2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

EVLENİPTE TEK KİLO ALMAYAN BENDİM GALİBA YA...delikafadulden

YANİ HİÇ ÖYLE BİR GAYRETİMDE OLMADI AMA AMADIMDA HERKES EVLEN ALIRISN DİYORDU BANA AMA ALMADIM AYNI KALDIM..45 KİLOYDUM BEN İLK AYDAN KİLO ALMIŞ ŞEKİLDE GİTTİM DOKTORA 47 OLMUŞTUM HAMİLE KALDIĞIM AY...SONRA BULANTILAR FALAN VERİDM YİNE SONRA TEKRARA ALDIM AMA ADAM AKILLI BİR BU AY ALDIM YENİ 50,5-51 KG FALAN OLDUM..

Ben evlendikten sonra çalışmadım hep evdeydim yani rahatım yerindeydi:))))
Bir de bir yemek yiyordum almak istiyorum ya kilo yedikçe yiyordum bir de yemeklerin
ardından aburcubur çokkk yiyordum kafama koymuştum yani alıcaktım.sonra bir baktım ki yavaştan yavaştan gidiyorum şükürler olsun çok memnununm halimden tekrar o kiloya dönmek istemiyorum yani:)))))

Ne güzel işte daha öyle çok çok almazsın bence hamileliğinin sonuna kadar.
Ben de hamileliğimde verdiğim kiloları yeni yeni toparlıyorum...

BURCU ve ŞEYMA beni eklemişsisiniz face den teşekkürler (ben kimseyi eklemiyorum belki eklemek istemeyenler olabilir diye)kabul ettim ve direeekkkk fotolarınıza baktım anam 2 nizde çok güzelsiniz maşallah.Şeyma canım gerçekten yaşından büyük gösteriyor muşsun ama benim gözümde aynen böyle canlanmıştın yani birde çok güzelsin canım:)))))

BEnde baktm şimdi foto eklenmiş ama bn yorum yapamıorm sacede bakabiliorm :KK43: üzüldm :KK43:

İnşallah canım o günleride sayıcaz. bak daha dün 8 hafta diyorduk şimddi bebişlerimiz 20 haftalık oldu. çok güzellllllllllllll............:CüvCüv:

ayy evet yaa maşallah maşallah diyelim canım... Allah sonunu da görmeyi nasip etsin :))) :CüvCüv: opuyorumnanaktan

Kısalr ben h,İÇ kİlo almamaıŞım hamİlelİĞİm esnasında , doktor bu gÜzel bİr haber dedİ. Kİlolu baŞladıĞım İÇİn hamİleleİĞİe dİkkatettİm , dÜĞÜnden sonra aldım kıslar kİloları

bende almadım canım hatta 5 kg verdim ama doktor herşey güzel dedi
demekki sağlıklı kilon buymuş dedi
aynen bende ilk evlenmez 3 ayda çılgın gibi kg aldım herkes ilk zamanlar hamile sanıyodu benikaydirigubbakcemile3

BURCU ve ŞEYMA beni eklemişsisiniz face den teşekkürler (ben kimseyi eklemiyorum belki eklemek istemeyenler olabilir diye)kabul ettim ve direeekkkk fotolarınıza baktım anam 2 nizde çok güzelsiniz maşallah.Şeyma canım gerçekten yaşından büyük gösteriyor muşsun ama benim gözümde aynen böyle canlanmıştın yani birde çok güzelsin canım:)))))

rica ederiz şekerim:))
ayrıcada çok teşekkür ederimm iltifatına:kedi:

BEnde baktm şimdi foto eklenmiş ama bn yorum yapamıorm sacede bakabiliorm :KK43: üzüldm :KK43:

niye canım arkadaş olarakta ekledim seni:)

Özlem ya sen gelmicen mi face deki gruba SENSİZZZ OLMAAASSSS:gitme:

canoo benim face im gok kiiiii :KK43: olsada iş yerinde yasaklı eve girince de zaten biliyorsunuz hal kalmıyor pc başına oturmaya... kocişte karşı tabi biraz bu olaylara... daha evlenirken anlaşmıştık... pek bir ihtimal de yok sanırsam ama gelebilmem için :)))

Ben de bende düşün yani eşim kaçkere ölçüyor boyumu ben hep kendimi
daha uzun zannederdim 160 cm zor çıkıyorum.E birde kilom 43 idi düşünün
artık ne kadar zayıfmışım allahım giydiğim hiçbirşeyi yakıştıramazdım kendime
hep ufak tefek minyon tipli tabirini kullanırlardı beni tarif ederken hep derdim acaba benim kadar kilo almak isteyen varmıdır ya derdim.Ama evlendim 10 ayda 13 kilo aldım.Gün geçtikçe nasıl seviniyrodum kilo alıyorum diye düşünebiliyor musunuz ne ilginçççç:)))

kaydirigubbakcemile3 benim de kot bedenim 26'ydı. Haliyle 26 beden bulunmuyordu, 27 de popişimden düşüyordu mafoldumben . 34 beden bulmak için İstanbul'u karış karış gezmez zorundaydım. Şimdi benim kavun, karpuz oldu iyi mi? :kedi:

haatım senle aynı gebeliğimiz ne güzel ya...aaaa şaşırdım valla...neyse
senin kilonla onun büyümesinin bir bağlantısı yoktu bu aaya kadar...bu aydan sonra özellikle son 2 ay çok önemli yediklerin o zzaman bebeğe kilo olraka dönüyor...onun dışında günlük alman gerekn vitamini proteinini alıcaksın o kadar...ben geçen ay bir bu ay 2,5 kilo falan aldım...doktorumada söylemiştim bebek beslenmicek diye oda demiştiki annesi o şuanda senin bünyendekilerle besleniyor demişti...korkma geri kalmaz dedi ve gerçektende haftayala uyumlu gidiyorduk şimdiye kadar hatta ilk aylar 3+4 gün öndeydi.c.tesi gidicem kontrole nasıl sabırsızlanıyorum bilemezsin ya acaba kaç kilo oldu boyu ne kadar çok merak ediyorum.geçen ay 48 dim bu ay 50,5 51 falan oldum...

Belki aynı günde doğururuz belli mi olur?? 2'li ve 3'lü testte 1 hafta önden gidiyorduk. Şimdi yarın hastaneye gideceğim, muayene ve rapor için (malum uçağa binebilirim). Bebeğin maaşallahı var, yine annelik işte, hiçbir zaman tam beslendiğinden emin olamıyorum. Düşünsenize çocuğun ağzına sürekli birşeyler tıkıştıran annelerden olabilirim akannehir

Çiğdem sana özel msj attıııımm bi baksanaa (defne olan çiğdem) :)))

ben yemeğe gidiyorum canlarrr
öpüyorum sizi
görüşürüz birazdannn

Geldim yemekten bende, sana da afiyet olsun cancan. kaydirigubbakcemile5

kızlar merhaba bizde geldik oğluşumla :)

Hoşgeldik, bebikini de öpüyom. opuyorumnanaktan

ooo herkes bomba gibi maşallah:))))) oku oku bitmediii.

Eskisinden daha hızlı ilerliyo sayfalar, kaynaşma olayı güzel oldu valla
vereliniortak
tünaydın kızlar nasılsın?ben mamaya gıdıyorum sonra gorusurus :KK66:

Afiyet olsun, bebikine yarasın inş. :Saruboceq:

canlar meraba
Sayfalar dolmuş yine maşallah. OKuyamadım ama herkes iyidir umarım.
Gözlerimi açamıorum bi ağırlık halsizlik var üzerimde :KK43: havada çok güzel görünüyo ışıl ışıl mis gibi :)

Canım benim sağol, sende iyisindir inş. halsizlik normal, hepimizde oluyo opuyorumnanaktan

kısslar selam nasılsınız , bende dün akşam doktora gittim üçlü test sonuçlarım temiz çıktı , darısı herkesin başına olsun, hareket etmedi ama çok bağdaş kurmuş gibi oturuyordu gördüğümüzde oğluşum kıymetlim benim

Ayy cancan gözün aydın, insnaın hastaneden güzel haberlerle, gülerek çıkması çok güzel gerçekten. :CüvCüv:

eşim gün sayıyor şu kadar gün kaldı oğluşumun gelmesine diye. çok güzel bir duygu Allah isteyen herkese nasip etsin...

Süper bi duygu gerçekten ya, Allahım isteyen herkese nasip eder inş. :Saruboceq:

canoo benim face im gok kiiiii :KK43: olsada iş yerinde yasaklı eve girince de zaten biliyorsunuz hal kalmıyor pc başına oturmaya... kocişte karşı tabi biraz bu olaylara... daha evlenirken anlaşmıştık... pek bir ihtimal de yok sanırsam ama gelebilmem için :)))

Anladım canım.Ama öyle grupta çok çok vakit geçirecek değiliz yani ora sadece fotoğraf koyup altına yorum yazmalık yani vakit harcanacak biyer değil.Ama neyse sen adres te alamıyormussun zaten:)))
Ben facebook olmadan yapamam 240 tane arkadaşım var hepsi lise ünversiteden.
Eşim geçen dedi kim onlar bakalım oturup tek tek bana açıklayacaksın dedi ben de tmm dedim:)))) ama hepsi de samimi olduğum insanlar öyle çok çok herkeside eklemiyorum oraya.Ama işte erkekler böyle kızıyorlar hemen herşeye:KK43:(((
Ama facebook benim memleketimle olan tek iletişim ağım:KK43:((((Tekirdağdan bütün haberleri ben oradan alıyorm kociş yasaklarsa küserim ona:KK43:((((((

Kızlar ben çıkıyorum, yarın da doktora gideceğim, inşallah olumlu rapor verir de annemi ziyaret edebilirim. Kendinize ve bebişlerinize iyi bakın. Hepinizi öpüyorum.

Genç anne oluyosun işte ne güzel. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

evet genc anne olcam... kızım yarın buyuyunce yandan ablası gıbı durcam ne guelll:) ama annemle benı kardes zannedenlere sınır oluyodum o ayrı tabı:)

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 daha önce farketmedin mi canım benim hatta ben en küçüktüm sıramı sana vernişim falan dedim ya sana :)))

ya hatırlıyorum tatlım ama 119-120 hamıle kadın var dıyodum bu rekoru kesın bırı elımden almsıtır :KK43: ama ......

Benim kocam benden 5 ay küçük, çaktırmayın. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 benim 5 yaş avr... ama ben memnunum erkegın bıraz buyuk olmasından...

minik annem
öperim seniiŞeniz

o kadard mınık degılım ya ammaaaa:):) bende operım canım senı kocaman

anam ben 26 yım artıkın ama hiç te göstermiyom hesositososito
senin kocişle baya var ozaman aranda en az 5 yane demi bisimde
2 yaşçıkkk var aramızda ama ben hep derdim benim evleneceğim kişi
benden en az 2 yaş büyük olmalı derdim:)))))

gostememek en guzelı tatlısım.. bıde hamılelık mıyon tıplı kısılere daha cok yakısyo...bole daha tatlı oluyolar... ben hem boyum var hem kemıklı yapılıyım buyukk gosterıyorum o yuzden....:)

Bu arada ben evlenirken epten zayıftım ya (epten yalnız:roflol:)
Nikah dairesine gidiyoruz sen evraklara bakmadan sen kaç yaşındasın ki diyorlar.
Kan vermeye gidiyorum nikah için hemşire diyor ya ne acelen var daha bu yaşta evleniyorsun diyor:roflol:İş yerinde yaşımı bilmeyenler kızıyor daha bu yaşta evlenilir mi
diye:roflol:Sonra evlendim geldim buraya kayınvalidemle doktora gitttik muayene oluyor
kayınvalidem doktor diyor ki kızın mı yok gelinim diyince de adamın ağzı birkarış açık
ortaokuldan mı kaçırdınız bu kızı diyor Bir de imam nikahı kıyılacak adam yine küçük
gördü heralde kızım sen annenin babanın rızasıyla mı geldin kaçmadın demi diyor evet diyorum inanmıyor:roflol:düşünün yani sonra kilo aldımda daha bir rahatladım evlenilecek
biri oldum yane yoksa küçücük kızı almışlar diye kayınvalidemlere kızıp duracak millet:roflol:

:roflol::roflol: :roflol: :)heeee orta okuldan kacırdık deselrdı...Bende eşim askerdeyken acıle gıtmıstım kayınvalıdemle doktor apandısten supelnmıstı... bı yandan muayene edıyo yasımı soruyo falan... dedım 18 okuyomusun falan dıye sordu yok dedım evlıyım ben... Baktı baktı bukadar kucuk evlenırsen hasta olursun tabı dedı:) cok gulmustum doktora ya...kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

beni de aksine hep büyük sanırlar... 19 yaşımdayken 22 23 sün derlerdi şimdi 22 yim yaş 25 26 lara çıktı :)) eşimle aramda 9 yaş var kimse anlamaz aramızdaki yaş farkını :))) ama tabi eşim de pek yaşını göstermez birazda o yüzden sanırım :)))

benıde aynen şekerım... ya bana ılk gorucu geldıgınde 7. sınıftım:)) zaten bence anlasabılıyosan yaşın pek bı onemı yok ya... bıde ne olursa olsun kadın erkege gore dogumdu oydu buydu derken daha erken cöküyo... o yuzden bıraz yas farkı olması guzelll

zeynebim kalktı ben kaçar kzılar
pek keyfi yok illa yanında olayım istiyo onunla oturup oynayayım bend esonrada yemnek yerima cıktım valla
öpüyorum hepinzii annem erken gelirse uğarraım yine

gorusuruz tatlım gene gellll

Ben zaten ufak tefek biriyim. Ciddi ciddi Evrim Akın kadarım; sadece 160cm boyum. Eşim de yapılı 185cm, kemikler de iri. Benden önceki kızlar 180 boylarda olmuş, beni nasıl beğendi anlamadım. Kedi gibiyim o kızların yanında, belki kedilerden hoşlanıyordur kaydirigubbakcemile3 (not: kediler asla nankör hayvanlar değildir, sadece karakterleri vardır. İstemediği bir şeyi kendisine yapılmasına asla izin vermez).

anammmm gorunce adamı çarpmısın demek kı....:)

Ben 50 kiloya çıktım, yüzüm aynı, biraz göğüslerim büyüdü, bir de karnım şişti. Biraz daha kilo alsam diye düşünüyorum bazen. Bebeğim minicik kalacak gibi geliyor.

teşekkurler tatlım o senın guzellıgın... opuyorumnanaktan

tatlısım şeker arkadasım eşinle konus sadece bu grup ıcın ac olmazsa guzel olur... en guzel bebişler dogunca resımlerınıde burda paylasırız falan...opuyorumnanaktan

X