2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Hoşgeldin canım bebişini Allah kucaına almayı nasip etsin inşallah...

sağol canım hoşbulduk inş hepimiz bebeklerimizi sağ salim kucağımıza alırız

Napiosunuz kislaaar :)) benim kocis mac izliyor ben de yattigim yerden yazmaya calisiyorum ama telden pek basarili olmuyor... :)

Ya ben telden giriyorum ama kullanıcı adu ve şifre giremiyorum izin vermiyor. Ama faceye giriyorum ona izin veriyor. neden acaba?

keske bizim buralardada olsa bende aylık dergı okumakla yetınıyorum
Keşke buralarda hçbii yok en azından sizin orada tekira açldı hiçolmazsa.ben eşime dedim ben gideyim ist annemin yanına orada gideyim die izin vermio öle şey olur mu die.Anca hamilelik dergisine izin verdi.Annemde zamanında böyle kurs gibi birşeyler varmış çocuk yetiştirmek konusunda hep söyler göndermedi beni baban babanenle çok istemiştik sizi istediğim gibi hiç yetiştiremedim keşke gitseydim diye...
hımmm anladım canım... demek kı cok heveslı tatlım... cok heycanlı bebiş olcak dıye... sende hem mavı al hem yesıl ıkısınıde gıydırın varsın gonlu olsun ozman:):)
Doğru ya yetştirme konusunda karışmazsa(görümceminkini şımarık yaptı her istediini yapa yapa) alırım 2 renk gönlü olsun.Rüyamda ble gödüm bi gün yeni doğmuş bebeğme benden gizli gizli patates kızartmasıyla şekerli su veriodu :bbo: kafayı üşüttüm kafaya takmaktan kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
Nasil olalim canim ben ayniyim valla cumartesi detayli ultrasonum var sabirsizlikla onu bekliyorum bunu da atlattim mi artik erken dogum olmasin bebegim diye dua etmeye baslicam :) dogurana kadar rahat yok :) simdilik tek skntm cumartesi yani :))

Yeni evin hayirli olsun canimgule gule oturun bebeginizi buyutun ins. Icinde...

Iyi olmana cok sevindim... Hala istirahatlerin devam ediyor mu yoksa artik herseyi yapabiliyor musun?

Doğru ya yetştirme konusunda karışmazsa(görümceminkini şımarık yaptı her istediini yapa yapa) alırım 2 renk gönlü olsun.Rüyamda ble gödüm bi gün yeni doğmuş bebeğme benden gizli gizli patates kızartmasıyla ekerl su veriodu :bbo: kafayı üşüttüm kafaya takmaktan kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 tatlısım cok guldum yaaa:):) ama ananler babneler cok sımartıyolar bu dogru:):)

ben edirneliyim eşim bandırmalı biz kendi kendimize takılıyoruz ama insan bazen istıo yanında gerci ozamanda bir suru problem renkten dolayıda su anneleride anlamıyorum bazen bırakında bebişlerimizi istediğimiz gibi giydırelım buyutelım yaaa

bende balıkesirliyim canım onun için sordum nerelisiniz diye ama kayınvalideleri anlamak bazan mümkün olmuyor allah hepimizn yardımcısı olsun

geçmiş olsun demetcim ev tasımak cok zor bende 2 ay önce tasındımbanada yardımettıler ama yınede yapamadan duramadım

saol tatlım. valla zor oldu evet ama ben taşıdılar yerleştirdiler hiç birşey yapmadım. ama artık iyi olduğum için yavaş yavaş kendi düzenimi oturtmaya çalışıyorum işte. allahım bebeklerimize ve bize sağlık versin inşallah...

Ya kızlar benim oğlum acıkınca hiç yerinde durmuyor ya... kıpır kıpır yerinde durmuyor. yemek yediğimde de bir daha sesi çıkmıyor. bir de göbeği olmuş ki sorma gitsin. doktor bile göbekli çıkacak dedi. allahım dopuştan obez olmasın allah korusun.ç bazen çok acıkıyorum ama hemen yemiyorum açlığa da alışsın diye sizce doğru bir hareket mi? yoksa sabah akşam yemem lazım. şu anda 64kg oldum.:eek:klava:

Merhaba kuzum. Valla ben iyiyim. Aslında doğurup gelecektim ama :KK66:
Evimi taşıdım. Bir kanama üstüne bir daha kanama oldu. Doktor 10 gün yatacaksın,tuvalete bile giderken 2 kere düşüneceksin dedi. Onun üzerine hemen evimi taşıdık. Annem alanyadan geldi. Kaynanamla yaptılar saolsunlar. Şimdi çok iyiyim. Herşey üstüste geldi valla çok uzak kaldık ya...

Sizler nasılsınız bakalım? Bebişler nasıl?:1hug:
Geçmiş olsun canım atlatmışsın artık yatıp dinlenirsin biraz bizler bomba gibiyiz bebişlerimizde öyleler...
Ya ben telden giriyorum ama kullanıcı adu ve şifre giremiyorum izin vermiyor. Ama faceye giriyorum ona izin veriyor. neden acaba?
Şu sitede onarım mı bakım mı ne olduysa ondan beri ilk defa bugün rahat girdim pc den olmasına rağmen,bütün siteler pat diye açılıyor bizim site geç cevap veriyor diye bir türlü giremiyordum siteden alakalı olabilir.

Nasil olalim canim ben ayniyim valla cumartesi detayli ultrasonum var sabirsizlikla onu bekliyorum bunu da atlattim mi artik erken dogum olmasin bebegim diye dua etmeye baslicam :) dogurana kadar rahat yok :) simdilik tek skntm cumartesi yani :))

Yeni evin hayirli olsun canimgule gule oturun bebeginizi buyutun ins. Icinde...

Iyi olmana cok sevindim... Hala istirahatlerin devam ediyor mu yoksa artik herseyi yapabiliyor musun?

İnşallah detaylı ultrasonun çok iyi geçer tatlım.
Benim de istirahatlerim bitti. Artık herşeyi yapabiliyorum ama çok yorulmadan dikkatli ve temkinli.:1hug:

Geçmiş olsun canım atlatmışsın artık yatıp dinlenirsin biraz bizler bomba gibiyiz bebişlerimizde öyleler...

Şu sitede onarım mı bakım mı ne olduysa ondan beri ilk defa bugün rahat girdim pc den olmasına rağmen,bütün siteler pat diye açılıyor bizim site geç cevap veriyor diye bir türlü giremiyordum siteden alakalı olabilir.

olabilir tatlım. ama herkesi takip ediyorum günlük. hepiniz iyi olun bebişler de iyi olsuun inşallahhhhhhh... amin:lepi:

Canim valla hic bilmiom bende zorla giriyorum su aletten Allahtan birkere sifre kullanici adi girdin mi birdaha bisey olana kadar kullanici adi sormuyor hatirliyor :)

Keşke buralarda hçbii yok en azından sizin orada tekira açldı hiçolmazsa.ben eşime dedim ben gideyim ist annemin yanına orada gideyim die izin vermio öle şey olur mu die.Anca hamilelik dergisine izin verdi.Annemde zamanında böyle kurs gibi birşeyler varmış çocuk yetiştirmek konusunda hep söyler göndermedi beni baban babanenle çok istemiştik sizi istediğim gibi hiç yetiştiremedim keşke gitseydim diye...

canım ben cerkezkoydeyım burası cok kucuk bıyer.........

Doğru ya yetştirme konusunda karışmazsa(görümceminkini şımarık yaptı her istediini yapa yapa) alırım 2 renk gönlü olsun.Rüyamda ble gödüm bi gün yeni doğmuş bebeğme benden gizli gizli patates kızartmasıyla şekerli su veriodu :bbo: kafayı üşüttüm kafaya takmaktan kaydirigubbakcemile3

canımmm kıyamammm takma kafana bak ilk koyarsın tepkını sende

Canim valla hic bilmiom bende zorla giriyorum su aletten Allahtan birkere sifre kullanici adi girdin mi birdaha bisey olana kadar kullanici adi sormuyor hatirliyor :)

bu sene erkek senesi dedim ama, maşallah bizde kızlar daha çok. oğluma gelini çabucak bulacağım demek ki :):asigim:

Seymacim ancak gorebildim yazdigini kusura bakma lutfen... Burdayim sekerim nerde olayim elimden geldikce takip etmeye calisiyorum burayi... Biraz ders calistim hemen bakiim dedim...

Birazdan cikicam... Yuzumu yikayayim kremlerimi suruneyiimm sonra cup yatak.. :)

Demetcim tekrar gecmis olsun dikkat et kendine yine...

Hepinizi opuyorum kislar...

Iyi geceler tatli ruyalar...

bu sene erkek senesi dedim ama, maşallah bizde kızlar daha çok. oğluma gelini çabucak bulacağım demek ki :):asigim:

aklinialirimsmile hehe aynen bende öle düşünüyorum kız annelerine sesleniyorum ben öle karışmam çok iyi bi kayınvalide olurum sempatiksalakcinni

Seymacim ancak gorebildim yazdigini kusura bakma lutfen... Burdayim sekerim nerde olayim elimden geldikce takip etmeye calisiyorum burayi... Biraz ders calistim hemen bakiim dedim...

Birazdan cikicam... Yuzumu yikayayim kremlerimi suruneyiimm sonra cup yatak.. :)

Demetcim tekrar gecmis olsun dikkat et kendine yine...

Hepinizi opuyorum kislar...

Iyi geceler tatli ruyalar...

:teytey: iyi geceler...

aklinialirimsmile hehe aynen bende öle düşünüyorum kız annelerine sesleniyorum ben öle karışmam çok iyi bi kayınvalide olurum sempatiksalakcinni

aynen aynen canım ben kayınvalide olmam annelik yaparım. oğluma bir sürü çeyiz yaparım. hiç karışmam. çocuklarına da bakarım...

nerdesiniz kız anneleri???

X