2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Hoşgeldin canımmm...

:roflol: :roflol: :roflol: Ben de küçük gösteriyorum. 45 kiloydum evlendiğimde. K.validemin arkadaşlarıyla karşılaşmıştık bir gün; bana bakıp "ne kadar küçükmüş gelinin, 18 yaşında var mısın kızım sen?" demişlerdi :roflol: Oysa ben 25 yaşındaydım ve eşim benden yalnızca 1 yaş büyük. İri yarı bir de. Hani Avrupa yakasında ata demirerle evrim akın'n canlandırdığı karakter vardı ya, ata'yı 85 kiloya indir işte aynı öyle duruyoruz dışarıdan bakınca :roflol: . O yüzden seni çok iyi anlıyorum.

OLSUN AMA YA BENDE ÇOK SEVERİM MESELA O GÖRÜNTÜYÜ NEDENSE:sm_cool:

HEP ÖYLE OLSUN İSTEDİ ÖYLEDE OLDU EŞİM 1,90 BNE 1,63 MESELA ....BENDE EVLENDİĞİMDE 45 TİM.BU HAMİLELİKTE ALDIM KİLO YOKSA ALAMYA NİYETİM YOKTU

kısslar selam nasılsınız , bende dün akşam doktora gittim üçlü test sonuçlarım temiz çıktı , darısı herkesin başına olsun, hareket etmedi ama çok bağdaş kurmuş gibi oturuyordu gördüğümüzde oğluşum kıymetlim benim

çok sevindim canım... :))) Allah sonuna kadar böyle devam etmesini nasip etsin..

Hoşgeldin canımmm...

:roflol: :roflol: :roflol: Ben de küçük gösteriyorum. 45 kiloydum evlendiğimde. K.validemin arkadaşlarıyla karşılaşmıştık bir gün; bana bakıp "ne kadar küçükmüş gelinin, 18 yaşında var mısın kızım sen?" demişlerdi :roflol: Oysa ben 25 yaşındaydım ve eşim benden yalnızca 1 yaş büyük. İri yarı bir de. Hani Avrupa yakasında ata demirerle evrim akın'n canlandırdığı karakter vardı ya, ata'yı 85 kiloya indir işte aynı öyle duruyoruz dışarıdan bakınca :roflol: . O yüzden seni çok iyi anlıyorum.

Hakikaten komik bir durum.Ama ya benim eşim de
öyle küçük gösteriyor.Düğün salonundayız resmi nakiahımız kıyılacak.
Masaya oturduk birbirimizdem küçük gösteriyoruz.Bir de nikah memuru geldi anam
o da sanki 18 gibi şimdi seyrederken bakıp bakıp gülüyoruz eşim de biras değişti
şimdi ama çoluk çocuk nikah kıyar gibi olmuşuz:roflol:

Hoşgeldin canımmm...

]
hoşbulduk tatlım
bende bugün gidicem heyecan bastı
hayırlı haberlerle gelrisin inş cnm

inşallah hepimiz sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza alırız.
inş cnm inşş tüm temennimiz o,sağlıcakla kucağımıza alalım bebeişlerimizi başka bişey istemiyoruz valla
kısslar selam nasılsınız , bende dün akşam doktora gittim üçlü test sonuçlarım temiz çıktı , darısı herkesin başına olsun, hareket etmedi ama çok bağdaş kurmuş gibi oturuyordu gördüğümüzde oğluşum kıymetlim benim

as cnm hoşgeldin ne gzüel sonuçların yii çıkmış
demek oğluşunun keyif zamanıymış

zeynebim kalktı ben kaçar kzılar
pek keyfi yok illa yanında olayım istiyo onunla oturup oynayayım bend esonrada yemnek yerima cıktım valla
öpüyorum hepinzii annem erken gelirse uğarraım yine

hoşbulduk tatlım
inş cnm inşş tüm temennimiz o,sağlıcakla kucağımıza alalım bebeişlerimizi başka bişey istemiyoruz valla

as cnm hoşgeldin ne gzüel sonuçların yii çıkmış
demek oğluşunun keyif zamanıymış

EVET CANIM YA DOKTOR ELİYLE HAFİFÇE VURDU GÖBEĞİME BİRAZ İRKİLDİ AMA HAREKET YOK SONRA .

beni de aksine hep büyük sanırlar... 19 yaşımdayken 22 23 sün derlerdi şimdi 22 yim yaş 25 26 lara çıktı :)) eşimle aramda 9 yaş var kimse anlamaz aramızdaki yaş farkını :))) ama tabi eşim de pek yaşını göstermez birazda o yüzden sanırım :)))

Ben 22 oldum eşim 30 olacak ama kimse anlamaz aramızdaki yaş farkını :) eşimde çok zayıf değil ama kiloluda değil yapılı omuzları felan :) ama yüzü yaşını göstermio.

Hatta ilk tanıştığımızda annrm pelin kimseyi beğenmez hatta geçen gün biriyle tanışmış ama beğenmemiş omuzları dar dedi demiş eşime :) eşimde abla benm omuzlarımda fena değil ama dimi demiş :))
Hala güleriz konuştukça:)

pek keyfi yok illa yanında olayım istiyo onunla oturup oynayayım bend esonrada yemnek yerima cıktım valla

tamam şekerim kolay gelsin :)

ooooh ne güzel bir haberzemuszemus
beni de aksine hep büyük sanırlar... 19 yaşımdayken 22 23 sün derlerdi şimdi 22 yim yaş 25 26 lara çıktı :)) eşimle aramda 9 yaş var kimse anlamaz aramızdaki yaş farkını :))) ama tabi eşim de pek yaşını göstermez birazda o yüzden sanırım :)))

iyi çok farklı söylemiyorlarmış yine benim kızkardeşim
hep çok çok büyük gösterir.Yani ortaokuldan beri en az 5 yaş büyükmüş gibi
düşünür herkes daha 17 18 yaşında komşumuzla hastaneye gitti bebeğini götürdüer
Herkes bebk onun zannediyormuş düşün e ben de onun yanında hep kızkardeş olarak
kaldım herkes beni kardeş onu abla biliyor şimdi de kilolu(ama çok güzel) bana diyo ki sen
bence normalden çok fazla alıcaksın hamilelikte diyor canım diyorum daha almam gerekenleri bile alamadım sanmıyorum normalin üstünde alacağımı diyorum ama o takmış kafasına iddialaşıyor benle(Bu aralar biraz kilo almış ta ondan galiba:roflol:)

eşim gün sayıyor şu kadar gün kaldı oğluşumun gelmesine diye. çok güzel bir duygu Allah isteyen herkese nasip etsin...

Ben zaten ufak tefek biriyim. Ciddi ciddi Evrim Akın kadarım; sadece 160cm boyum. Eşim de yapılı 185cm, kemikler de iri. Benden önceki kızlar 180 boylarda olmuş, beni nasıl beğendi anlamadım. Kedi gibiyim o kızların yanında, belki kedilerden hoşlanıyordur kaydirigubbakcemile3 (not: kediler asla nankör hayvanlar değildir, sadece karakterleri vardır. İstemediği bir şeyi kendisine yapılmasına asla izin vermez).

OLSUN AMA YA BENDE ÇOK SEVERİM MESELA O GÖRÜNTÜYÜ NEDENSE:sm_cool:

HEP ÖYLE OLSUN İSTEDİ ÖYLEDE OLDU EŞİM 1,90 BNE 1,63 MESELA ....BENDE EVLENDİĞİMDE 45 TİM.BU HAMİLELİKTE ALDIM KİLO YOKSA ALAMYA NİYETİM YOKTU

Ben 50 kiloya çıktım, yüzüm aynı, biraz göğüslerim büyüdü, bir de karnım şişti. Biraz daha kilo alsam diye düşünüyorum bazen. Bebeğim minicik kalacak gibi geliyor.

eşim gün sayıyor şu kadar gün kaldı oğluşumun gelmesine diye. çok güzel bir duygu Allah isteyen herkese nasip etsin...

canım 100 den aşağı bir insek biz de başlicaz artık gün saymaya :)) gerçekten çok güzel bir duygu yaaa opuyorumnanaktan

Ben zaten ufak tefek biriyim. Ciddi ciddi Evrim Akın kadarım; sadece 160cm boyum. Eşim de yapılı 185cm, kemikler de iri. Benden önceki kızlar 180 boylarda olmuş, beni nasıl beğendi anlamadım. Kedi gibiyim o kızların yanında, belki kedilerden hoşlanıyordur kaydirigubbakcemile3 (not: kediler asla nankör hayvanlar değildir, sadece karakterleri vardır. İstemediği bir şeyi kendisine yapılmasına asla izin vermez).

Ben 50 kiloya çıktım, yüzüm aynı, biraz göğüslerim büyüdü, bir de karnım şişti. Biraz daha kilo alsam diye düşünüyorum bazen. Bebeğim minicik kalacak gibi geliyor.

Ben de bende düşün yani eşim kaçkere ölçüyor boyumu ben hep kendimi
daha uzun zannederdim 160 cm zor çıkıyorum.E birde kilom 43 idi düşünün
artık ne kadar zayıfmışım allahım giydiğim hiçbirşeyi yakıştıramazdım kendime
hep ufak tefek minyon tipli tabirini kullanırlardı beni tarif ederken hep derdim acaba benim kadar kilo almak isteyen varmıdır ya derdim.Ama evlendim 10 ayda 13 kilo aldım.Gün geçtikçe nasıl seviniyrodum kilo alıyorum diye düşünebiliyor musunuz ne ilginçççç:)))

[ı]ben zaten ufak tefek biriyim. Ciddi ciddi evrim akın kadarım; sadece 160cm boyum. Eşim de yapılı 185cm, kemikler de iri. Benden önceki kızlar 180 boylarda olmuş, beni nasıl beğendi anlamadım. Kedi gibiyim o kızların yanında, belki kedilerden hoşlanıyordur kaydirigubbakcemile3 (not: Kediler asla nankör hayvanlar değildir, sadece karakterleri vardır. Istemediği bir şeyi kendisine yapılmasına asla izin vermez).[/ı]

[ı]
ben 50 kiloya çıktım, yüzüm aynı, biraz göğüslerim büyüdü, bir de karnım şişti. Biraz daha kilo alsam diye düşünüyorum bazen. Bebeğim minicik kalacak gibi geliyor.
[/ı]

haatım senle aynı gebeliğimiz ne güzel ya...aaaa şaşırdım valla...neyse
senin kilonla onun büyümesinin bir bağlantısı yoktu bu aaya kadar...bu aydan sonra özellikle son 2 ay çok önemli yediklerin o zzaman bebeğe kilo olraka dönüyor...onun dışında günlük alman gerekn vitamini proteinini alıcaksın o kadar...ben geçen ay bir bu ay 2,5 kilo falan aldım...doktorumada söylemiştim bebek beslenmicek diye oda demiştiki annesi o şuanda senin bünyendekilerle besleniyor demişti...korkma geri kalmaz dedi ve gerçektende haftayala uyumlu gidiyorduk şimdiye kadar hatta ilk aylar 3+4 gün öndeydi.c.tesi gidicem kontrole nasıl sabırsızlanıyorum bilemezsin ya acaba kaç kilo oldu boyu ne kadar çok merak ediyorum.geçen ay 48 dim bu ay 50,5 51 falan oldum...

kızlar merhaba bizde geldik oğluşumla :)

merhaba canım hoşgeldin nasılsın:)))

cnm kolay gelsin sanada alıştım ben böyle olmaya artık be yapalım mecburen
bakalım sorucam dr.uma inş değildir yoksa işim var valla
hayılrı olsun cnm ne güzel prensesin olacakmış
pembiş pembiş ciciler alırsın tokalar falanopuyorumnanaktan
cnm erkeklerde de kızlar da da çok zor değil aslında temilik erkekelrde pip ucunu iyi temizleyecksin
kızlarda da önden arkaya doğru temizledin mi bişeycik olmaz Allahın izniyle zeynep bi kere bile idrar yolu enfeksiyonu olamdı hiç şimdiye kadar sonrasını bilemem de
küçük bebeklerde çok olur aslında
kak bulaştırmazsan hassa bölgeye bişey olma zensişelenme o kadar aşılıyor insan alt temizlemeye de
yendem alırdı bizim yanımzda çocuklarının altını sonrada oturu yemek yerdi ay bi tiksinirdim şuna bak diye
inan mis gibi geliyo koksusu falankaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ama ben dikkat ediyorum kimsenin yanında almıyorum ben çekerimde millet çekmek zorunda değil
eskilerim bi sözü vardır bizde
kendi mokum ayva kokum derler aynen öyleymiş valla
cnm ya senin adın neydi bu arada unutuyorum ben hep aklımda tutamaıyorum artık önceden böyel değildim de sonraları naparsın işte

afiyet olsun cnmzemuszemus

tamam canımcım tavsiyelerine uyucam alt değiştirme konusunda:))
adımda burcu tatlım unutkanlık normal:)) bende de var hat safhada:))

tünaydın kızlar nasılsın?ben mamaya gıdıyorum sonra gorusurus :KK66:

selam canım hoşgeldin afiyet olsunnn

canlar meraba
Sayfalar dolmuş yine maşallah. OKuyamadım ama herkes iyidir umarım.
Gözlerimi açamıorum bi ağırlık halsizlik var üzerimde :KK43: havada çok güzel görünüyo ışıl ışıl mis gibi :)

merhaba canım hoşgeldinn
bahar yorgunluğudur canım sendekide bende öleyim bi kalkıyorum kemiklerim ağrıyor
hep yatasım var hiç kalkmak istemiyorum

Özlemcim anaamm çiğdem haklı hee senin yazdıklarını okuyunca korkuyorum 2. çocuğa he ama bir de diyorum ki doğurduktan sonra kilo vermek kolay olur sanırım kıpır kıpır kıpıırr :)) Allah kolaylık versin sana...

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldinizz :))) Tünaydın hepinize...

burcum nivea da iyi ama ben neden bilmiyorum sebamedin bebekler için daha iyi olduğunu düşünüyorum...

tamam canım o zaman bizde bakalım bir hangisi içimize sinerse artıkın:)))

merhaba canım hoşgeldin
sonuçlar iyiymiş maşallah

Hakikaten komik bir durum.Ama ya benim eşim de
öyle küçük gösteriyor.Düğün salonundayız resmi nakiahımız kıyılacak.
Masaya oturduk birbirimizdem küçük gösteriyoruz.Bir de nikah memuru geldi anam
o da sanki 18 gibi şimdi seyrederken bakıp bakıp gülüyoruz eşim de biras değişti
şimdi ama çoluk çocuk nikah kıyar gibi olmuşuz:roflol:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

görüşürüz canım kolay gelsinnnŞeniz

Kısalr ben h,ıÇ kılo almamaıŞım hamılelıĞım esnasında , doktor bu gÜzel bır haber dedı. Kılolu baŞladıĞım ıÇın hamıleleıĞıe dıkkatettım , dÜĞÜnden sonra aldım kıslar kıloları

canım 100 den aşağı bir insek biz de başlicaz artık gün saymaya :)) gerçekten çok güzel bir duygu yaaa opuyorumnanaktan

İnşallah canım o günleride sayıcaz. bak daha dün 8 hafta diyorduk şimddi bebişlerimiz 20 haftalık oldu. çok güzellllllllllllll............:CüvCüv:

Ben de bende düşün yani eşim kaçkere ölçüyor boyumu ben hep kendimi
daha uzun zannederdim 160 cm zor çıkıyorum.E birde kilom 43 idi düşünün
artık ne kadar zayıfmışım allahım giydiğim hiçbirşeyi yakıştıramazdım kendime
hep ufak tefek minyon tipli tabirini kullanırlardı beni tarif ederken hep derdim acaba benim kadar kilo almak isteyen varmıdır ya derdim.Ama evlendim 10 ayda 13 kilo aldım.Gün geçtikçe nasıl seviniyrodum kilo alıyorum diye düşünebiliyor musunuz ne ilginçççç:)))

EVLENİPTE TEK KİLO ALMAYAN BENDİM GALİBA YA...delikafadulden

YANİ HİÇ ÖYLE BİR GAYRETİMDE OLMADI AMA AMADIMDA HERKES EVLEN ALIRISN DİYORDU BANA AMA ALMADIM AYNI KALDIM..45 KİLOYDUM BEN İLK AYDAN KİLO ALMIŞ ŞEKİLDE GİTTİM DOKTORA 47 OLMUŞTUM HAMİLE KALDIĞIM AY...SONRA BULANTILAR FALAN VERİDM YİNE SONRA TEKRARA ALDIM AMA ADAM AKILLI BİR BU AY ALDIM YENİ 50,5-51 KG FALAN OLDUM..

BURCU ve ŞEYMA beni eklemişsisiniz face den teşekkürler (ben kimseyi eklemiyorum belki eklemek istemeyenler olabilir diye)kabul ettim ve direeekkkk fotolarınıza baktım anam 2 nizde çok güzelsiniz maşallah.Şeyma canım gerçekten yaşından büyük gösteriyor muşsun ama benim gözümde aynen böyle canlanmıştın yani birde çok güzelsin canım:)))))

X