Vajinusmusu yenenler/yenmeye çalışanlar (egzersiz yapanlar)/yenip anne olanlar

canım öncelikle sakin olman gerekiyor çünkü o kadar çok yaşayan var ki bunu tahmin bile edemezsin. ben de başıma gelince sanki sadece ben yaşıyorum galiba bunu dedim ama bu siteyi keşfettikten sonra kafamda çok şey değişti.
zaten önemli olan beynimizi yönetebilmek... kendini rahatlat gevşe diye sürekli beynini telkin et beynini telkin ettikten sonra egzersizler başla önce kegel yap vajinismusla ilgili diğer başlıkta kegel egzersizlerini oku nefes egzersizlerini uygula ıkın bol bol bacaklarını açıp aynadan deliğini keşfet önce vajinanı tanı sonra da parmak veya aparat hanigisini daha rahat yaparsan tercih senin. ben aparatla yapabildim istersen önce kulak çöpüyle başla.ben bakkal mumuyla yaptım peçeteyle sardım streç filmle sabitleyip prezarvatife geçirdim bol bol jelleyip yaptım egzersizleri. zamanla oraya bişey girebildiğini görünce daha da rahatladım hep ıkınıp nefes aldım bolca vee verirken ittirdim. ittirirken önce vajinana yerleştirip popona doğru itiyosun.haydi kolay gelsin. egzersizleri sakın aksatma bu çok öenmli disiplinli ol.

onu bu mesajdan sonra gördüm....sıkıntılarda oluncaaa farkedemedim bileeee...teşekkür ederim hemen başlıcamm((zorr çok zorr...

onu bu mesajdan sonra gördüm....sıkıntılarda oluncaaa farkedemedim bileeee...teşekkür ederim hemen başlıcamm((zorr çok zorr...

Sen Güçlüsün canımm. Zoorr değilll Çook kolayy böylee kötü düşünmee sakınnn Hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruzz. Korkmak yokkk ...

Teşekkür ederim bu bile insanı rahatlatıyoooo...destekkkk güç kuvvet oluyoo...aparatla başlıycam ve inş. ilerlemelerdede burdan paylaşıcamm..çok teşekkür ederim ilginize bilginizee....Allah razı olsun yolun başı ama olsun bu motivasyon bilee bi ilerleme benim için.....

Tabi ki Canımm yaz burdann detaylarıı yalnız değilsinn !! Elimden geldiğince yardımcı olurum sanaa .. Bu aarada bu konuda fazla arkadaş yok seni şu konuyaa çağarim. Gönderdiğim Linke Tıklaa Ordann detayları yaz. Ordaa Bir sürü Arkadaş sana yardımcı olaccak buna bende dahil. İştee link : http://www.kadinlarkulubu.com/jinek...e-vajinismusu-yenelim-12522.html#post26765731

arkadaşlar hepinize günaydın. evliliğimde beşinci aya girdim. ilişkimizi tamamına erdiremeyince internetten araştırma yaparken vajinismusu keşfettik, baktık ki durumuma birebir uyuyor. bu forumu keşfettim,üye olmadan okudum önce. üye olup yazabildiğimi fark edince aranıza katılmak istedim. doktorların sitelerinde egzersiz yapılması gerektiğini okuyunca ekstrem durumlardadır sanmıştım. sizi okuyunca benim de yapmam gerektiğini, çok normal bir durum olduğunu anladım :)) yalnız oraya yabancı bir cisim sokma fikri bana çok itici geldiği için eşimin parmakları ve p... çalıştık dün akşam. ön sevişmeyle ıslaklık sağladığımız için jel kullanmadık. bir de egzersiz sonuna doğru bende yanma oldu. bu normal mi? devam edeyim mi yani çalışmaya ?? açıkça yazmak zorunda kalmak da utandırıyormuş insanı (( reelde kimseye açamıyorum o yüzden açıkça konuşmak istedim ben de artık bu durumu atlatıp yardımcı olanlar kervanına katılmak istiyorum (

yanma herkesin karşılaştığı bir durum o zamanla geçiyor merak etme duyarsızlasacak orası sen egzersizleri yaparken sadece elidven kullan ve jel kullan ultrason jeli su bazlı egzersızı dedıgım hıjyenk kosullarda yap enfksıyn kaparsın mantar olursun ugrasırsına ra vermek zorunda kalırsın ben eldıvenım bıttıgınde ellerımı ıyıce sbaunla yıkıyordum tırnakalrımı kesıyorudm o sekılde dnıyordum bıseyde olmadı cok sukur...parmagı ıttrken nefes ver ıkınmak gıbı o zaman daha rahat ılerledıgını canının yanmadıgını goruceksın ve bacakalrını yana ne kadar acarsan kasların acılıyor ve acı olmuyor kasma

kızlar bugün doktora gittim 6 haftalık hamileyim. vajiliyim dedim doktora alttan baktı ve kızlık zarı zedelenmiş ama tam yırtılmamış dedi anestol verdi bakalım artık durum ne olacak..

hamileyken yenen var mı vajiyi?

Tebrikler Canım. Allah Analı babalı büyütür inş.. Var tabiki hamile kalıpta vajiyi yenenler. Sendee yenebilirsin. Bunu bebeğin için yapabilirsin

Öncelikle Buraya Girmeniz kesinliklee doğru değil. Burası Kadınlara özel bir forumm.

Tatlım merhaba,bende 4 aylık evliyim vajinusmusu yeneli 13 gün oldu bugün.. Olmadan öncesine kadar sanki dünya yıkılmış altında kalmışım gibi hissediyordum, ne kimseyle paylaşabildim nede kendimle barışabildim bu dönemde .. eşimde çok anlayışlıydı ama sonuçda 1 erkek ona haksızlık ettiğimi düşünüyordum.. Herzaman bu konu hakkında onunla çok net konuşup sarılıp omzunda ağlıyodum ve onun için o noktanın çokda önemli olmadığını anlatıyodu bana ama gel görki ben.. onu hayattaki en mutlu erkek yapmak vardırya kendimi yedim bitirdimm.. Neyse 2 ekim eşimin doğumgünüydü 2 ekim gecesi ona en büyük hediyeyi vermeyi planyarak Ankarada (isterseniz özelden kliniğin adı ve hoca ismini verebilirim..) bir kliniğe gittik beraber eşimle, burda okuduğm kadarıyla 4 5 milyarlardan falan bahsediyolarki ben VAJİYİ 2 seansda yendim 350- 350 700tl verdik sadece.. Seanslar kısa sürdü alttan sürekli bir şeyler giriyordu içime ama doktor hanımın bana verdiği psikoljik destek sayesinde bunu yapabildiğimi gördüm ve tatlı dili güler yüzü sayesinde bunun çok normal olası bir durum olduğunu 27 yaşına kadar onu korudun bişey olmasın diye kendini kastın ama şimdi artık onu sahibine vermen gerek.. aç bacaklarını koruma onu .. bu telkin hala o an gelir aklıma..

doktoruma diğer seansı 1 ekimde yapalım ki bu seansı bitirirsem zaten yenmiş olacağımı söylemişti hocam.. eşime doğumgünü gecesi hediye etmek istediğimi anlattım muhteşem bir otelden o gece yer ayırttırıcağımı ve balayı gecemiz kadar özel olmasını istediğimi anlattım ve planladığımız gibi seansda başarılı oldum ve yendim.. neyyyyse doğumgünü gecemiz otelimize gittik öğlenden gidip odayı bir güzel süslemiştim eşim fener holiganı sarı laci balonalr falann.... :^__^ o gece için kendimi hazırlamıştım fakat bir gün önceki seandan çk az acım kalmıştı ve kanamıştı.. o gecede olmadı neyazıkki..eşim zatenazda acısa dokunamam sana önce bi acısı geçsin diye beni rahatlattı,ama ona o gece hediye vermek istediğimi söyledimm.. sonra biz 2 gün sonra antalyaya gittik işimiz nedeniyle dolayısıyla bu işi oraya ötelemiştik.. kaldığımız gecelerde ilk günler hüsran neyse son döneceğimiz gece yani 7 ekim gecesi artık ben bu iş bugece bitecek dedim içimden çünkü ne tatilin tadı çıkıyo ne yemeğin bukadar zayıf olamazdım herkesin yaptığı birşeyde bukadar zayıf ve korkak olamazdım.. Bir BESMELE çektim ve herşey çok güzel gitti.. başardığımız an ağlıyordum sevinçden gözyaşalrımı öperek siliyordu eşim ve işte şimdi gerçekten EŞ olduk dedi.. çok güzeldi.. bu bir imtihan bence kızlar Rabbim sınıyor bizleri daha çokda erkeği nekadar sabırlı olduğunu eşiniziz böylece anlayabiliyosunuz helede benim gibi görücü usulü evlenip 1 buçuk yıldır tanıyosanız. tam güveninizi kazanıyosunuz.. Şimdilikde bakalım tabii bulutların üstüne daha taşınamadım ama zamanla oda olur diyorum ve şimdi inş. Bebek istiyoruz başka topiklerde bebek bekliyoruz darısı sizlere kızlar çok duada edin emi ?? Rabbim istemezse oturduğumuz yerden kalkamayız unutmayın o isterse ancak olur herşey.. Bayınız..

Canım Çok Güzel Yazmışsın. Vajiyi Yenmene Çok Sevindim. Allah Başka dert vermesin. İnş İstediğiniz Gibi Bebeğinizde Olurr. Allah Mutlu etsinnn

ben 5 aylık evliyim malesef bende aynı sorunu yaşıyorum.doktora gitmeye çekiniyorum.parmak egzersizide yapamıyorum.bir an önce kurtulmak istiyorum bu sorundan sinirlerim çok bozuldu artık hiç başaramıcam gibi geliyor.başaran arkadaşlar yardım lütfen..

Ben de KK sayesinde vajiyi yenenlerdenim.
Sen diger konuda (Vajinusmus nedir?) daha çok bilgi ala bilirsin ama bi şey söyliyeyim- doktora gitmekden çekinoyorsun, parmak egzersizi de yapamıyorsun- ama kurtulmak istiyorsun? Mümkün mü böyle şey? Bir an önce egzersize başlamalısın- ben pamuklu kulak çöpleri ile başlamışdım. Sonra parmak, sonra eş parmağı derken aparata geçmeden yenmişdim. Azimli olmak gerekir. Şimdi ismimi yenenler sırasında görmek beni ne kadar mutlu ediyor- anlatamam. Burada başaramamak söz konusu değil, yapmamak var.

canım ben de yedi yıllık evliyim ve daha yeni yendim. ben yaptıysam sen de yaparsın diyorum sakın korkma ve kesinlikle doktora git benim yaptığım yanlışları sen de yapma ben yıllarca hep içimde yaşadım hiç kimseye söyleyemedim şu anda çok pişmanım.en kısa sürede tedaviye başlamalısın. geçmiş olsun

arkadaşlar cok mutluyum sonunda ilişkiye girdim sizin sayenizde verdiğiniz taktiklerle oldu iyiki bu siteyi takip etmişim allah herkesin gönlüne göre versin

arkadaşlar cok mutluyum sonunda ilişkiye girdim sizin sayenizde verdiğiniz taktiklerle oldu iyiki bu siteyi takip etmişim allah herkesin gönlüne göre versin

Tebrik ederimm seni canımm. Allah Başkaa dert Vermesinn..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…