliyordum..çok güzel muhteşem bişey yaa..

günaydın canlaarrr
hepinize güzel ve huzurlu bir gün dilerimm

hayrlı cumalarrrrr canımm

yarın kontrolum var dua edin hayırlı haberlerle gelelimmm kuzumu göreyimm. bu gece rüyamda erkek olduğunu gördüm yine bakalm hayırlısı. 1 nisan doğum günümmm bakalımm kuzumm kendini göstererek hediyesini verecekmikaydirigubbakcemile3

X