Vajinusmusu yenenler/yenmeye çalışanlar (egzersiz yapanlar)/yenip anne olanlar

tatalım bıldırım gelınce bıldırımlerımız yanında 1 yazıoya onu tıkla acılan sayfadan en uste olan yazıyı mesela avesra omurumsenden vajınusmus sayfasından alıntıladıdı dıye bısey cıkcak orenk verıorum onu tıkla ozman acılcak sana yazılan yazı

bende öyleydim ilk geceden itibaren 6 ay hiç olmadı üstüne birde ameliyat oldum yumurtalıklarımdan kist alındı.. birgün nette bu konuyu araştırdım.. eşim artık çok üzülüyordu dedim bir çare bulmalıyım.. bir makalede bir bayan bu konuyu anlatıyordu şöyle yazmış en fazla kötü ne olabilirki ölüm yok ya bunun ucunda insanlar bunu keyif için yapıyorlar sen kendini neden bukadar kasıyorsun kendini ve eşini üzüyorsun yazmış bende kendi kendime dedimki evet en fazla ne olabilir ölüm yok sağdece kendini selbest bırak sağdece kasma rahat ol diyerek birincisinde az acı çektim ve sonra sonra yavaş yavaş yendim herşey kafada bitiyor psikolojik hatta eşimdiyorki bir ara dedinki en fazla ne olabilirki ben hatırlamıyorum tabii

Merhaba bende bes yillik evliyim ve vajinusmusum birturlu duzelemedim bnada yardmci olrsaniz cok sevi.irim

Bu arada ben kadinlar kulubune uye olmk icin cok ugrastim ve smdi ck mutluyum ama kimse yok sanirim nolur bnda yardim edin bir co k dk.gttim bircok hoca uyusturucular alkol banamisin demedi artk cocugumuzn olmasini cooooooook fazla istiyorum son raddeye geldm evliligim bitme asamasinda

öncelikle merhaba:)ben de kısa süre önce kadınlar kulübüne üye olmuştum ve üye olduktan kısa bi süre sonra da sadece forumda yazan önerileri uygulayarak yendim vajinismusu.tabi öncesinde düşüncelerimi rahatlattım,hazır hale getirdim.sana da yardımcı olmak isterim

Cok teskkur ederm siyasiyed bu illettn kurtulmk istiyorm artik ama bi turlu kndimi cesaretlndiremiyorm biturlu beynimi rahtlatamiyorm bn zatn parmak yapabiliyorm penis korkusu var bnde

merhaba ne tür ödevler verdi.. bende bi terapiste gidiyordum ama bıraktım 3. seansdan sonra..

Arkadaşlar merhaba, ağrılı cinsel ilişkiyi bir kenara atıyorum ama sadece altta olabiliyorum. Üstte hiçbir şey yapamıyorum bunu nasıl yenebilirim? Sizde de böyle bir durum var mı?

Cok teskkur ederm siyasiyed bu illettn kurtulmk istiyorm artik ama bi turlu kndimi cesaretlndiremiyorm biturlu beynimi rahtlatamiyorm bn zatn parmak yapabiliyorm penis korkusu var bnde

özür dilerim idi ben yeni girebildim foruma.parmak egzersizinde ne aşamadasın?eğer eşin anlayışlıysa ve kontrol sendeyse penisi de parmak gibi düşünebilirsin

benim psikolojik hazırlığım fiziksel hazırlığımdan uzun sürdü.yaşadığım bazı travmalar nedeniyle vajinismus oldum.psikoloğa gitmedim ama gitmememin nedeni psikolojik danışman olmam.yani şunu demek istiyorum;eğer psikolojik tedaviye ihtiyacın olduğunu düşünüyosan kesinlikle gitmelisin çünkü vajinandaki kasları kasan bilinç altın.ilk etap psikolojik hazırlık,sonraki etapta parmak egzersizini uyguladım.ben de senin gibi çok korkuyordum,yırtılacak,kanayacak hatta fenalaşağım gibi düşünceler vardı hep kafamda çünkü nezaman denemeye kalksak duvar gibiydi vajinam.mümkün değil oraya bir şey girmez diyodum.sonra forumda bi arkadaş penisin yönüne dikkat edin demiş denedim gerçekten o zamana kadar hep yanlış yönde deniyomuşuz.parmak egzersizleriyle iyice rahatlattıktan sonra(birkaç günümü aldı)zeytin yağı kullanarak deneme yaptık.forumda çoğunlukla önerilen pozisyonda yani üstte arkam eşime dönük şekilde oturdum.penisi parmağımmış gibi düşünerek kendi kontrolümde yavaşça kalçama doğru(doğru yön bu,biraz aşağı doğru ittirmek) ittim.sonunda oldu.tabi ki tam anlamıyla olmadı ilk denememde ama sonrasında oldu:)benim acı eşiğim inanılmaz düşüktür,ben bile en ufak bi acı hissetmediysem bu işte hiç acı yok demektir:))tabi özel bi rahatsızlık falan yoksa.yaptıklarımı tam anlamıyla yazmaya çalıştım umarım yardımım olur.aklında soru kalırsa çekinmeden sorabilirsin

merhaba bende yenı uye oldum.bende 11 aylık evlıyım ve daha ılıskıye gıremedık esımle.benım esımde cok anlayışlı dert etme olacak dıyorr..ben bacaklarımı acıyorum esımıde doknduruyorum ıstegımde var.hersey oluyor sıra oraya gelınce acıycak korkusuyla gırısıe ızın vermıyorum.aynayla bende ınceledım zorla ıkındım bıraz hareket gordum birazcık açıldı sankı ama oakadar açılmayla olmayacakmış gıbı gelıyo.ama cesaretlıyım ve umutluyum bızde herkes gıbıyız canım hıc umutsuz olma bu ısten olen yok bızde basarıcaz ıns.deneyımlerıyle bıze yardımcı olacak arkadaşlarımız lütfen yazsınlar..

canım sende benım gıbısın desene :))ınan bende umutluyum bıraz fazla sosyalım soyle kafamı toplayıp da egzersız yapayım bugun dıyemıyorumm böyle yapa yapa tam 11 ay gectııı..artık herkes cocukk beklıyo benden bende cok ıstıyorummm.kaynvaldemle altlı ustlu oturuyoruz bıtane de evımızde olsa da sevsekk onu dıyo onlarda haklılar bıtane oğulları var ama neler yasıyoruz bır ben bır allah bıde esım bılır :)))başka kmseyle paylasmadımmm hatta yenı evlenen bı arkadaşım varr o da bana sorduu ayyy ne cevap verıcemı sasrıdım yapamıyorum dıyoduu ama basardıı ve bunları duydukça daha da kotu oluyorum bı an cesaret gelıyo sonra poooofff dıye sonuyorumm unutuyorum derdımııı..esımm cok anlayıslıı ama onu tam anlamıyla mutlu etmek ıstıyorumm eısmı dokunduruyorum bende kasmıyorum hıc ama sankı orası kapalıymış gıbı gelıyo halbukııı oyle degıll ınsallah başarırız canım bırbırımıze destek olalım

merhaba yazınızı okudumm.sunu sormak ıstıyorum ben hıc deneme bıle yapmadım 11 aydır yanıı yapmadım derkenn penısı vajinama sokturmadım hıc hersey oluyo esımle aramızda ben orgazm oluyorum ama penısı kabul etmıyorum deneme yapmadık bıle yanıı vajinamın dışına dokdurtabılıyorum sadece anlatabıldımmıı.herdefasında hazır degılım smdı olmasın dıye dıye erteledim esım cok anlayıslıı.bazen vazelın suruyoruzz oyle gevsetıyokı benı elımle hemde orgazm olmaya yaklaşıyorum cesaretımı toplayıp o an gırıs olsa varya hersey süper olucak emınımm ama kafama penısın oraya gırmesı gerektıgını yerlestıremıyorum anlatabıldımmı yardımcı olabılrmısın canım

Slm toprak,bende senin gibiyim.Bazilari yazmis 6 cm ,7 cm aliyorum diye. ilk gece on sevismeden sonra o noktaya geldik hic sorun yoktu sonra esim p..ni ittirdi hafifce (ben hep hemen gircek diye dusunurdm) sonra ben olmuyr diye cektim kendimi.Sonrada denettirmedim bile.Belki cok kolay gircek ama ikna edemiyorum kendimi panik oluyorum.Boyle boyle koskoca 2 yil gectiOraya kucukte olsa birsey girmesini becerirsem gerisi gelcek diye dusunuyorum.

Ben yaklasik 1 senedir vajinismusum ama hic bir ilerleme kaydedemedim .. ben tedaviyi reddediyorum bence ama anne olmak istiyorum artik... bana bu konu hakkinda yardimci olabilirseniz cok mutlu olurum..bu birlikteligi nasil isteyebilirim cok isteksizim bunu nasil yenicem??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…