Sevgilim evliymis

Ben olsam Kadinin yaptiginin aynisini yaparim.
Ailesine, arkadaslarina, hatta size yazardim.
Bu ahlaksizligi yaptiginiz icin.
Hep aldatan erkekler mutsuz, esinide sevmiyor.
Ayni evde yasayip, sevmedigi kadinin pisirdigini yiyor, yikadigini giyiniyor vs. Metresler de kendini üstün saniyor o erkegin esinden. Unutmayin kimse yasattigini yasamadan ölmez.
Vicdaninizin sesini dinleyin.

Hayatı bu zihniyetle yaşamak zor olmalı

Sakin dönme. Sakin kanma. Hep aynı klasik yalanlar... kendini degersizlestirme sakin. Yarın mutlu bir yuva kurduğunda içinde pişmanlık olmasın diye, evlatlarının yüzüne hep gülebilmek için de uzak dur pis yalancibherif. Karısı da gerçeği görür bir gün insallah.

Hepsini hayretle okudum cidden çok tehlikeli bir zihniyeti var. Bütün erkeklere bu gözle bakması da insanlığa yapılmış bir hakaret bence
Erkeklerde ona ne gözle bakacağını iyi bilir halbuki düşünse hiçbir erkek bir gece yattigi kadin için karisini terk etmez konuşması bile iğrenç allah kimseyi hataya zinaya düşürmesin düşenleri de affetsin.

böle bi ihaneti karısına yapan yarın öbur gun birlikte olsanz bile size de yapar. ayran gönullu demekki. uzak durun bence. yuva yıkan olmayın yani en azndan bu durumn ortasına vesilesi ne bileyim kenarında köşesnde bile olmayın..

Bu heriflerin de hep evliligi kotu gidiyodur, zorla evlendirilmislerdir mutlaka, eslerini sevmiyolardir.. Yakinda bi cocuk haberi patlamasi da muhtemeldir..

Ayni seyi benimde basima geldi.
28 yillik evliyim. Kadinada facede yazdim, arkadaslarina da. Esimde bu rüzgardan payini aldi. Simdi ise güvenim yok kimseye.
Esim evde cok aciz kendi osini kendi yapamaz. Kagit islerini, telefonla halledilecek islerin hepsini ben hallederim. Af buyrun 3. Sinif kasarin birine öyle dil dökmüski, ben bunu kadar düskünü esimin yaptigina inanamadim.
Mesajlarini yakaladim. Kasar birde esime sitem ediyor. Ben hadtayim yazmis esim. Oda sana D... ablam baksin diyor. Koynunda yatan o diyor vs. Vs. Kasara ettigi iltifatllari ben duymadim inanin. Anladigim kadariyla epeyde para yedirmis. Hep bilgidayarda okey oynardi, bunuda aileden birileeiyle oynadigini söylerdi.
Sabah 06 ya kadar. Benimde 28 yillik evliligim bitti. 2 cocugum var. Hic unutmadim bana yasatigini. Ve biz ayrildik. Icimin nasil yandigini nereden bileceksiniz.! Rabbim kimseye yasatmasin.

Sevgi emek falanda degil.
Kisiye göre degisiyor.
Iliskisi 4 yil devam etti sanal ask. Tabi bu arada tatilede yalniz gitti.3-4 kez.
Ben üzüntüden diyabet hadtadi oldum.
Icim yangin yeri hala. Ve ben hatirladikca 2 sinede beddia ediyorum. Ins kanser olurlar.

Son düzenleme:
Peki boşandı mı?
Aradan 4 ay geçti

Bu gerçek mi ya

allah ıslah etsin böyle erkekleri ,hem size hem eşine yazık , sizin dugularınız ile oynamış , eşinede ihanet etmiş , madem evliliği kötüymüş mutlu diyilmiş ayrılsaymış

Ya hangi erkek karimla çok mutluyum ama baskalariyla takilmakta hoşuma gidiyor derki kötü diyecek tabi ne diyecek.sizden yüz alamadı mı gelmemeye başlar zamanla olmadı karina söylerim diye tehdit edin.sonucta bu adam bosansa size gelse bile kabul etmemeniz lazım çünkü sadakatsiz biri bunu kanıtlamış eşine yapan size de yapar hiç işiniz olmasın bu saatten sonra

Hamileyken aldatıldım, bunu çocuğum 18 günlük ve yoğun bakımda yatarken bir metres tarafından öğrendim. Benim eski eşim demek bile istemediğim o adam, bir kez olsun benimle boşanmayı dahi konuşmamıştı hayatına o kadın girene kadar ama o aşağılık kadına uzun zamandır mutlu olmadığını boşanmak istediğini söylemiş, ayrılmama sebebi olarak çocuğunu göstermiş. Sizden hiç bir farkım yok, sizin meselenizde bu ama beni tercih etti seviyor kafasındasınız, siz sadece basit bir kaçamaksınız. Utanmadan birde özlerde dönersem felan yazmışsınız, siz insan bile olamazsınız. Benim çocuğum şuan babasıyla vakit geçiren çocukların gözünün içine bakıyorsa sebebi sizin gibi alçak insanlar. Önce eşine sadık olmayı bilmeyen sonra da evli ve başkasına ait olduğunu bile bile hayatında kalmaya devam eden sizler mide bulandırıcı varlıklarsınız. Gururdan onurdan haysiyetten noksan olmak bu kadar kolay olamaz. Unutmadan yaşattığınızı yaşamadan ölmeyeceksiniz, sizde evlenince evlendiğiniz adama göğsünüzü gere geree evli bir adamla birlikteydim dersiniz.

Son düzenleme:
Valla esin icin cokta 3. Sinif bi kasar degilmis demekki o kadar dil döktüğüne göre. O kadar cok kasarda kasar demissin ki sanki tek suclu karsidaki kadın. Esin adam olcaktida sana bile demedigi yapmadigi seyleri baskasina yapmiycakti. Yoksa o kiz gider baska kiz gelir asil mesele adamda bitiyor
Bunun haricinde yasadigin tabiki cok zor Allah yardimcin olsun..

Kasar dememin sebebi.3 esinden ayrilmis bir bayan. O sizin görüsünüz. Buda benim.
Rabbim size yasatmasin.?.
Kadin bilmiyorsa sussuz biliyorsa adinin önde gideni, oda biliyordu. Siz benim yerimde olsaniz o kadina övgümü yazardiniz.?

Son düzenleme:
Kasar dememin sebebi.3 esinden ayrilmis bir bayan. O sizin görüsünüz. Buda benim.
Rabbim size yasatmadin.?.
Amin insallah kimseye yasatmasin Allah sizede yardim etsin insallah ama yine de kimin ne yaşadığını bilemezsiniz. Evlenme bosanma anlaminda diyorum bunu yoksa tabiki kadininda yaptığı affedilemez. Evli bi adamla ne akla hizmet gorusuyosun.

Canm ben ssla kimseyi kinamadim.
Ama erkek parasi yeyip te erkek para yok deyince esyalsri hacz ettirim evliligini botiren kadinlardan olmadim. Aza kanaat edip, elimdekiyle yetinmeyi ögretti ailem beni yetistirirken.
Ihanet evliligin temeline yerlestirilms bir bomba gibidir.

Pislik adamı da suçlu görmüş ki boşamış, boşamayıp kadına saydırsa çok haklısınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…