Vajinusmusu yenenler/yenmeye çalışanlar (egzersiz yapanlar)/yenip anne olanlar

Merhaba 1 aylık evliyim, korkularım evlenmeden 1 hafta önce başladı. Evlendiğimiz günün gecesi arttı ve eşimle birlikte olmayı denedik ama çok kötü acı hissettim ve yapamıyacağıma inandım eşimin anlayışıyla ertesi güne kalmasını istedim kabul etti fakat o günden sonraki her denememizde yapamıyorum o acıya o şeyin bana gireceğine inanmıyorum :) bende öyle bi yer yok diyorum o günden bügüne birlikte olamadık. Eşim ne kadar anlayışlı olduysa da artık aklımdan çıkmıyor. Yalnız kaldığımda sadece bu konuyu düşünüyorum tecrübeli arkadaşlardan yardım istiyorum. 27 yaşındayım daha bügüne kadar aynada kendime dahi bakmadım bu korkuyu yenmemde yardımcı olursanız sevinirim.

En azından bir kerede olsa bu tedirginliği korkuyu atlatmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum.

arkadaşlar ilk anda acı oluyor ama çok kısa süreli. sonrasında inanın bu mu diyorsunuz? günlerinizi heba etmeyin.

Kullanıyorum ama bazen derinde birde girdiğinde ağrı sızlama hissediyorum rahatsız oluyorum bu normal yani öyle mi? Korkmama gerek yok?

vajinusmusu yenenlere sesleniyorum. ilk ilişkilerinizde ağrı oldu mu? olduysa ne yaptınız ne kadar süre devam ett?
BU YAZIYI ÖZELLİKLE BÜYÜK HARFLERLE YAZMAK İSTEDİM LÜTFEN HERKES OKUSUN
BEN 3 YIILIK EVLİYİM GIDA MÜHENDİSİ AYRICA İKTİSAT MEZUNUYUM BNM BAŞIMA BU İLLETİN YAPIŞACAĞINI HİÇ DÜŞÜNMEMEMİŞTİM ASLINDA BÖYLE Bİ HASTALIK OLDUĞUNU BİLE BAŞIMA GELDİKTEN SONRA ÖĞRENDİM NELER YAŞADIĞIMI ANLATMAYA KALKSAM ÇOK UZUN OLDUĞU İÇİN OKUMAYACAKSINIZ DİREK KONUYA GİRİCEM BU YAZIYI OKUYUM BENİMSEYİM EMİNİM YAPICAKSINIZ
ta
m 3 yılın sonunda utana sıkıla kadın doğum doktoruna gitmeye karar verdim ha bu zaman diliminde hiç denemediğimi düşünmeyin çok denedik ama artık olmayacağına kanaat getirdim doktora gitmek istememim sebebi aslında bir bebek içindi. ve doktora gittim yanındaki asistanın çıkmasını istedim doktor hanım çıkarttı ve şunu söyledim utana utana 3 yıllık evliyim ama eşimle birlikte olamıyorum bebek istiyorum aşılama yada tüp bebek lütfen para önemli değil dedim ve ağlamaya başladım doktor kalktı ve bana sarıldı seni alttan bi muayene edebilir miyim dedi bişiy yapmıycam söz sadece dokunmadan bi görmek istiyorum dedi hayır falan dedim bana güven dokunmiycam dedi tamam dedim altımda ne varsa çıkardım ve çatala yattım gerçekten dokunmadı ve sonra şunu söyledi elimle bi açıp deliği görebilir miyim dedi hayır dedim güven bişiy yapmıycam dedi ok dedim onada baktı ve kalk dedi sen vajinimus falan değilsin dedi eğer vajinimus olsaydın bu çatala yatamazdın dedi eşini arayıp teli bana ver dedi ok dedim eşimle şunu konuştu eğer karını gerçekten seviyorsan canı acıyacak diye bırakma devam et dedi diğer türlü ona daha büyük bir acı veriyosun dedi eve geldim eşime yarın deneyelim dedim ok dedi hadi dedim annenlere gidelim kalkıp kaynanama gittik 1 ay önce diğer oğlunu evlendirmişti ve bana şunu söyledi ben babaanne oluyorum siz 3 yıllır bana torun veremediniz diğer gelinim verdi dedi başımdan aşağı kaynar su döküldü sonra eşimle kalkıp eve geldim hemen oturma odasına bir yorgan serdik belimin altına bi yastık koydum sonra bi bacağımı çekyata bi bacağımı sandalyeye kaldırdım öncesinde bi ön sevişme yaptık tabi oranın ıslanması önemli sonra elimle ben vajinanın dudaklarını kenara çektim derin derin nefes almaya başladım eşime hadi dediğimde milim milim ilerledi dur devam et diye komut verdim ama hep derin derin nefes alıp veriyodum aklımda hep şu vardı herkes yapıyor bende yapıcam 5 dk dayan sadece hatta 1 dk bitticek dedim sonra hayat daha güzel olucak dedim sonra penisinin başının girdiğini fark ettim tamam yeter dedim kalktım kan gelmeye başlamıştı ha öyle şarıl şarıl bi kan değil peçeye silince iz veren bi kan sonra sevinçten ağlamaya bşladım ertesi gün yumurtlama tersi yapttım iki çizgi çıktı yani hamile kalma günümdü o gün daha fazla gaza geldim ve yine aynı yöntemle eşimin içime girmesine izin verdim ha canım acımadımı 3 yılın içinde daha fazla acımıştı ve komik olan ne biliyomusunuz gerçekten bi adet sancısı kadar büyük bi acı değil sizi bayıltacak gibi bi acı değil sizi öldürmüyor yada kalıcı bi zarar vermiyor ve arkadaşlar 3 haftalık hamileyim allahım bu duyguyu sizede tatdırsın lütfen güçlü olun çok basit bişiy boşuna paralarınızı doktorlara akıtmayın anne olmak kolay değil böyle düşünün ve ilerdeki evladınız için bi adım attın bunu 13 yaşındaki çocuklar bile yapıyor artık lütfen umutsuz olmayın eminim hepiniz yapabilirsiniz

Merhaba yazinizi okudugumda bir umut dogdu icime bende yapabilir miyim diye. 1 yillik evliyim eşimin ilk denemesinde vajinanin yerini dahi bulamadi üçüncü denemede benimde el yardimimla bir miktar kan çıkışı oldu. Ama o günden sonra bir daha ilerleme olmadi yani hic birlikte olmadik. Istemsiz bir sekilde edimi itiyorum. Kendi kendime bunun sözünü verdim bir daha yapmayacagim ama yine de olmadi. Farkindayim esimde mutsuz. Ben cok çaresizim ve mutsuzum bu yüzden esim benden uzaklasir mi diye korkuyorum onu cok seviyorum ama kadinlik gorevimi yapamiyorum. Ne yapmam gerektigini bilmiyorum. Doktorada gitmedim deneriz bu defa olur diye düşündüm hep. Ben kendime inaniyorum bunu yenebilirim ancak ben vucudumu bile tanimiyorum ki esimi yonlendireyim. Esim nasil yaklasmali ve ilk giris nasil olmali ben mudehale etmeli miyim. Ben bu sorunu esimle birlikte cozmek istiyorum. Lutfen bana da tecrubelerinizle yardimci olun

kendinize inanın. olduğu zaman bumuymuş benim korkum, ben bunca zaman bunun içinmi üzülmüşüm diyeceksiniz. bende 6 ay birlikte olamadım. 3 ay psikiyatrsite gittim ve yendim netten bakın kegel egzersizi diye aratın. bir hafta onu uygulayın ama ilişki denemeyin! bir hf sonra kulak cubugunu bebe yağıyla yağlayın ve giriş yapmayı deneyin. hemen olmayacak belki ama inanın olacak. ben o kücücük kulak cubugu girince öyle sevinmiştim ki sevinçten ağlamıştım. onunla da 1 hf deneme yapın. sonrası için bnm dr um çeşitli aparatlar vermişti küçükten büyüge doğru hep onlarla çalıştım ve en sonunda yendim. isteyen olursa dr un adını yazarım özelden. aparat gönderiyor ayrıca kitabıda var. şuan 33 haftalık hamileyim. yenilmiycek bi sıkıntı değil herşey beyinde bitiyor.

Ne güzel bir mutluluk insallah bende sizin gibi yenip hamile kalabilirim. Bu kabustan bir an önce kurtulmak istiyorum

CANIM BENİM BENDE SENİN GİBİYDİM BAK NEYAPACAKSIN BİLİYOMUSUN TUHAF GELECEK AMA YAP BUNU EVDE EŞİNİNDE OLMADIĞI VAKİT ÇİKART ÇAMAŞIRINI KOY ÖNÜNE Bİ AYNA VE İNCELE KENDİNİ BENDE YAPTIM BUNU İDRAR DEĞİLİNİ GÖRECKSİN İĞNE UCU KADAR BİŞİY ONUN HEMEN ALTINDAKİ DELİK VAJİNANIN DELİĞİDİR O DELİĞE Bİ ELLE ELİN DEĞDİĞİ AN ZATEN KAPANMAYI FARKEDECEKSİN KENDİNİ KASTIĞINDA KAPANICAK KASMADIĞIN AN AÇILACAK SEN BİLE ŞAŞIRACAKSIN EĞER TAM ANLAMIYLA BİRLİKTE OLMADIYSAN MERCİMEK YADA KÜÇÜK Bİ NOHUT KADARDIR DELİĞİN AMA VUCUDUN EN ESNEK YERİDİR ORASI KORKMA KENDİNDEN 30 KAT BÜYÜYEN Bİ DELİK ORASI DÜŞÜNKİ ORDAN BİR BEBEK ÇIKIYOR ANLADIN MI BAK CANIM BUNU İLK YAPTIĞINDA SANA ÖNERMEK İSTEDİĞİM Bİ YER YATAĞINDA YAP YADA Bİ HALI ÜZERİNE YORGAN SER KADIN DOĞUM DOKTORLARINDAKİ ÇATALI YATAĞI BİLİYOSUNDUR AYAKLARINI AYNI O ŞEKİLDE YAPACAĞIN Bİ ORTAM HAZIRLA SANDALYE FALAN BELİNİN ALTINA Bİ YASTIK KOY BU EŞİN İÇİN ÖNMLİ VAJİNAN DAHA YKARDA KALICAK ÇÜNKÜ ONDAN SONRA VAJİNANIN YANAKLARINI ELİNLE KENARA DOĞRU ÇEK İNANAMAZSIN ÇOK FAYDASI VAR GEREKLİ ISLALIĞI SAĞLAYIN OLMAZSA Bİ KREM VAZELİN FALAN İKİNİZDE O BÖLGELERİNİZİ KREMLEYİM SONRA EŞİN O DELİĞİ GÖRDÜĞÜNDE AZICIK BASTIRMAYA BAŞLASIN AMA SEN KOMUT VER DUR DEVAM ET GİBİ VE LÜTFEN DERİN DERİM ÇOCUK DOĞARKEN YAPARLAR YA BURNUNDAN AL AĞZINDAN VER AMA ÇOK DERİN NEFES ÇOK RAHATLAYACAKSIN EĞER CANIN ÇOK ACIYACAK OLURSA EŞİN PENİSİNİN BAŞINI OYNASIN YUVARLAK YAPAR GİBİ DAHA RAHAT OLUYOR VE DEVAMI SANA KALMIŞ CANIM SAKIN BIRAKMA SAKINNNN O ANDAN SONRA SADECE 1 DAKİKA ŞUNU DÜŞÜN BU İŞİ HERKES YAPIYOOO BNDE YAPICAM BNDE Bİ SORUN YOK DE VE KENDİNİ RAHATLAT OK MI SAKIN BIRAKMA O AN KENDİNİ ŞARTLA ZATEN BUNU DÜŞÜNDÜĞÜNDE 1 DK GEÇMİŞ OLACAK VE BİTİCEKKK BU KADAR LÜTFEN CANIM YAP BUNU ONDAN SONRA İKİNCİ İLİŞKİNDE DE BUNU YAP SONRA ZATEN ARTIK YAPMANA GEREK YOK İSTEDİĞİN GİBİ İLİŞKİNE GİREBİLİRSİN OK

banada yardımcı olun lutfen artık bu konu yuzunden psıkoljım cok bozuldu ıntıhar falan dusunuyorum dusunun okadar

banada yardımcı olun lutfen artık bu konu yuzunden psıkoljım cok bozuldu ıntıhar falan dusunuyorum dusunun okadar
Cnm sabret sakinles ben de 9 ay cektim bunu ,4 aydir yeni yeni alistim ,9 aydir hic yapamicami hep boyle surecegini dusunuyordum surekli agliyordum depresyondaydim ,sadece pes etmemek gerekiyor ve inada bindireceksin ben bunu yenecegim diye soz ver ben bir ay mumla alistirma yaptm cok fayds oldu

Bende 4 aylık evliyim. 4 aydır hiç bir ilerleme kaydedemedim. Çok istiyorum artık kendimden nefret eder hala geldim birkaç egzersiz yapmaya başladım ama bu bana çok tiksindirici geliyor. Lütfen yardımcı olur musunuz?

bende aynı durumdaydım. ben 2 yada 3 ay sonra n. ben 1 yıllık evliyim. 5 ay olmadı. sonrasında yendim bunu. tabi bir süre yine cok canım yanıyordu. ama su anda cok rahatım.
Neden canimiz yaniyor suzce. Kayganlastrici mi yetersz oluyi acaba. Ben de yeni yendim rahat degilm henuz
bende aynı durumdaydım. ben 2 yada 3 ay sonra rahatlarsın. ben 1 yıllık evliyim. 5 ay olmadı. sonrasında yendim bunu. tabi bir süre yine cok canım yanıyordu. ama su anda cok rahatım.

İntihara değecek bir sorun değil bu. Bu sıkıntıyı atlatalı henüz 3 gün oldu. 1 yıllık evliyim. Bende çözemeyeceğim diye düşündüğüm çok zamanım oldu. Biraz egzersiz yap. Yada gerçekten çk kötü oluyorsan psikiyatriste gidebilirsin. Ben ilk jinekologa gittiğimde fiziksel sorunun yok sana bir dernek adı vericem orda psikiyatrist bulabilirsin demişti. İnternetten bakmıştım. derneğin adı CETAD (Cinsel Eğitim Tedavi ve Araştırma Derneği) buradan sana uygun olabilecek doktoru seç ve onunla görüş. Ben gitmeden çözdüm. Anestol ve kayganlaştırıcı kullandım. Herşeyin bir çözümü var. Umudun hep olsun.

Ben vajinusmus um ve ne yaptıysam üstesinden gelemedim ilişkim bitmek üzere lutfennn bana yardımcı olur musunuz her şeyin tükendiği andayim

Mrb lar fitil lemi yendiniz bizede, bilgi verir misiniz lutfen

Ben vajinusmus um ve ne yaptıysam üstesinden gelemedim ilişkim bitmek üzere lutfennn bana yardımcı olur musunuz her şeyin tükendiği andayim

canım vajinismus nedir diye başlayan forum sayfasını oku bi de vajinismusu nasıl yendik hikayelerini oku. ne öğrensen kâr. birine iyi gelen birine iyi gelmeyebiliyor. kararlı olmak ve kendi yöntemini bulmak lazım. parmak egzersizi yapılması tavsiye ediliyor genelde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…