Sevgilim evliymis

hiç de öyle yapmam
sevgilim var ha olmasaydı da kibarca reddederim beğenmediğim insanı işçi olmasından bağımsız olarak
gidip bir pilot hakim vs vs de reddebilirim yani
yanılıyorsunuz

Adam ahlaksızın önde gideni. Bahaneleri kabul edilemez. Hadi boşandı diyelim. Sonrasında sizi de başkasıyla aldatır. Bu net !!!

Bu mesajı eliniz belinizde mi yazdınız ya çok merak ettim

Olabilir tabi ki. Gecende bir yerde okudum, adam sevgilsiine ailemle yasiyorum demis. Sonra ortaya cikmis ki akrisi ve 2 cocuguyla yasiyor
Teknik olarak doğru aslında. Sonuçta ailesiyle yaşıyor :)
Şaka bir yana ne ar damarı çatlamış insanlar var yahu...
Allah ıslah etsin.

Sizin mesleğiniz ne
Ne mesleği sevgili sassyassyy... Kariyer sahibi kültürlü bir hanımefendinin bu şekilde konuşması mümkün mü..
Bahse varım, gri eşofmanını giymiş, bir elinde telefon, diğer eli cips poşetinde, tv de ne kadar abidik kubudik kadın programı varsa o açık ve hergün özetleriyle birlikte hatmeden bir yaşam formu kendisi.
Birazdan hayattan bezdirdiği kocişide eve gelir birazda ona carlar falan :/

Sizin mesleğiniz ne

dış ticaret uzmanıyım.

özelden yaz da genel merkezin adresini göndereyim bir ziyaret et beni ama gelirken düzgün bişeyler giy üstüne. saygın bir şirket sonuçta. beni rezil etme. misafirine bak ne avam demesinler..

sonra bu yazdıkların için benden özür dilersin bir ara.
ayrıca cips vs yemiyorum form meselesi..
:)

Tatlım benim sana dibi düşen adam karısını boşar zart diye seni alır dimi?
Demek ki o dip çok da fazla düşmemiş Yani çok şeyetme senin için söylüyorum yoksa bu kafayla çok üzülürsün çok yol beklersin söyleyeyim.adamlar gelir takılır canları sıkılınca karılarına döner mutlu mesut yaşarlar sende yok beklersin.
Ve şu konuda çok yanılıyorsun.bütün kariyerli orta yaşlı evli erkekler genç tecrübesiz vasat genç kızlara ilgi duymuyor.böyle bir kesim var tabi o ayrı.ama herkesin kocası genç kız arzulamıyor yani gerçekten eşine hayran aşık evliliğinde mutlu uyumlu insanlar da var.sen kötü örneklerini görmüşsün.
Ayrıca işçi memur diye insanları küçümseme.ahlakıyla yapılan her iş kutsaldır.
Ve işçi diye aşağıladığını kişiler senin o evli zamparadan daha ahlaklı ve adam gibi adam çıkabilir.bunların ekonomik yada statüyle ilgilisi yok karekterle ilgisi vardır.

Sana kara bir haberim var ama meslektaş çıktık iyi mi
Mesleği bırakıyorum ben bu gerçekle yaşayamam :)

Yaw arkadasim sen gercek misin?

Kariyer dövüşü raund 8962
Kiminiz kendince küçümsemeye çalıştığı bir ev kadını tanımı yapar ev kadınlarına laf eder, kiminiz kariyer beğenmez, kiminiz benim yaşadığım hayatı yaşayamazsın der, kiminiz üniversite beğenmez ben 3 üniversite okudum der, hatta bazı bazı bölüm beğenmeme de olur, kimi yabancı dillerini konuşturur ama sonuçta hepiniz buradasınız değil mi hanımlar?

Birbirinizi eğitimi, kültürü, yaşam biçimi, hayat görüşü, kariyeri, imkanlarıyla aşağılarsınız ama yine de burada beğenmediniz bu KK ailesinin birer bireyi olmaya devam edersiniz, amaç egoları, kibirleri çarpıştırmak mıdır bilemem lakin biz kim olduğunuza bakmayız, kadın olmanız kafidir.

Biz ne olursa olsun bizimle olmanızdan memnunuz, umarım sizlerde hayatlarınızdan memnunsunuzdur, yalnız size tek bir şey söylemek isterim müsaadenizle, hayattaki çoğu şeyin bir sonu vardır zamanla kaybedersiniz, zamanla kaybettiklerinizi yeniden kazanmanızı diliyorum.

Lütfen bunu yapmayın evli adamlardan uzak durun artık yuvalar yıkılmasın lütfen o kadını düşünün ve diyelim boşandı seninle oldu bu seferde başka kadına aşık olucak seni bırakıcak. Bu durumda siz üzülüyorsunuz ama asıl madur olan o kadıncagız yeter artık ya

Ben aldatilip bosanmis bir kadin olarak yasadiklarimi aktarayim. Eski esim bana inanilmaz iyi davranan, cok saygili bir adamdi bana karsi. Aldatildigimi öğrendiğim gun kriz gecirdim hatta hamileydim bebegimi kaybettim. O kadinla mesajlarina yazismalarina ulastim o an inanilmaz şok yasadim.
Benim icin sorunlari var hic sevmiyorum ayri odalarda yatiyoruz demis. Cok kilolu kadin olarak goremiyorum demis. Hatta cok cahil arkadas cevreme cikaramiyorum vs vs demis. Oysa ki ben hamileyken bile 56 kilo olan haftanin 5 gunu spor yapan ve yuksek makina muhendisi olarak iyi bir konumda iyi bir geliri olan bir kadinim. Ama esim o kadina birsuru yalan soyleyip eve gelince bir an yanimdan ayrilmayan ve aldattigindan zerre suphe etmedigim biriydi. Sayin konu sahibi ben bosamasaydim asla bosanmazdi. Ve bil ki bazi ahlaksiz evli erkekler heyecan pesinde birsury yalan soyleyip kadinlari kullanirlar.
Not: Esini hic yerine koyan adamlar sizi sever mi saniyorsunuz ki...

Bebeğinizi kaybetmenize çok üzüldüm ne kadar kötü şeyler yaşamışsınız eski eşinize hiç sordunuz mu değdi mi başka bir kadın için yuvanı yıkmaya bu uğurda evladını kaybetmeye rezil kepaze herif inşaAllah o ve onun gibiler bu hayatta hiç mutlu olmazlar toprak bile kabul etmesin onları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…