Sevgilim evliymis

Benim nerde çalıştığımı bilmiyorsunuz, ülkenin en büyük bankalarından birindeyim:) Firmaların genel merkezlerini de gayet iyi biliyorum merak etmeyin. "Konumunuzu" da gayet iyi biliyorum.

Terbiyenizi takının, KİBledim.

tabii öyledir. eminim yani.
bankalardaki kadın çalışan oranıyla dış ticaret alanındaki kadın çalışan oranını bilmeden yorum yapıyorsunuz.
inşaat sektöründe bile daha fazla kadın var artık.
arada bir o ''merkez'' den kafanızı kaldırıp farklı sektörleri incelemenizi öneririm.

Bazen yorumlari okuyunca agzim acik kaliyor. Hayret ediyorum gercekten.

Soylenecek cok sey var da neyse...

Guzel insanlar da var, bunu gormek guzel.

Madem öyle eğer dediği doğruysa gercekten cok mutsuzsa neden boşanmıyor. Özel bir sebebi mi var? Siz olsanız da olmasanız da ondan ayrılması lazım hiç kimse bir kadına bunu yapmamalı. Söyleyin madem öyle özel bir sebebi yok ise ayrılma kararı aldıgını eşine söylesin boşanma davası açsın ve boşansın. Çünkü onu sürekli aldatmaya devam edicek

Seni o kadar iyi anlıyorum ki. Aynı durumun benzerini ben yaşadım. Birinci fark o bana evli olduğunu söylemedi ben senden daha çabuk şekilde şüphelerimle buldum. Ve ilk yaptığım şey onu evli olduğunu söyleyene kadar zorlamaktı. Çok ilginç bu iğrençliği yaptığını kabullenmesi çok zor oldu. Daha sonra onu terkettim. Ama peşini hiç bırakmadı. Bir şekilde bana ulaşıyordu. Yine de her seferinde ona böyle bir şeyin içinde olmayacağımı söyledim ve bitti. Sana tavsiyem onunla son bir defa açıkça konuş. Metresliği kabul edemeyeceğini hayatından çıkmasını falan şöyle yemezse her mesajın elimde zina sebebiyle boşanmadan büyük bir maddi tazminat alıyorlarmış de (blöf yap) bak bakalım birdaha karşına çıkıyor mu

Ya hakim olacaksınız ama ucuz bir numarayı yiyeceksiniz. Hukukta yer alacaksanız gözünüzün çok açık olması lazım.
Ve tabiki de evliliği kötü gitmiyor

Karısıyla arası diyelim ki kötü bunun musebbibi siz olmayın lütfen sonuçta kadınlar nedenine odaklanır bı ayrılık yaşanırsa kocamla zaten aram kötüydu demez sizinle olduğunu öğrenirse evliliğim onun yüzünden bitti deyip ortalığı ayağa kaldiracaktr emin olun hiç bir erkek için değmez kendini küçük düşürmeye o kadın durumuna düşmeye ne güzel tavr koymussnz bı gün gelir 1 hafta gelir 1 ay sonra anlar o sizin karakterinizi ve gelmez bidaha evde eşine nasıl davranıyor Allah bilirse kadında mutluyum sanıyor inanmayn lütfen.

Herif yalancı b.kun teki sen hala gelmiş soruyorsun Kardesim.
Silgiyi çek gitsin.
Karısını senle aldatan seni de başkasıyla aldatıyordur.

Yıllar önce aynı şeyi ben de yaşadım ama dönmedim asla o şehri terkettim kendime yeni bir hayat kurdum ama dönmedim sonrada yok hasta oldum yok ölüyorum yapamıyorum dedi ama hiç umrumda olmadı sana yaptığını düşün kararının ne kadar doğru olduğunu düşün ailenin seni metres ol diye yetiştirmediğini düşün dik dur bir saniye bile pişman olma aynısını sana yapmayacağı ne malum hem karım bir kenarda dursun hem başkasıyla olayım resmen ahlaksızlık yani ben sabrettim ondan vazgeçtim karısının çocuğunun vebalini alamam Allahım gerekirse ömrüm boyunca bu acıyla yaşarım ama ona dönmem dedim Allah bana ondan sonra o kadar güzel bir hayat nasip etti ki iyi ki evli çıkmış diyorum bazen

Ayyy yine bir KK klasiği..
Güzel alımlı kadınım erkeklerin dibi düşüyor tarzı yorumlar
Şurda çalışıyorum sen merdiven dayasan çıkamazsın o gökdelenlere şeklinde açıklamalar
Çok havalı olduğunu düşünen üyeler
Rezalet cidden
Konudaki eşini aldatan erkekle aynı seviye

Ağzın bal yesin. Okurken ben de hayrete düstüm. Hepsi aynı şeyin laciverti işte. Kadınız en büyük düşmanımız yine kadınlar.

Şuan bende iki çocuklu kocası tarafından değer verilmeyen biriyim ama hiç haketmesede onu çok seviyorum bir ay oldu uzaklarda çalışıyor umursamiyo beni aramasam aylarca küs kalsam aramaz sormaz beni..baristigimizda beni çok sevdiğini söylüyo neymiş benim konuşma tarzım onu sikiyomus herşeyi uzatiyomusum kendini düzelt seninle yine çok mutlu oluruz diyo ama kendisi hepten sorunlu hatasını bilen bir insan değil.. beni aldatmak asla aklımın ucundan geçmez.. olurda arkadaş çevresine uydu yaptı bir kere zaten bana söylemez ama vicdan azabı çeker çünkü onu nekadar çok sevdiğimi biliyor.. ve bunu ogrenirsem dünyam başıma yıkılır bana ve çocuklarıma nasıl ihanet ettiğinin hesabını sorarım ondan. Ayrılırım evet hem eşimi hemde onunla beraber olan kişiyi Allah'a havale ederim ama eyer evli olduğunu bildiği halde eşimle cikiyosa tabyyy onun saçını başını yolmadanda durmam emin ol. Ama sen akıllısın hatani biliyosun bence ondan sana hayır gelmez karısını aldatan gün olur senide aldatır seviyorum lafları bosss ihanete karşıyım..

Karısı adamın başına silah mı dayıyormuş yada parayla mı tutuyormuş adamı neden boşanmıyormuş madem öyle? Yoksa şey mi kadın adam onu bırakırsa intahar mı edermiş çok mu kötü olurmuş?
Bu hikayelerin bahanesi de sonuda sonucu da hep aynı, adamlar eşlerle mutlu mesut , olan metresliği kabul edene oluyor.
Sonunu düşünün kahraman olun ne diyeyim????

Adamdan tiksindim. Sen güzel gün geçirip öpüp vedalaşırken o karısının yanına gidiyor.. Ve sen özlersem dönersem diyorsun... Git karısına her şeyi söyle kimsenin kimseyi aptal yerine koyup aldatmasına göz yummazdım.

Katiliyorum, insanlarin duygulariyla oynamak bedavaya mi, bir bedeli olmali.

Supersiniz. Aman ben ust duzeydeyim aman erkekler bana hayran sen duvara tırman. Kendini bir halt sanan zavallilar. İki yasli abaza goz kirpti diye kadinlik taslayanlar...

Ayyy yerlerdesin yaaa
Bu ne varoşluk ya ?
Yav senin is yerin hatta is yerinde sana sarkanlar topunuz kaliteli olsa ne ?
Mesleki gelisim keske kisisel gelisimle paralel ilerlese de şu sacma tabloya sebeb olmasanız.

Not : evde pijamasiyla yesil koltuga uzanip yazan dümdüz bir memur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…