2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ben yemeğe gidiyorum canlarrr
öpüyorum sizi
görüşürüz birazdannn

günaydın pardon tünaydın kzılar anca yazmaya fırsatım odlu valla
telefonum hala çallışmıyor eşim dr.un telini bulmuş aradı beni
randevu aldım bugün 17:30 da meleğimi görücem inş
bakalım nasıl olmuş teyzeleri?yarında tahliler için gidicem anenm gelip zeynebe bakıcak belki bu akşamda bizde kalır
yarın hastaneye götürmeyeyim zeynebi biraz keyifsiz burnu akıyo hapşırıyo sürekli bakalım
bende banyoya girdim saçımı şampuanladım sular keisldi bekleidm biraz yok gelemdi çıktım su ısıttım yıkandım saçlarımı kuruttum bi baktım akıyo su sinir oldum valla
ama çamur gibi akıyo iyi yapmışım işimi halletmiş oldum
zeynep altına yapmıştı onu değieşeyim dedim maşallah bi yapmış tee belinden çıkmış bezde yer kalmamış hee
onu değiştim sabah da termosla oynamıştı ıslatmıştı kendini bugün 2.ye üst baş değişiyoz bakalım akşama daha çok var
ağrı kesici falan verdim uyuttum zeynebi şimdi evimi topladım bi tek mutfağım akldı onu da birazdan toplarım hemde mam yaparım kendiem acıktım
zeynebin kıyaeftlerini yıkadım elimde makinede çıkmıyo ya
azcık oturdum dinleneyim diye
sağ tarafım çok ağrıyo bi kaç gündür böbreklerim mi belim mi bilemedim inş belimdir böbreklerden çok çektim hastanede bile yattım taş vardı zeynepde sorun olmadı ama bunda da olmaz inş
bizden böyle işte
Hoşgeldin canım anam ne kadar çok işin var senin öyle yaaa 2.bebişi
yapmaktan korkuyorm valla yazdıklarını okudukça:)))
defnecim nasılsın cnm?senin sonucun ne zaman çıkacak aklıma geldin geçen gün görünce sorayım dedim
italyadan inş sorunsuz geçer cnm amniyosentezin?hayırlı ahberlerler gelin inş hepiniz

iyiyim arkadaşım nasıl oliym ağrılarm yok denecek kadar az artık
atlattım inşallah tehlikeyi sonucumda iyi gelsin başka birşey istemiyorum:Saruboceq:

tünaydın canım hoşgeldin
çok yorucu geçiyor senin günlerin:)
hadi bakalım görürsün meleğini hayırlısıyla inşallah
annende gelicekmiş rahat edersin :)
inşallah böbreklerin değildir canım akşam sorarsın doktorunadaa:emir_bebek:
bakalım bizler günde kaç posta değiştircez:) ay hep diyorum ya en korktuğum şey alt değiştirmek :) heh bu arada ben de kızım olcağını öğrendim canımcım:) onun temizliği daha hassasiyet ve özen gerektiriyor tabi erkek o kadar değil hani organlar açısından dimi canım sen daha iyi bilirsin :)
bende işteyim canım valla sabah geliyoz mesai bitsin diye dua ediyoz kızlarla
p tesi oluyor hafta sonu gelsin diyoruz :) bizde böle yani...
cnm kolay gelsin sanada alıştım ben böyle olmaya artık be yapalım mecburen
bakalım sorucam dr.uma inş değildir yoksa işim var valla
hayılrı olsun cnm ne güzel prensesin olacakmış
pembiş pembiş ciciler alırsın tokalar falanopuyorumnanaktan
cnm erkeklerde de kızlar da da çok zor değil aslında temilik erkekelrde pip ucunu iyi temizleyecksin
kızlarda da önden arkaya doğru temizledin mi bişeycik olmaz Allahın izniyle zeynep bi kere bile idrar yolu enfeksiyonu olamdı hiç şimdiye kadar sonrasını bilemem de
küçük bebeklerde çok olur aslında
kak bulaştırmazsan hassa bölgeye bişey olma zensişelenme o kadar aşılıyor insan alt temizlemeye de
yendem alırdı bizim yanımzda çocuklarının altını sonrada oturu yemek yerdi ay bi tiksinirdim şuna bak diye
inan mis gibi geliyo koksusu falankaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ama ben dikkat ediyorum kimsenin yanında almıyorum ben çekerimde millet çekmek zorunda değil
eskilerim bi sözü vardır bizde
kendi mokum ayva kokum derler aynen öyleymiş valla
cnm ya senin adın neydi bu arada unutuyorum ben hep aklımda tutamaıyorum artık önceden böyel değildim de sonraları naparsın işte
ben yemeğe gidiyorum canlarrr
öpüyorum sizi
görüşürüz birazdannn

afiyet olsun cnmzemuszemus

kızlar merhaba bizde geldik oğluşumla :)
hoşgeldin cnm
Hoşgeldin canım anam ne kadar çok işin var senin öyle yaaa 2.bebişi
yapmaktan korkuyorm valla yazdıklarını okudukça:)))

iyiyim arkadaşım nasıl oliym ağrılarm yok denecek kadar az artık
atlattım inşallah tehlikeyi sonucumda iyi gelsin başka birşey istemiyorum:Saruboceq:

yok kzı korkma yazmıcam bi dahakaydirigubbakcemile3
çocuk olunca iş bitmiyo cnm bide zeynep gibi hiç oturmayan uyumayan sürekli oyun ve kucak isteyen olursa ben gibi olunuyo şekil 1-akaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
cnm sevindim iyi olmana
inş hayırlı ahberleirn gelir cnm ben eminim gerçi bişey olamyacağına da
bekleyip görücezopuyorumnanaktan

canlar meraba
Sayfalar dolmuş yine maşallah. OKuyamadım ama herkes iyidir umarım.
Gözlerimi açamıorum bi ağırlık halsizlik var üzerimde :KK43: havada çok güzel görünüyo ışıl ışıl mis gibi :)

Özlemcim anaamm çiğdem haklı hee senin yazdıklarını okuyunca korkuyorum 2. çocuğa he ama bir de diyorum ki doğurduktan sonra kilo vermek kolay olur sanırım kıpır kıpır kıpıırr :)) Allah kolaylık versin sana...

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldinizz :))) Tünaydın hepinize...

burcum nivea da iyi ama ben neden bilmiyorum sebamedin bebekler için daha iyi olduğunu düşünüyorum...

hoşbulduk miğde yanması dışında bir problem yok canım. yarın bebişimi görmeye gidicem çok heycanlıyım.. :CüvCüv:
bende bugün gidicem heyecan bastı
hayırlı haberlerle gelrisin inş cnm
canlar meraba
Sayfalar dolmuş yine maşallah. OKuyamadım ama herkes iyidir umarım.
Gözlerimi açamıorum bi ağırlık halsizlik var üzerimde :KK43: havada çok güzel görünüyo ışıl ışıl mis gibi :)

merhaba hoşgeldin hava çok güel ama bi o kadarda soğuk güneşe aldanma bence

günaydın pardon tünaydın kzılar anca yazmaya fırsatım odlu valla
telefonum hala çallışmıyor eşim dr.un telini bulmuş aradı beni
randevu aldım bugün 17:30 da meleğimi görücem inş
bakalım nasıl olmuş teyzeleri?yarında tahliler için gidicem anenm gelip zeynebe bakıcak belki bu akşamda bizde kalır
yarın hastaneye götürmeyeyim zeynebi biraz keyifsiz burnu akıyo hapşırıyo sürekli bakalım
bende banyoya girdim saçımı şampuanladım sular keisldi bekleidm biraz yok gelemdi çıktım su ısıttım yıkandım saçlarımı kuruttum bi baktım akıyo su sinir oldum valla
ama çamur gibi akıyo iyi yapmışım işimi halletmiş oldum
zeynep altına yapmıştı onu değieşeyim dedim maşallah bi yapmış tee belinden çıkmış bezde yer kalmamış hee
onu değiştim sabah da termosla oynamıştı ıslatmıştı kendini bugün 2.ye üst baş değişiyoz bakalım akşama daha çok var
ağrı kesici falan verdim uyuttum zeynebi şimdi evimi topladım bi tek mutfağım akldı onu da birazdan toplarım hemde mam yaparım kendiem acıktım
zeynebin kıyaeftlerini yıkadım elimde makinede çıkmıyo ya
azcık oturdum dinleneyim diye
sağ tarafım çok ağrıyo bi kaç gündür böbreklerim mi belim mi bilemedim inş belimdir böbreklerden çok çektim hastanede bile yattım taş vardı zeynepde sorun olmadı ama bunda da olmaz inş
bizden böyle işte

Hoşgeldin canımmm...

Bu arada ben evlenirken epten zayıftım ya (epten yalnız:roflol:)
Nikah dairesine gidiyoruz sen evraklara bakmadan sen kaç yaşındasın ki diyorlar.
Kan vermeye gidiyorum nikah için hemşire diyor ya ne acelen var daha bu yaşta evleniyorsun diyor:roflol:İş yerinde yaşımı bilmeyenler kızıyor daha bu yaşta evlenilir mi
diye:roflol:Sonra evlendim geldim buraya kayınvalidemle doktora gitttik muayene oluyor
kayınvalidem doktor diyor ki kızın mı yok gelinim diyince de adamın ağzı birkarış açık
ortaokuldan mı kaçırdınız bu kızı diyor Bir de imam nikahı kıyılacak adam yine küçük
gördü heralde kızım sen annenin babanın rızasıyla mı geldin kaçmadın demi diyor evet diyorum inanmıyor:roflol:düşünün yani sonra kilo aldımda daha bir rahatladım evlenilecek
biri oldum yane yoksa küçücük kızı almışlar diye kayınvalidemlere kızıp duracak millet:roflol:

:roflol: :roflol: :roflol: Ben de küçük gösteriyorum. 45 kiloydum evlendiğimde. K.validemin arkadaşlarıyla karşılaşmıştık bir gün; bana bakıp "ne kadar küçükmüş gelinin, 18 yaşında var mısın kızım sen?" demişlerdi :roflol: Oysa ben 25 yaşındaydım ve eşim benden yalnızca 1 yaş büyük. İri yarı bir de. Hani Avrupa yakasında ata demirerle evrim akın'n canlandırdığı karakter vardı ya, ata'yı 85 kiloya indir işte aynı öyle duruyoruz dışarıdan bakınca :roflol: . O yüzden seni çok iyi anlıyorum.

kısslar selam nasılsınız , bende dün akşam doktora gittim üçlü test sonuçlarım temiz çıktı , darısı herkesin başına olsun, hareket etmedi ama çok bağdaş kurmuş gibi oturuyordu gördüğümüzde oğluşum kıymetlim benim

Hoşgeldin canımmm...

:roflol: :roflol: :roflol: Ben de küçük gösteriyorum. 45 kiloydum evlendiğimde. K.validemin arkadaşlarıyla karşılaşmıştık bir gün; bana bakıp "ne kadar küçükmüş gelinin, 18 yaşında var mısın kızım sen?" demişlerdi :roflol: Oysa ben 25 yaşındaydım ve eşim benden yalnızca 1 yaş büyük. İri yarı bir de. Hani Avrupa yakasında ata demirerle evrim akın'n canlandırdığı karakter vardı ya, ata'yı 85 kiloya indir işte aynı öyle duruyoruz dışarıdan bakınca :roflol: . O yüzden seni çok iyi anlıyorum.

beni de aksine hep büyük sanırlar... 19 yaşımdayken 22 23 sün derlerdi şimdi 22 yim yaş 25 26 lara çıktı :)) eşimle aramda 9 yaş var kimse anlamaz aramızdaki yaş farkını :))) ama tabi eşim de pek yaşını göstermez birazda o yüzden sanırım :)))

X