Sevgilim evliymis

Hayır ne prensesi yahu ben bazı aldatmaların sevgiyle alakalı olduğunu düşünmediğim için ayrı düşebiliriz tabii ki. Sizden önce de birileri olmuş sonra da olacak adamın tek derdi heyecan, değişiklik. Aşk sevgi falan yok. Olsaydı sadece tek kişi olurdu karısını da boşardı o kadın uğruna. Karısını daha çok sevmiyor demişsin ya ciddi ciddi tehdit et söylemekle işte nasıl tutuşuyor daha da bekliyor mu bak evin altında :) ki zaten seni rezil olacağın konusunda korkutmuş bile. Diğer dediğim de denemesi bedava :)) için daha çabuk soğur hatta

Özleyıp donmek mı 6 Ay kandrlmışnz evliliğin kötü olan boşanır verır dilekçeyi ınanmayın yalandır karısıylada mutlu mesuttur Allah korkunuz varsa dönmezsiniz o evli eşi var akşam onun yatagında onun koynunda ona dokunuyor onunla aynı evde gerçekten kendınıze yeni bir sayfa açın

Canim saf misin sen adam seni kandirmak icin evliligim kotu diyor senle sevgisinden kaynakli birlikte degil sunu aklina sok esini sevmese coktan ayrilirdi sebep icin seni ve ya baska birini sevmesine gerek yok insan sevmedigi biriyle yapamaz. O karisini seviyor emin ol senin gibi vakalar cok yaziyir cevrendede var boyle seyler adam karisini seviyor karisida guveniyor ona ufak tefek her evlilikte tartismalar olur ama adam sana kotu evlilik yaptim diyor inanma seni dusurup yillarca kullanacak gencligini boyle insanlar icin harap etme kendini kullandirma sana uzuldum ama en cokta karisina uzuldum. Sen celiskidesin karisini bildigin halde yan yana olursan allah o karisinin yardimcisi olsun derim karisinin koynunda yatip sonra seninle yan yana olmasi igrenc bir durum bence. Allah islah etsin boyle sapiklari yetinemiyorlar esleriyle birde senin gibi saf insanlari kullaniyorlar yillarca ne diyim. Uzak dur

Yazik baba evinden bu adam kim bilir nasil ne sartlarda belki de gitti bu adamla evlendi karisina yazik. Sende ne düşünüyorsun git numarani degistir engelle hatta karisina soylemekle tehdit et bir sekilde uzak dursun senden. Emin ol o adam senin gibi kac tane kiza kadina yazmis cizmistir. İnanma kotu evliligim var diye kandirir zaten boyle sapiklar karisina yapan sana da yapar aynisi sapik sapiktir kizim uzak dur basini yakma. Ozlenir mi boyle zinaya duskun erkekler kendini dusunmuyorsun bari karisini dusun o da adam saniyordur kocasini inanma iki tartisir karisiyla sana bak durumumuz hep boyle diye kanit gosterir gibi kandirir tartismakta ne var ki. Karisini sevmese ayrilirdi coktan.. yazik

Ben karısının düştüğü duruma üzüldüm tertemiz üstünü başını giydiriyor onun yaptığı temizlikle başkasının yanına gidiyor.o garipte facelerde kocasını övüp duriyor

Hiçbir fikrim yok.
İletişim kurmadim kendisiyle ama sanmıyorum boşandığıni
Uzun yıllar evli ,çevresi geniş ,aldatmalara da şahit olan biri olarak şunu gördüm aldatan erkekler asla bosanmiyor onları boşayan karıları oluyor öğrenince..o boşanan milyonda birdir . Eğer karısını sevmiyor olsaydı çoktan bosardi erkekler aşık olunca karisininda ,cocugununda gözünün yaşına bakmıyor..hala karısı ile yaşıyorsa 40 takla atiyordur yedigi haltlar duyulmasin diye ,emin olun yüzlerce jest yapıyordur ,emin olun karisini seviyordur ,...erkekler sevmediği için değil karakteri bozuk olduğu için aldatır...Duzgun karakterli insanlar sevdede ,sevmesede asla aldatmazlar. Erkekler hayatında kimi tutuyorsa onu seviyordur emin olun...sizede geçmiş olsun sakin geri donmeyin ,şimdiye kadar bilmeyerek birliktelik olduğu için sizin hiçbir sucunuz yok ,ama geri dönme ihtimali düşüncesi metreslik olur bilginiz olsun .

Birde şunu merak ediyorum hiçmi sosyal medya üzerinden araştırmadiniz 6 ayda ,hiçmi anası babası kardeşi merak etmediniz ,işyeri ,vb bilgiler ,ortak arkadaşlar ,kimliğini görmediniz anlaşılmıyor deniyor ama bu hiç inandırıcı gelmiyor bana

Merhaba benimde 4 aylık ilişkim yeni bitti. Benimle sevgili olduğunda karısının baba evinde olduğunu söylemişti resmî nikahlarıda yokmuş bunu ispatladı. Neyse kadın beni duyunca bir anda ortaya çıktı. Kadın geri döndüğünde ben hemen ayrıldım. Bu yattı kapılarda dön affet diye. Tabi bu sırada kadın bana hakaretler ediyor. Hiçbirine cevap yazmadım. Dün artık tamamen bitirdim her yerden engelledim mutluyum desem yalan olur. Ama bitmesi gerekiyordu

Bunum sebebini ben cahilliklerine ve zayıflıklarına veriyorum. Birde kızı savunduğum için bana sinirlenen üye vardı hayırdır konu senin mi falan dlye

Resmi nikah yoksa nasil karisi oluyor o kismi anlayamadim ? Adamin iki tane sevgilsi var su durumda

Başkasının hatasını kusurunu örtmek güzel erdemdir fakat o artık harama bulaşmışsa ve büyük bir günah halini aldıysa o kişi uyarılmalı yaptığının cezasını cekmeli kısaca sevgilinin eşini bilgilendirmelisin bulunduğu durumun farkında olduğundan emin olmalısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…