Vajinusmusu yenenler/yenmeye çalışanlar (egzersiz yapanlar)/yenip anne olanlar

kızlarrrrrrrrrrrrrr
inanamıyorum az önce çift çizgiyi gördüm hem de hemen anında şoktayımmmmmmmmmmmm

evet arkadaşlar bende süleyman eserdağ sayesinde vajinismusu yeneelerdenim:)))) sadece 3 günde acısız ağrısız bu illetten kurtuldum 17 eylülde gittim 19 eylülde 15 aydır ömrümü yiyen derdimden kurtuldum ...

kızlarrrrrrrrrrrrrr
inanamıyorum az önce çift çizgiyi gördüm hem de hemen anında şoktayımmmmmmmmmmmm

Ayyy Canım Çook Sevindim senin adınaa:KK16: Eminim Sen Şuan Havalarda Uçuyosundur.:KK55: Allah Hayırlısıyla Bebişini Kucağına Almayı Nasip etsin. Çook Çook Tebriklerr:KK16::KK16::KK49::KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

evet arkadaşlar bende süleyman eserdağ sayesinde vajinismusu yeneelerdenim:)))) sadece 3 günde acısız ağrısız bu illetten kurtuldum 17 eylülde gittim 19 eylülde 15 aydır ömrümü yiyen derdimden kurtuldum ...

Tatlım Senidee Çook Tebrik Ediyorum. Çok Sevindim. Allah başka sıkıntı vermesin. Halaylar sanaa gelsinnn..:KK16::KK16::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

harikasın egzersizler zorladımı sizi klinikte bile uzman varken zorlanıyosunuz

Şimdi Kliniği Bir yana bırakalım canım. Ben evimde yatak odamda aynamın karşısında yaptım egzersizlerimi. İlk yaptığım egzersizde tabi ki herkes gibi zorlandım.Ama Zamanla Alıştım. 1 parmak 2 parmak 3 parmağa kadar içime alabildim. Ondan sonrada Eşim Parmaklarını sokmuştu. Öylede Egzersiz yapıyoduk. Ve EN Sonda Vajiyi Yenmiştimm.. :KK16::KK16:

Şimdi Kliniği Bir yana bırakalım canım. Ben evimde yatak odamda aynamın karşısında yaptım egzersizlerimi. İlk yaptığım egzersizde tabi ki herkes gibi zorlandım.Ama Zamanla Alıştım. 1 parmak 2 parmak 3 parmağa kadar içime alabildim. Ondan sonrada Eşim Parmaklarını sokmuştu. Öylede Egzersiz yapıyoduk. Ve EN Sonda Vajiyi Yenmiştimm.. :KK16::KK16:

iyi bir örneksin doktorsuz bu işi başarmışsın bendeki o şişlik beni vajinusmus yaptı sanırım yoksa korkmuyordum nezamanki o şişliği farkettim ilişkiden kaçar oldum Darısı bizim başımıza inşallah...

iyi bir örneksin doktorsuz bu işi başarmışsın bendeki o şişlik beni vajinusmus yaptı sanırım yoksa korkmuyordum nezamanki o şişliği farkettim ilişkiden kaçar oldum Darısı bizim başımıza inşallah...

İnşallah Canım. Darısı Bütün Vajililerin Başınaaa :KK16::KK16:

arkadaslar bende 5ay vajinismusu yasadım yasadıklarm sızınknden farksız deıldı ama sımdı 7 aylıık hamileym bebegımı beklıyoruz sakın wazgecmeyın kesınlıkle ılıskıden hıcbır acı duymuyorsunuz yok ole bısey bız sadece kafamızda buyutuyoruz boyle yazanlara ben sen yendın tabı konusuyosun rahat rahat derdım ıcımden ama yasayınca görceksınz egzersızı hergun yapın sonuda mutlu son gercekten oluyor allha herkesın sifasını wersın hepınızın yuzunu guldurur ıns

Bende 20 günlük evliyim jinekologa gittim ilişkiye giremiyorum diye alttan baktı jel verdi birde kas gevşetici ama gene tık yok olmuyor eger gene yapamazsanız psikiyatra gidersiniz dedi ama gitmedim resmen psikolojim altüst oldu eşim zorlamıyor ama sonucta bende artık olsun istiyorum vajinismusmuyum acaba cünkü bacaklarımı tam acamıyorum sol bacagım kasılıyo ve sevişmede sorun yok ıslanmadada tam p.... gelceği zaman eşimi itiyorum nolur diye yalvarıyorum yeni yenii p.... ucuna değiyor ama içine sokamıyor acıyor sanki orası cok dar acılmayacak gibi resmen yırtılcak gibi.banada yardımcı olun ne olur. bir egzersizkler varmıs nasıl oluyomus banada tarif edermisniz ??

Bende 20 günlük evliyim jinekologa gittim ilişkiye giremiyorum diye alttan baktı jel verdi birde kas gevşetici ama gene tık yok olmuyor eger gene yapamazsanız psikiyatra gidersiniz dedi ama gitmedim resmen psikolojim altüst oldu eşim zorlamıyor ama sonucta bende artık olsun istiyorum vajinismusmuyum acaba cünkü bacaklarımı tam acamıyorum sol bacagım kasılıyo ve sevişmede sorun yok ıslanmadada tam p.... gelceği zaman eşimi itiyorum nolur diye yalvarıyorum yeni yenii p.... ucuna değiyor ama içine sokamıyor acıyor sanki orası cok dar acılmayacak gibi resmen yırtılcak gibi.banada yardımcı olun ne olur. bir egzersizkler varmıs nasıl oluyomus banada tarif edermisniz ??

evet bır drdan yardım al n ekdara ertelersen o kdr zorlasıyr daha basındasn kolay çözüm bulursn cnm

Merhabaa canım. Merak etmee orası yırtılmaz çünkü orası o kadar esnek ki aklın şaşar. Bu Şekilde Düşünmen gayet normal. Sende İlişkiden korkuyosun. Amaa inan aslında korkuluccak Hiç Bişey Yok. Hiç Acı Filan Yok.. Egzersizi sormuşsun nasıl oluyo diye. Sana Biraz Anlatim. Şimdi Parmak egzersizi ve Aparatlarla Egzersiz Var. Kişi Kendini hangisinde daha rahat hissediyosa o egzersizi yapıyo. Aynanın Karşısına Geç . Bacaklarınıı Sonunaa kadar ayır vee vajini ellerinle aç açtıktan sonraa Bolcaa Ikınnnn çünkü ıkındığındaa deliği görüceksin. Deliği gördükten sonra işaret parmağına biraz krem sür kaysın diye. Sürdükten sonra yavaşça parmağına deliğe doğru sokmaya başla. Zaten İçerisi Çok Kaygan olduğundan parmağın kayıp gidicekk. Ve sen oraya parmağının girdiğini gördüğündee bu seni çok mutlu edicek. Ve böyle böyle motive olacaksın. Sakın Ben Yapamam demee yapamam dersenn işte o zaman kaybetmiş olursun. Yapıcaksın. Burdaki arkadaşların bir çoğu senin gibi Bu derdi çekiyolar. Ve hepside egzersiz yapıyo. Egzersiz yaparak vajinismusu yenen o kadar çok arkadaşımız varki. Korkmaa kendine güven. Ve bu dediklerimi yap. Egzersizleri günde 2 -3 defa tekrarla. İşaret parmağına alıştıktan sonra orta parmağa geçicez çünkü. Cesaretlen ve bu işi bir an önce bitirmeye çalış. :KK16::KK16::KK16:

Arkadaşlar yardımm lütfenn...12 aylık evliyim ve hala birliktelik gerçekleşmedi...jinekologa gittim vajinismus dendii...psikoloğa gittim psikiyatri ye gönderdii ve burda güvenebileceğim bi dr bulamadım(eskişehir)..egzersizleri okudumm ve bende başlamak istiyorum..öncesinde veya sonrasında yapılacaklar ve aşamaları nelerdir deneyip başaran yada bilen herkesten yardım istiyorumm..ne durumda olduğumu söylemem gerek yok sanırım herkesle aynı durumdayım okuduğum kadarıyla....lütfen yardımmmmm!!!!!

X