Vajinusmusu yenenler/yenmeye çalışanlar (egzersiz yapanlar)/yenip anne olanlar

selam aranıza yeni katıldım 3 aylık evliyim..evliliğimin ilk zamanları vajinama dokunamazken şimdi parmak sokabiliyorum ve mum kalınlıgında allik fircamın arkasını sokuyorum:)))fakat daha kalın bi cisim sokmaya kalktıgımda kanamam oluyo ve canım çok yanıyor..eşimle birlikte olamadık daha ..bundan sonraki aşamam ne olmalı sizce lütfen yardım edin anne olmak istiyorum

kızlar okudum ve çok şaşıtdım bnde bu tr rahatsız oldum ama bu yazdıklarınızı ilk defa okuyorum doktora giitim ve bi fitille tedavi sonucu düzeldimm

http://www.kadinlarkulubu.com/jinek...eneyimlerimizle-vajinismusu-yenelim-8060.html
burdada yazılanları okudum ağzım açık kaldı ne diyim şimdi sorulacak bi sürü sorum var şimdi şükür böyle bi sorunum klmadı artık ve bebeğim bile var
şimdi izninizle sorularımı sorımm
1:cinsel organa bakmak günah değilmi kii bu nun la ilgili hadis i şerif var
2:ayy parmak orayı hepten kurutur ve enfeksşyona yol açmazmıı
3:bunlardan sonra illllaa gusul abdesti gerekirki siz ne yapıyorsunuz
4:kızlar bn kaynanm varken çok kasılmıstım o gittiikyen sonra rahatladım ve 1 paket kii düzelince 3,4 tanesini de kullanmak istemedimm fitille bütün sıkıntılarım geçtii
5:birde son olarak hiçbirsey o anın hazzını verip bunu yenmemi sağlayamaz kii tek hiçbişey yapmadımmm eşimin parmağına bile ihtiyac duymadan atlattık şükürr neden bu yollar ayy kafam çok karıstı ve tuhaf oldummşimdi
fitil ne işe yaradı onu anlamadım..senin sorunun neymişki?

Kızlar adete 1 hafta kala ice b.. Olsa hamile kalma ihtimalim nedir sizce kasikta bbatmam oluyor bazen

Merh
Merhaba yazinizi okudugumda bir umut dogdu icime bende yapabilir miyim diye. 1 yillik evliyim eşimin ilk denemesinde vajinanin yerini dahi bulamadi üçüncü denemede benimde el yardimimla bir miktar kan çıkışı oldu. Ama o günden sonra bir daha ilerleme olmadi yani hic birlikte olmadik. Istemsiz bir sekilde edimi itiyorum. Kendi kendime bunun sözünü verdim bir daha yapmayacagim ama yine de olmadi. Farkindayim esimde mutsuz. Ben cok çaresizim ve mutsuzum bu yüzden esim benden uzaklasir mi diye korkuyorum onu cok seviyorum ama kadinlik gorevimi yapamiyorum. Ne yapmam gerektigini bilmiyorum. Doktorada gitmedim deneriz bu defa olur diye düşündüm hep. Ben kendime inaniyorum bunu yenebilirim ancak ben vucudumu bile tanimiyorum ki esimi yonlendireyim. Esim nasil yaklasmali ve ilk giris nasil olmali ben mudehale etmeli miyim. Ben bu sorunu esimle birlikte cozmek istiyorum. Lutfen bana da tecrubelerinizle yardimci olun

Merhaba, ben de aynı senin durumundaydim, bak onemli olan penis bası girmesi, once sen esinin ustune otur ve hafifçe ıkın, p. Bası hafifçe icine girince yavas yavas tamamını almaya calis tabi kayganlastirici sur hem kendine hem esine, sonra eğer hepsini alamazsan icine, misyoner pozisyonuna gec, esinin p. Sen elin ile vajina deliğine koy hafiften ıkın delik açılsın, sonra esın yavas yavas ittirsn, sonra bası girince sanki bir duvara gelmis gbi ilerlemiyor gbi oluyor iste tam o arada kalçanı hafif kaldır ve ıkın esın de ittirsn aşağı dogru hoooop diye kayacak bir anda göreceksin cok kolay olacak o andan sonda bu muymus diyeceksin İnan bana cok kolay yeter ki guven kendine

kızlar okudum ve çok şaşıtdım bnde bu tr rahatsız oldum ama bu yazdıklarınızı ilk defa okuyorum doktora giitim ve bi fitille tedavi sonucu düzeldimm

http://www.kadinlarkulubu.com/jinek...eneyimlerimizle-vajinismusu-yenelim-8060.html
burdada yazılanları okudum ağzım açık kaldı ne diyim şimdi sorulacak bi sürü sorum var şimdi şükür böyle bi sorunum klmadı artık ve bebeğim bile var
şimdi izninizle sorularımı sorımm
1:cinsel organa bakmak günah değilmi kii bu nun la ilgili hadis i şerif var
2:ayy parmak orayı hepten kurutur ve enfeksşyona yol açmazmıı
3:bunlardan sonra illllaa gusul abdesti gerekirki siz ne yapıyorsunuz
4:kızlar bn kaynanm varken çok kasılmıstım o gittiikyen sonra rahatladım ve 1 paket kii düzelince 3,4 tanesini de kullanmak istemedimm fitille bütün sıkıntılarım geçtii
5:birde son olarak hiçbirsey o anın hazzını verip bunu yenmemi sağlayamaz kii tek hiçbişey yapmadımmm eşimin parmağına bile ihtiyac duymadan atlattık şükürr neden bu yollar ayy kafam çok karıstı ve tuhaf oldummşimdi
Bende vajinamusi yasan biri olarak fitili ilk defa duydum.Adi nedir acaba?

buyrun işte, sen kadınları böyle mal gibi yetiştirirsen, mastürbasyon bile yapmaktan utandırırsan, kendilerini mal gibi görmelerine sebep olur, saçmasapan heriflere "kocamdır" diye diye kul köle hale getirirsen, cinselliği öcü gibi, görev gibi gösterirsen; böyle binlerce, on binlerce sayfa vajinismus konuşulur. vallahi içim acıyor.

yahu ben hayatımda ilk kez, seks yapabilmek için emla kullanan kadınları okudum burada. seks yahu seks. kadın için, dünyanın en haz veren eylemi. bu dünyada kadının cinsellikten aldığı hazdan, kadın orgazmından daha güçlü bir haz yok. ve siz emla kullanıyorsunuz, neredeyse genel anesteziyle cinsellik yaşayacaksınız. ameliyat ya bu babasını satayım, haz eylemi değil sanki...
ve hala kendi çocuklarınızı aynı hastalıklı zihniyetle yetiştirmekten geri kalmıyorsunuz. vallahi billahi yazıktır.

B
yahu ben hayatımda ilk kez, seks yapabilmek için emla kullanan kadınları okudum burada. seks yahu seks. kadın için, dünyanın en haz veren eylemi. bu dünyada kadının cinsellikten aldığı hazdan, kadın orgazmından daha güçlü bir haz yok. ve siz emla kullanıyorsunuz, neredeyse genel anesteziyle cinsellik yaşayacaksınız. ameliyat ya bu babasını satayım, haz eylemi değil sanki...
ve hala kendi çocuklarınızı aynı hastalıklı zihniyetle yetiştirmekten geri kalmıyorsunuz. vallahi billahi yazıktır.

Biz burda vajinismusu yenmeleri icin moral verip tavsiye veriyoruz ve sizin yazdıklarınıza bak bu bir hastalık ve tedavisi olan bir sey kusura bakmayın ama burda hastalıklı zihniyete sahip olan sizsiniz. Basınıza gelmeden anlatamazsınız ve hic bir kadın istemez bunu yasamayı. Yardımcı olmayacaksanız yorum fa yapmayın. Sizin haddiniz degil burdaki kadınları eleştirmek, en Aydın diye görülen ülkelerde de bu hastalık var, ve dünyada kabul edilen bir rahatsızlık olmasına rağmen bunuda dinsellikle bagdastirmissinuz. Acilen tedavi olmanızı öneririm.

"Seks yahu seks", "dünyanın en haz veren eylemi"...

Ben de dahil bu kadar basite ve olağana indiregeyebilmek için zihinlerimizi ve bedenlerimizi eğitiyoruz işte. Hazzı, mahremiyeti, eşle aradaki bağı, tutkuyu..bunları hissetmek için..
Tamamen psikolojik bir durum.

Siz bir şizofreni hastasına, "şizofreni mi? Niye normal düşünemiyosun ki, ne kadar kolay halbuki" diyebilir misiniz?
Bu da ona benzer bir şey.

Bu sorunu yaşayan tüm kadınlar için zor bir süreç, ne yapalım?

Bu sorunu aşmak için bilinçsizce her yolun denenmesine karşıyım ama ben de. O konuda haklısınız. Bir uzman eşliğinde ve belirli egzersizlerle aşılabilecek bir sorun bu.

Merhaba 4 yillik evliyim kizlik zari operasyonu gecirdim. Parmak egzersizleri hipnoz nefes terapisi hepsini denedim ama bir sonuc alamadim sizlerden yardim bekliyorum.

Haklısınız. Bu topraklarda 500 yıl da geçse vajinismus binlerce sayfa konuşulacak maalesef. Ülkem kadınlarının üzerindeki lanet...

Mrh hanimlar iki senelik evliyim dun vajinismusu yendim. Bu sabah cok mutlu ve yeni evlenmis gibi bir hisle uyandim. Esimle son zamanlarda evliligimiz bu illet yuzundencok kotu gitmeye baslamisti, evliligim kurtuldu. Bugune ka
ka:KK71:dar burada mesaj yazmasamda sayfa sayfa her seyi okudum ve sayenizde lina daki hamiyet hanimla tanistim. Mukemmel bir insan her randevumu iple cekiyordum. Cok ilgili ve anlayislilardi. Hamiyet hanimdan allah razi olsun. Hic de korkulacak bir sey degilmis.

X